Jump to content
nanizealot

Мнение и препоръки за телевизор

Recommended Posts

Момци харесал съм един телевизор LSD Сони ,някой ако има такъв да сподели мнени + - Ето го и него http://www.technomarket.bg/products/09109863/sony-kdl-40bx420baep

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега бих те посъветвал да се отдалечиш от Сони. Има доста екстри които няма да можеш да ползваш като USB MEDIA PLAYER защото от Сони са доста чуствителни към пиратството и нито един филм свален от торент няма да тръгне. Бих те насочил към Самсунг, добра картина, приветлив към всякакви файлове и тн. Успех с покупката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ето това http://www.techno-mi...-26-bx-320-baep и не мога да се оплача за сега от Сони, но на много места съм чел, че Сони са бутнали качеството.До сега съм пускал всякакви файлове на него и не се е оплакал. Просто няма как да чете субтитри. И не знам дали LED не е по-добре от LCD. Нямам никакъв опит с LED, но пак има доста атрактивни неща около тази цена. Поздрави!

Редактирано от civicgonemad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам Самсунг от близо 4 години и съм доволен ,единствено някои копчета на дистанционното почнаха да не работят със времето и си поръчах ново .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със по-стар модел SONY KDL-40 и до сега вече 6 години нямам проблем. Нищо не е мръднало, нито по дистанционното нито по ТВто.

Вързал съм го към компа и нито медия плеари, нито wi-fi-та, нито нищо такова не ми липсва. Каквото пожелая си ми е на компа и го пускам на ТВто.

Аз за моя дадох 1800лв и като си помисля ме боли сърцето и като гледам цената на този ми се приплаква.

Винаги когато ме питат за съвет относно техника казва: Отиваш в магазина и за парите които си заделил взимаш това което най-те накефи.

В повечето случаи хорските мнения са клюкарски глупости, кой от къде чул недочул и бръщолевят тъпотии.

Според мен всичко си е до късмет и до това как го ползваш.

LED телевизорите са по-добри, но и по-скъпи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам голям опит с тв,и моя съвет е да си вземеш LED.Марката почти няма значение,но обърни внимание на lg,samsung,toshiba и sony.И то в този ред;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самсунг е тАлАвизорът!Продавт си матриците на Сони!Иска да отбележа, че от година ползвам Нео за 400лв. и съм доволен! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, от мен само - не си взимай Phillips. Поддръжката им е отвратителна, по-ниския клас са с мн забележки по отношение на управлението. За по-високия клас не мога да кажа нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самсунг е тАлАвизорът!Продавт си матриците на Сони!Само дето тея който продават на Сони са по различни от тези който те ползват .;)

Редактирано от aleksandur

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ето това http://www.techno-mi...-26-bx-320-baep и не мога да се оплача за сега от Сони, но на много места съм чел, че Сони са бутнали качеството.До сега съм пускал всякакви файлове на него и не се е оплакал. Просто няма как да чете субтитри. И не знам дали LED не е по-добре от LCD. Нямам никакъв опит с LED, но пак има доста атрактивни неща около тази цена. Поздрави!

Субтитрите трябва да са ти със същото наименование както филма за да ги чете. Единствената разлика трябва да ти е накрая във файловото разширение. Вземи си този който ти харесва. И си вземи Лед. Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...