Jump to content
Dragijev

Съвместимост предни седалки

Recommended Posts

Привет, колеги. Понеже седалките на хървито са ми доста неудобни, имате ли идея дали седалки от англичанка ще паснат без преправяне ? Благодаря и поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предна лява седалка Сивик Аеродек 1.8 VTihttp://www.lingshondaparts.com/honda_car_parts_selection_pfk.php?block_01=17S1E01&block_02=B__4011&block_03=7801

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята предна лява седалкаhttp://www.lingshondaparts.com/honda_car_parts_selection_pfk.php?block_01=17S2H01&block_02=B__4010&block_03=19444п.п. Съжалявам, от телефона не мога да вкарам 2 линка в един пост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм замислил нещо такова.Взех 2 седалки от ЦРХ.Ще кажа скоро как е станало.Бих си взел от ЦРВ,но ми трябва лостчето за сваляне на облегалката за 2-вратите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам кожен салон :P ама от CR-V 2-ра струва колкото моята каляска :cool:Затова съм се огледал в Меган Синик Фиджи, полукожа. Най- лесно ще пригодя задните седалки към моето купе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните не ме интересуват, там не се возя. Те са за кучето :D Пък и така или иначе ще претапицирам скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм замислил нещо такова.Взех 2 седалки от ЦРХ.Ще кажа скоро как е станало.Бих си взел от ЦРВ,но ми трябва лостчето за сваляне на облегалката за 2-вратите :(

Станаха ли седалките на hr-v или трудна работа? Две седалки за прелюд се продават при мене, ама подозирам че няма как да се напаснат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък що не си харесваш седалките ,не си ли с черния салон.Аз не съм се занимавал още.Вс еима нещо по-важно и не стига време,пък и май свикнах вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С черния салон съм, обаче ми се щеше да бяха по-дълбоки и по-релаксирани или поне волана да можеше да се издърпва. Ако бях късокрак и дългорък тия щяха да са ми перфектни :) Сложих си и една постелка от ония с дървените топчетата, понеже доста изпотяват при по-дълго каране и топло време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък що не си харесваш седалките ,не си ли с черния салон.Аз не съм се занимавал още.Вс еима нещо по-важно и не стига време,пък и май свикнах вече :)

Markony, сложи ли седлата от Crx-a вече? : ) Ако да, без преправяне ли станаха и ако може снимки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой ли не си е сменял седалките още? дайте идеи от какво стават без преправяне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да ги сменя, ултра неудобни са ми. За дълъг път е направо мъчително положението...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се занимавал още,много работа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя за нещо от някой двуврат акорд..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година!

Живи и здрави и безаварийни на всички :)

Та от 3 месеца имам HR-V - и врътнах над 5000 км вече и всичко е точно - само не и седалката, аз кола с такава неудобна седалка не съм карал.

В общи линии има ли някой вече решене на проблема? С какво може да се замени без да се преправя нищо - но да е удобно все пак :)

Редактирано от ggattov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някви седалки от 2вратки с ломбална врътка,че имам малко проблеми с кръста? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че темата е стара, но като гледам никой не дал някакво полезно действие.

Аз, проблема, го реших така; изрязах си с флекса от един квадратен профил две "Г" образни планки, като си оставих по дълга едната страна окло 8-10см., на дългата страна си направих две дупки с бормашината на около 5см една от друга и сфлекса ги съединих  ето така  о_о, за да мога да имам оция за реглаж и една дупка въмоно най високо, пак на дългата страна. Развъртате предните болтове на седаката, с които е свързана към пода на купето, слагате си подходящи болтове на мястото на оригиналния в оригиналната дупка на седалката и той минава през  дупката кято сте пробили - най горния отвор на планката и затягате до откат, оригиналния болт в отвора на планката отдолу и пода на купето и си регулирате височината която ви е удобна. Така седелката става по "дълбока" и предната част подпира колената отдолу.

Така карах близо 7000км магистрали наведнъж и съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...