Jump to content
pantany

много нагла кражба

Recommended Posts

да се похваля ,то не е за хвалене, но както и да е. Днес слизам пред блока качвам се в моята кола а пред мен е спряна маздата на сестра ми(323f ВА)заглеждам я нещо не е както трябва и какво е то липсват габаритите тези които са вградени в бронята висят само буксите :( такива дребни тарикатски истории не ми се бяха случвали, така че колеги вардете си колите :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен гледам , че и ти си от Казанлък ... На мен ми взеха единия тас + подкалник :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това долни хора за мен - не трябва да има милост за тях! И приказки от сорта "к`во толкова т`ва струва 5 лева" хич не вървят!Може и 1 лев да струва/например често случващо се - изчезнала капачка за газта/, но това са излишни неприятности и загуба на време. Някои без да се замислят посягат на чуждото, а не си дават сметка, че утре ще посегнат на неговото! Цигания е положението! Няма начин :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+подкалник, е браво бе. Няма страшно, какво се чудите, това вече си е ежедневие! Шурито кара БМВ Е 36 купе- старичка машина, но си я гивизи. Откраднаха му металните капачки на вентилите- много приятни за лята джанта, опитвали да му свалят М- ковия лип на капака на багажника и го олющили. На моя таралясник му крадяха постоянно лайсните на вратите/макар и не М- кови/ и сега съм с едни маркучи... Опитвали са да ми крадат прагове когато бях с Голф 3 GT, а за нагла кражба признавам вече кражбата в София на ВЕЖДИ НА БМВ 7- ма /Е- 38/ отрязани с оксижен. ПП Има си решение и то се нарича снайперисти по покривите. Три такива лайнарчета до колите с мозъка отвън и готово...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D аз затова не искам да си вземам липове и разни други шукариики..трябва каско, а аз каско не искам да плащам :) вече и алармите не ги спират келешите.. преди да наложат стикерите за газовите бутилки вече имах уредба и държах в колата по 3-4литра колкото да паля :) е познайте изкривиха ми ламаринената капачка и това е..макс 1литър да са източили, но само капачката ми беше здрав детайл вече и тя е крива и стърчи.. после.. на цялата улица ГЛАВНА ОСВЕТЕНА улица във Варна до военно училище на всички хонди бяха откраднати задните чистачки... ебаси зверовете :) на колегата атома 1път видях да му се дупят около халогените ама него го спасих ;) и така хората вече са гладни и крадът наред пазете си колите :) аз лично вече спирам под камерата на съседа която гледа към паркинга поне да се види кви са що са..а и много често крадеца е съседа или от махалата така че просто наблюдавайте и ако го спипате 1во бой след това полиция!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми откраднаха капачката за теглича на предната броня... Мога да си я взема само с поръчка за 50лв...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми отнеха колелото миналата неделя посред бял ден от етажа в блока.Катинара не го спаси от измекярите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето днес колеги сестрата олекна с 50 лв. за нови габарити :( защото по моргите и следа няма от такива габарити. Явно са дефицитна част :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора всякакви и не знаеш какво няма да си намериш някой ден. Така аз сядам една сутрин в колата на път за работа, пускам чистачките да си измия стъклото и чувам гаден стържещ шум - едната ми чистачка я няма и рамото дере стъклото. А мислех, че е минало времето когато се крадяха чистачки. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с чистачките си го има още. На баща ми на аутлендъра му взеха задната, щото е скапан размер и само с поръчка можеш да си я вземеш срещу 80лв ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене досега 3 предни емблеми "H", една задна "H" и на багажника емблемата "HONDA" :angry: и то докато бях на работа...за най-различни периоди от време.............През другото време и нощем я държа на платен паркинг, нищо че плащам пълно каско....П.С> Гледам в нашия квартал се крадът и много предни номера..............................копелета мръсни........ :ranting:

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента колеги маздата си седи в гаража понеже сестрами я е страх да не изчезне нещо отново. и не я изкарва даже на работа ходи с такси. Малко се шашна момичето защото и е първата кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас тва с абати идиотитена мен ми свиха пък пластмасовата капачка където е за дърпане и ся много грозно стои

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагли има на всякъде ... въпроса е , че и да ги хванеш на място полицията не им прави НИЩО ! О да не съм съвсем офф ... Преди 3 години ( Колата е Рено Меган Коуч ) си бях поръчал Уилямсково крило ... за моя голяма изненада една сутрин с ужас откривам , че българина е изобретателен ... За да не чупят крилото пичовете ми изрязали багажника с циркулярче и ми измъкнали крилото ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink::ph34r:И никой нищо не е чул и видял?! Т'фа немога да го повярвам - да не си си държал колата в гората? :ph34r: Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никои нищо не е видял питам разни клюкари дето висят по прозорците казват ми ''нищо не съм видял и тва е'' ама бас хващам че ако отида и се облекча на отсрещния тротоар даже и клип ще ми напряват

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга пред блока ( Осветен , голям паркинг )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей затова България никога няма да се оправи. Все повече намразвам хората в тая държава, всеки гледа да прецака другия,да излъже или да открадне нещо, само и само далавера да има. Само завист и лоши маниери навсякъде(поне в моето село е така)! Останали са и свестни хора, но са малко...

а тези утрепки, които правят такива 'золуми' и кражби, съм 100% сигурен, че има какво да ядат като се приберат, но го правят за 'ей така, дай да ги вземем'

Редактирано от NesTea
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колата беше спряна точно под улична лампа

На паркинга пред блока ( Осветен , голям паркинг )

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работи,лошото е че го правят на обикновените хора,а не на милионерчетата;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камера.Аз така съм го измислил.При нас са квартални и се знае кои са.От Полицията искат свидетел, а те действат през нощта.Камерката ми е инфрачервена и снима в пълен мрак.Рано или късно ще ги изловя.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наи добре съчми ;) един приятел така се залости и нагости двама мангали :) иначе каско и собствен гараж! само това те спасява донякъде в БГ ,особено ако си влюбен в колата си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...