Jump to content
hollowman

скорости цр-в

Recommended Posts

може ли да се монтира 6 степенна скоростна кутия на cr-v 1999 колата е 200-230 к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли да се монтира 6 степенна скоростна кутия на cr-v 1999 колата е 200-230 к.с.

За трансмисия не зная , но и за двигател на ЦР-В 1999 ,който е 200-230 коня не съм чувал . По-вероятно е 148 или 128

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какъв е тоя двигател 200-230 коня Публикувано изображение Такова животно за сефте чувам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е слагана друга глава(в-тек),тенерация,съединител и пр и пр..........нали не мислите,че само Голфу може да се тунингова..... :honda:

Редактирано от nag

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата с интерес.Виждали сме и турбинирани автобусчета,но винаги е интересно.....!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва тука е технически не е оф топик нали знаете ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е слагана друга глава(в-тек),тенерация,съединител и пр и пр..........нали не мислите,че само Голфу може да се тунингова..... :honda:

 

То хубаво да се тунингова, но двигател който е бил 128 коня японците го правят 147... колко повече може да се тунингова? Такива тунинги не си заслужават освен глави, съединители, дискове на спирачките и колегата както мисли скоростна да сменя, просто да си вземе по нова и мощна кола, ще му излезе същото Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми сменил съм главата с б16а сгъстил съм компресията от 9.7 на 12.5 с ковани бутала колектори 4 в 1 63 мм до края чип спортн филтър, колите са 127 и 147 стокови има 2.4 амрикански варянт които е 220 коня стоков колата е 230 мисля турбина след много малко време за това ме интересуваше 6 скоросна кутия но ми казаха че варянта от h22 и проекта е около 3 000 лева няма смисъл

Редактирано от hollowman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не мога да разбера защо му се връзвате на тоя. Само като му видиш въпроса как е зададен и какви глупости пише е ясно че няма такова ЦР-В. Кое е това цр-в 2.4 което е 220 коня а? С тия неща дето си ги писал че ги имаш може само да си мечтаеш за 230 коня и коя е тая 6-степенна кутия дето ще стане на б-серия блок а? Х22 също няма с такава кутия. Вземи попрочети още малко пък може и да излезе нещо от идеите в главата ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok

Редактирано от hollowman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де като ползваш кожуха на стоковата цр-в кутия и набуташ вътре скорости от х22 нали пак ще са 5, пък и аз лично се съмнявам че могат да се преправят. Това цр-в за което си дал линк не е второто а третото, то е с к-серия двигател, който пък съвсем няма нищо общо с твоя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...