Jump to content
Most_Wanted

Много луда обява в мобилето

Recommended Posts

Колеги вижте какво трябва да бъде описанитето на кола, която искате да продадете бързо - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11344511719075751&f1=details

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Млад си да си ветеран, мерник виждам" :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този не знам що така се майтапи ,едвали е продавач,може би само така за майтапа е пуснал обявата ,макар чене виждам защо трябва да се толерират такива обяви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и на маитап да я е пуснал пак не знам как му се занивама на този човек с глупости,сигурно си мисли че кара изстребител :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер:)грабна ме като клиент;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда-хейтърчета.. Има ги с лопатата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Колеги ето и 2рата част на Мерцедесовата обява:

http://nfs.mobile.bg...5962&f1=details

"Нов-внос. Италия . Важно-прочети. . . . Телефонно позвъняване ме събужда днес на развален аглийски ми обясняват че са група японски туристи. В навигацията през търсачката на Пробук им е излязал Мерцедеса като малкото неща който трябва да бъдат посетени. Питат ме дали това е колата счупила всички рекорди по посещаемост. Заведох ги до колата като я видяха започнаха да се радват и да я галят снимаха се с нея. Даже един от тях искаше рекламно да си направи сепуко-едва го спрях. Поръчаха си суши на предният капак хапнаха и пийнаха и доволни си тръгнаха. А вчера идваха някакви изследователи наобиколиха колата гледаха я с някакви сложни уреди отчетоха някаква свръх естественна сила изплашени си тръгнаха. Намерих сервизните документи. Колата е използвана като пилотна за извеждане на спътници в орбита. Пише че в сенниците има вградени кислородни маски и автоматично поставя пелени за възрастни. Ползва безплатен софтуер на известна космическа агенция. Колата е разкошна. УНИКАЛНО-ДОГОВАРЯНЕ. . Умолявам клиенти НЕ-знаещи как се включва задна скорост да попитат. На последният тест тръгнаха да покарат и дойдоха пеш с топката на скоростният лост да ме питат как се включва задна. . . Всичко по колата си работи."

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от honda_tech

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха какво ли няма да измисли човек за да си похвали стоката. Може пък някой балък да се зардва на простотиите и да я вземе, кой знай ..!Или пък този иска да забавлява хората,може би някой да се бъзика с него...:Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека постига прекрасно целта си да привлече внимание , определено успява за което му казвам браво една по различна обява . Също така не мога да намеря причина защо някой би бил балък ако си купи тази кола , колата може да си е много добра !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...