Jump to content
Ivaylo_Iliev

niko_vtec (Николай Динков)

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги много мислих дали да пускам тема понеже гордостта ми все казваше да не пиша, но пиша за да няма други като мен. Та и аз влизам в списака на опарените. Бях пуснал обява, че купувам комплект климатик за D15B2. Обади се момче и каза, че току що го е свалил от неговата кола и че цената е 250 лева. Казвам ОК и поисках да го праща, каза че каквото е нужно ще прати допълнително (ако го е забравил). Та въпросния потребител е niko_vtec. Момчето е от Панагюрище телефонът му е 0883362304 има регистрация и в други форуми. Та получх климатикът на другия ден прегледах го (не, че разбирам нещо), взех го и право при майстор. Майсторът ми каза че не може да ми постави климатикът, че бил от Хонда с десен волан. Звъня на въпросния колега, впрочем се казва Николай Динков, но той не си вдига телефона, чак след около 30-то ми позвъняване вдигна. Попитах го дали този климатик е от кола с десен волан, понеже майсторът ми каза, че не може да се постави. Той ми каза че трябвало да си сменя майстора. Казвам му че на другия ден ще посетя още един майстор и той ако не може да го постави да му го пращам обратно понеже парите не са малко, а и аз няма какво да го правя. Той казва ОК и комуникацията с него приключва. На другия ден отивам при майстор той ми вика тва не е от хонда и аз почвам да звъня на въпросния колега, но вече си е изключил телефона, а може и номерът да си е сменил. Нямам представа. Вие преценете коректността на този колега и ако пазарувате от него имайте едно наум.

Та сега имам някаква жалка пародия на климатик и все още ще ми е топло в колата.

Редактирано от Ivaylo_Iliev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кофти е, за съжаление тук вместо да си помагаме, някои ни прецакват. Има ли вероятност да е от Роувър. Те нали са с д15-ки от Хонда?Публикувано изображение

Редактирано от Вен_РВ1456ВС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросния колега го предлагаше и на мен,аз исках да го пробвам както е монтиран на колата а той току що пуснал фреона ;) гледай ти каква била тя:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ебати копелето!Публикувано изображениеПубликувано изображениеТо не че е първият задник тук де......и как не се спряха с тия тънки връткиПубликувано изображение

Редактирано от policeman
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросния климатик го видях,не стига че не е оригинален(допълнително слаган),а ми даже е свален по най-чобанския начин.Сега един банан на тоя би му се отразил добре макар,че едва ли колегата това го топли

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Банан,ама отзад инак не хваща редПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мен за сега не са ме мамили, но вярвам, че единствения начин да се предотврати подобно нещо е да се даде адрес на сервиз(занимаващ се с Хонди) и да се иска опция да отвориш и да видиш(като отделиш от времето си да отидеш в сервиза при доставката) и така да ти кажат на момента какво е положението, а не да ти летят парите и да се ядосваш, вярно е, че колегата се е опарил вече, но явно с подобно явление това е един от начините за справяне. :|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само това ... с гледане нищо не става .... не е ли климатика на колата да идеш да го пробваш.. иначе няма смисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правата на потребителя са ограничени до изяснение на случая , а именно връщане на закупената част и възстановяване на парите !!!

 

Това , което мога да ви посъветвам е да НЕ купувате нищо от нови потребители , които не са се издигнали до възможността да пускат обяви в раздел продава !!!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го пробваш докато му е на колата ама да ти е на 50-100 км максимум от вас инече какво правим ако биеш 200 и повече километри само в 1-та посока и видиш , че не става за нищо с кеф да му строшиш главата на такъв ... Уш форумите са да се помага , а то някои келеши гледат само как да си набутат развалената стока на някои и да му вземат парите ..... И аз се опарвах с 1 джанти ама не от съфорумник и тоя имаше наглостта като видя , че ги пускам да се продават джантите да ми напише много бързо ти умразнаха , а аз като смених гумите се оказа , че 1та джанта е лепена , а други 2 изправяни и като му го казах повече не ми званна нито писа .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic 6 Gen не е задълже да ходиш ти,ако имаш френд от съответният град или околоност може да прескочи набързо,но дори и момчето да иде по добре 50лв за бенз отколкото 250 за нещо дето само ше гледа!!!Както и да е внимавайте колеги че измекярчетата се навъдиха много ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...