Jump to content
schnapps

Обява менте в карс.бг

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Не знам дали тука е мястото,но всеки който е решил да гледа тази кола http://www.cars.bg/u689944 и е като мен далеч от Плевен да знае,че колата е с двигател D14Z1 - 75 кончета,а не 90 кончетата както е дадена на обявата.Накрая собственика и даже се опита да ми обясни,че нямало нужда от тези 15 кончета :D .Отделно след като е наясно как се редактира обява (от вчера след моето посещение колата е с друга цена)защо не е редактирал и мощността :rolleyes: .Както и да е ,поне се поразходих из северна България,дано съм бил полезен !

Редактирано от schnapps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези 15 кончета се добавят за около 30лв (по спомен) и 30 минути, но наистина трябва да си редактира обявата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една от внимките ясно се вижда отзад 1.4i, което е 75 к.с., ако беше 1.4is, тогава е 90.Колегата преди мен е споменал за колко горе долу от 75 става 90 коня колата.Иначе и аз я видях тая обява и количката ми изглежда добре,ако само това и е косура не би трябвало да те спре да я купиш.Друг е въпроса,че щом продавача и лъже за толкова очевадно нещо, може и да има други доста по-сериозни скрити уловки.Май много се отплеснах, айде успех и дяно намериш читава хондичка каквато търсиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А защо е с английски номер, който всъщност означава началото на '99-а, а не май 2000. И какви документи чака от Италия?п.п. Е сега пак погледнах обявата. Ми то и предният номер е инглиш, само дето също е жълт, т.е. не му е мястото отпред, и е още една година по-стар - '98-а.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1999 , проверих го по ДИН - това го пропуснах отделно !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1999 , проверих го по ДИН - това го пропуснах отделно !

и още нещо странно предния изадния номер не са еднакви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам колко каравани има на паркинга, тия различни английски номера ще да са техни :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има пребоядисани детаили но тва е нормално, волана обаче е много изтъркан , по малко 400 000 км не е тая кола, още повече е с газ, което ще рече че собственика е бил скръндза и не са му се давали пари за гориво камоли за поддръжка, но тва е наи малкия проблем, по големия проблем е че не се знае с тая обикновена газова и то Ренцо ланди - пълен боклук! ( за обикновената става дума ГИ е друга бира) та не се знае колко км са врътнати с нея и дали въобще някога клапаните са регулирани, така че главата 90% може да е пътник. Общо взето тва не е кола за наши хора :)п.п. Еииии и този черен маркер 100 000 на капака на ремъка, как просто да не си я купиш та тя съвсем скоро е обслужена и е на реални километри :lol: абе аз на тея салони кола на нериални км не съм видял :) Скоро бях с колега на оглед на един сивик 7 като консултант че момчето не ги разбирае, та там ни убеждаваха в 55-те хиляди км на колата :lol: пълен смях, баси за такива балъци ли ни взимат нас купувачите :)

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.cars.bg/u707239 Още една в кюпа - ще ги разкрия всичките :ph34r: Тука мотора е D14A3.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам подозрение, че продавача чете форума, щом още на другия ден си поправи обявата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде вероятно е продавачът да не е знаел колко коня е. Но не е като, когато ходих с един приятел да гледаме аеродек 1,6 125кс и да се окаже 1,4. И според нейният продавач тази незначителна разлика не променяше параметрите на автомобила кой знае колко и цената си остава същата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Знаеше той,знаеше....опита се да ме обеди,че ми бил казал,но не съм го чул :D ,после пък че 15 коня не били от значение и т.н :rolleyes: BTW някой ако продава сивик 6 купе или 3врато в радиус 100-150 км от Зарата да пише,че ми писна да обикалям...

Редактирано от schnapps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...