Jump to content
Go4y

кора под двигателя

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

момчета, става въпрос за сивик 6 хеч... кората от долу под двигателя започна да виси доста след зимата тъй като се пълнеше със сняг и започна да ме дразни, погледнато от далеч. някой има ли идея как да я "вдигна". единственият вариант за който се сещам е да я вържа с тел някъде (към нещо стабилно), но ми се иска да стане по по-цивилизован начин :D. с пистолет за горещ въздух дали мога да я върна в предишното и положение или по друг начин?

Редактирано от Go4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема колега, аз преди няколко дена си сложих такава кора на моят сивик че като я взех нямаше и моята виси малко отзад, така че дано някой колега да сподели някакво решение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за това - Публикувано изображение при мен беше увиснало като купих колата и ме дразнеше... та податливо е на огъване бях го подпрял в нещо само да постой сгънато нагоре и си застана правилно. Кофти обаче, че след това се наложи няколко пъти да сваляме кората и щипките започнаха да се прецакват, в следствие на което кората ми е някъде по магистрала Тракия :D .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това става въпрос, да. Освен следващия път като я прибера в гаража да пробвам с подпирането метода :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойта си я вързах с 1-2 свински опашки. Изобщо не се забелязват, а кората е плътно прилепена към шасито.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за свинската опашка ! Върши перфектна работа и не си личи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на старият ми автомобил на кората му сложих от вътрешната страна две г-образни метални шийни с нитове, и те си я държат постоянно права. Незнам тука обаче дали ще стане, моята също е виснала и мисля да изпробвам пак този метод :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък моята я изхвърлих директно... Пак така висеше и ме дразнеше и преди 2 години както я свали майстора са съединителя/реши, че му пречи/, така я гепих и в коша. Никаква промяна не съм усетил. Само ми става малко кален мотора есенно време, но после пролетта се самопочиства. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята виси също, и мисщя и аз като колегата, ламарина няква или планки и с нитове.Не виждам причина да не стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения, кората виси защото е повредена. Моята например се беше срязала през средата. Купих си друга втора ръка и тя не виси изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моя случай махнах кората и си направих алуминиева скара(5мм) с лек ер отпреде и сум много доволен. Така също ми пази картера и кутията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...