Jump to content
Chobanov

Civic 5-та генерация ВТЕК 125 кончета ?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте бъдещи колеги, ще се радвам да се присъединя към вашето форумче и да шофирам едно малко зверче.Въпросът ми е следния, харесал сам както споменах в заглавието 5 ген. ВТЕК 125 кончета та сега ще споделя линк и бих се радвал да ми кажете дали си заслужава за тази хондичка на тези години тази цена,и изобщо каквото считате за полезна информация, благодаря предварително !Ето го зверчето: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11303826955422011&f1=details

Редактирано от Chobanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4600?Те колите в България от година на година им се дига цената явно!!според мен абсолютно не си заслужава за тази цена

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще клъвне някой, много фенски са жабетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А горе-долу каква цена реално да търся от собственика ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,точно тая хонда е в уникално състояние за годините си.продава се от около 4 години(по спомен)първоначалната и цена беше около 6-7000lv.ориганлно хеч 5та със задни подглавници не съм виждал.може би JДМмоделите имат.погледни задните седалки.те са като нови.заслужава си да се погледне.като цяло това е най запазеният сивик 5та,коiто съм виждал.даже мисля,че акомулатора е заводско делфи.определено,няма да съжаляваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен такова жабе трябва да е 3500 лева в добро състояние.за 4600 по добре събери някои лев и вземи жълтата б18 дето драги4а я продава....изчакаи ,в този форум всеки прави тунингова и накрая продава за без пари :)

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазари се за 4000 и я взимай, изобщо не и се замисляй в това състояние си заслужава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз обмислям този вариант за 4,000 в брои слагам му ги в ръката пак ако не я даде, както се казва здраве да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Интересно защо се продава САМО от около 4 години... За 4000 не бих си взел автомобил на 19 години. Не искам да кажа нищо лошо просто това е моята гледна точка. П.П Тая кола не е ли форум-ска??? Мисля че бях срещал обява.

Редактирано от civicgonemad
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е нормална..за състоянието поне външно;).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз обмислям този вариант за 4,000 в брои слагам му ги в ръката пак ако не я даде, както се казва здраве да е.

ако и свли дjaнтоците може и да е даде за 4000.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е нормална..за състоянието поне външно;).

За 4к лв. има прекрасни Прелюди...или Акорди. :)
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво от това ?! :blink::blink: :blink: :blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно ми е че има прулюди и акорди но аз търся нещо по малко, и доколкото сам информиран сивика е и икономичен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно ми е че има прулюди и акорди но аз търся нещо по малко, и доколкото сам информиран сивика е и икономичен.

Средния му разход е 7.4 :) Според мен това са много пари . За тези пари може да си вземеш друг по евтин да си сложиш газов инжекцион и тнт .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И какво от това ?! :blink::blink: :blink: :blink:

Ами, нищо от това!Нямат база за сравнение. ;)П.П. Като даваш пари за кон, що трябва да вземаш магаре. :P Редактирано от Sebulba
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

П.П. Като даваш пари за кон, що трябва да вземаш магаре. :PАКо искаш кола за возене акорд и прелюд стават,но дотам.(не са икономични нито са Бързи.).

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономична и бърза не само ,части колкото искаш на тънки цени ,инфо за тях каквото си помислиш и ти дойде на ума плюс това място за развитие евентуално за напред от към двигател и всичко друго по нея колкото си щеш.Конкретно за колата според мен си заслужава цената ако е поддържана както трябва с оригинални части от към двигател окачване и тнк. иначе на външен вид то си личи,че е гледана куклата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много и били, ама като си вземеш една "уж читава" за половината пари, другата половина ще отидат за ремонти. Ако колата е гледана, годините не са фактор.Мнението си е мое.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее ако и свали и джантите за 4,000 лв си е обир спрямо мен ! Все пак колата може да е пазена но и годините си оказват влияние тя е на 19 г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятел,къв обир.аз не бих я дал за 4000.ти сядал ли си в запазен,здрав сивик.знаеш ли,че с що годе правилна експлоатация,нищо няма да барнеш по тая кола с години,може би,освен консумативи.ако имаш 4000,отивай я пазаряй

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятел,къв обир.аз не бих я дал за 4000.ти сядал ли си в запазен,здрав сивик.знаеш ли,че с що годе правилна експлоатация,нищо няма да барнеш по тая кола с години,може би,освен консумативи.ако имаш 4000,отивай я пазаряй

Дам в момента пада голямо търсене и гледане докато преценя най-доброто, та ще видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си решението сам. На готовата пара, много акъли има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си решението сам. На готовата пара, много акъли има.

Дам, прав си просто исках да разбера дали горе-долу е в нормите тази цена, сега добих някаква представа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега отскочи до Горубляне ако имаш възможност. Има хубаво Купе 5г Д15б7. Само АБС-а не му работи и няма гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега отскочи до Горубляне ако имаш възможност. Има хубаво Купе 5г Д15б7. Само АБС-а не му работи и няма гуми.

Колега има ли го из нет-а, да видя горе-долу за какво става дума ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гледал съм я тази обява. Ако питаш мен си заслужава повече от предишната. Мен лично много ми харесва 6-та купе. Само гледай да не е шмекер разбира се. P.S: Това не е 140 коня... Трябва да си е d16y8- 126к.с. Ако е баран вече е друг въпроса. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гледал съм я тази обява. Ако питаш мен си заслужава повече от предишната. Мен лично много ми харесва 6-та купе. Само гледай да не е шмекер разбира се. P.S: Това не е 140 коня... Трябва да си е d16y8- 126к.с. Ако е баран вече е друг въпроса. Успех!

Дам колега, тя като е пуснаха обявата беше 126к,с, сега не знам защо са е променили на 140... но и според мен повече си заслужава, първо че е по нова,на по малко км(за което не можем да сме напълно сигурни),пак и не е карана в БГ, не че това е фактор но нашите пътища са ужасни... А има ли начин по които да съм сигурен че е 126 к.с. а не 105 к.с мотор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми трябва да прочетеш кода на двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мода да разбера , как очакваш някой по картинка да ти каже, кое си заслужава и кое не.Сто човека, сто мнения различни, и всеки хвали к'вото кара или харесва.Ако имаш парите и желанието да си търсиш кола, хващай някой, който ги чатка Хондите и отивай на място да гледаш.Повярвай , реалноста няма нищо общо с картинките в 99% от случаите.Търпение му е майката, и късмет.Иначе по темата-според мен , нито 5-тата ген. заслужава толкова пари, нито купето от последната обява е на 110 000 км., но поне като автомобил/вид/ по си заслужава. Публикувано изображение

КЪСМЕТ с покупката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е д16у8 и е 125к.с.А тези +15к.с. сигурно идват от кожата на волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя е някав смекер,аз бях се обаждал и ми каза че степента на надуване била повече ау и затова била 140 кс.И след една седмица ми звани и ми каза бутал ми 500 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, какви степени на надуване са му в главата, колата ще се провери разбирасе преди да се закупи.. ама този какво говори и щом ти сваля толко от цената начи ще го управя аз ,,, ;д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще проверяваш това сребристото купе, то го огледай много внимателно. Така като го гледам на снимките имам съмнение, че е пребоядисвано цялото, защото огледалата, лайстните и дръжките на вратите са боядисани, а реално трябва да са черни. Д16У8 мотора е 125 к.с. и Втек-а се усеща след 5500 оборота, а прекъсвача е на 7500.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами гледал съм я тази обява. Ако питаш мен си заслужава повече от предишната. Мен лично много ми харесва 6-та купе. Само гледай да не е шмекер разбира се. P.S: Това не е 140 коня... Трябва да си е d16y8- 126к.с. Ако е баран вече е друг въпроса. Успех!

Дам колега, тя като е пуснаха обявата беше 126к,с, сега не знам защо са е променили на 140... но и според мен повече си заслужава, първо че е по нова,на по малко км(за което не можем да сме напълно сигурни),пак и не е карана в БГ, не че това е фактор но нашите пътища са ужасни... А има ли начин по които да съм сигурен че е 126 к.с. а не 105 к.с мотор?
Колегите са ти отговорили .Има начини да разбереш дали е витек разбира се и то не един. Но като за начало вярвай на бъдещите си колеги те няма да те излъжат :rolleyes: поне не умишлено.Този е витек със сигурност, но-най добре винаги си гледай кода на мотора ако не си сигурен.Разбира се, че ако не различаваш VTEC главата някой мошенник може да я е сменил и да е сложил обикновенна пък да е взел другата и да се опитва да продаде по скъпо колата ама дай боже да не ти се случва.Какви черни мисли ми минават през главата ама така е ,виждал съм обяви на които пише, че е витек пък то не е ,но ако не се интересуваш гориш. Колкото до първата ти обява наистина беше на някой от форума и май е доста пазена ама все още не успявам да открия на кой точно беше тази кола Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз незнам на кой е,но от как е има ,не е спрял да е продава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще проверяваш това сребристото купе, то го огледай много внимателно. Така като го гледам на снимките имам съмнение, че е пребоядисвано цялото, защото огледалата, лайстните и дръжките на вратите са боядисани, а реално трябва да са черни. Д16У8 мотора е 125 к.с. и Втек-а се усеща след 5500 оборота, а прекъсвача е на 7500.

Колега поразрових се за това което каза, но попаднах на заводски екземпляри които си излизат с 1 цвят и огледала и дръжки.Да колата може да се види в на ТАНКИСТА подписа като цъкнете Пловдивски седмични срещи албум и тя даже е на първата снимка, и после я има на 24 страница пак.Казваш от както я има е продава, да не би да има нещо гнило, защо толкова упорито иска да е продаде, но като гледам с тая цена не бърза да е махне на момента, ама не знам ти да си е гледаш толкова и да ти е в такова състояние хонда-та и да си е продаваш не го доумявам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана с колата ? Гледам че е паднала на 3600.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако тази кола е нов внос си приготви едни 1000 лв отгоре за регистрация, застраховки, винетка, данък, обслужване и тн. Тези 140 коне дето са написани са пълна глупост освен ако не е сменена инсталацията към обд1 и мотора не е сгъстен. Като гледам какъв сток вид е по-скоро не е пипана и е 125 коне. От снимаката на мотора не можах да видя втек соленоида, но пък кутията на филтъра и всмукателя изглеждат като на Y8.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...