Jump to content
patkan

Буквичките на логото изпопадаха

Recommended Posts

Писах същата тема в обяви, раздел "Купува", но беше изтрита незнайно защо, та... От струите по автомивките изпопадаха буквичките от надписа "i-CTDi" на задния капак. Самите буквички са някакви гумирани и доста рехави, та не се учудвам. Преди няколко дни падна предпоследната и вече доста грозно стои отдолу остатъкът от лепилото, с което са били залепени. Вече получих съвет как да го изстържа, ако реша да ги махна изцяло, но ако някой има идея откъде мога да си купя нов надпис, което е по-добрата алтернатива, е добре дошъл да сподели. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си купиш от някоя морга оригинални такива ;) А може да изчистиш лепилото със спирт ;) все пак не се заигравай много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другият ти вариант (който аз не бих предпочел) е да си закупиш буквички от някой магазин за авто аксесоари и да ги залепиш. Във всеки един такъв магазин продават буквички на бройка, но си мисля че ще стои грозно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си вземеш буквичките от черната кора на двигателя под капака.Там и без това не се виждат.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда? ;) Морга, поръчка през нета от където искаш, магазин за китайски боклуци (продават всякакви гнусотии за коли + пластмасови букви) ;)Ако не си ги загубил - почисти мястото и ги залепи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря за съветите! Изгубих ги отдавна и ако не си ги намеря в коплект, няма да си играя изобщо да пригаждам или слагам подобни. Ще почистя хубаво и само аз ще знам, че е печка :)

Редактирано от patkan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че ти е дошло времето за TYPE R :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дори и да намериш се въоръжи с много търпение и нерви в запас.Освен, че трябва да изчистиш старото двойно залепящо от буквичките, освен че трябва да нарежеш брутално малки парчета от новото и да го напаснеш по гърба им, ами ти остава и самото им залепяне една по една в ред за черешка на тортата :pinch: А, да - и ако ще слагаш от тези, универсалните, дето ги продават... по-добре да не слагаш нищо.

Редактирано от Zlatozator

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...