Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, Закупих от ''nixs'' лагер главина която според неговите думи е на 200 км, оказа се ,че е по износена от стария лагер главина който искам да сменя. Не го обвинявам директно понеже колата му е била ударена от същата страна и може да не е знаел,че не става за нищо или поне се надявам да е така. Исках да му го върна и като компенсация за неудобството щях да поема всички разходи по Еконта, оказа се,че моите пари му трябвали спешно.Сами преценете кой е прав и кой крив. Поздрави

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В последно време, много зачестяха случаите на некоректи колеги

Редактирано от mitaks
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както дойде кризата лоялноста си тръгна ;) Аз спрях да купувам къквото и да е от колегите от БГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова...За това аз лично като купувам каквото и да е- гледам да го видя лично от човека. Малко е по-сложно с покупките като има такива, но поне си ми е сигурно. п.п. Конкретно лагер главина, полуоска, каре, съединител, дискове и накладки, накрайници и другите ключови части се купуват само нови, 2ра ръка си имам. Това да не е носач и продавача да ти е френф? За 50-60 кинта разлика си е сериозен риск. п.п.2 Виновен е продавача. Щом продадената стока не работи- се подменя или се връщат пари. Какво значи трябват му? :blink: Ти да не си БЧК. Ако е така да си пуснем съфорумците по една банкова сметка и да сипваш и в тях :D Нема такава наглост :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, няма да се защитава, няма да се оправдавам. Всеки си има право да критикува и да не бъде доволен. Много колеги са купували части от мен. Цените са ми символични, много по ниски от тези на пазара(втора употреба). Работя с куриер за дда ги пращам до далечните от мен краища на страната. Винаги ги пращам с опцията ОТВОРИ И ВИЖ преди да се платят. За въпросният лагер съм го купувал чисто нов за 120 лв, малко след това колата претърпя удар. По джантите нямаше кривини ( някой им се радва даже в момента), колата си и вървеше. Продавам я на части , защото за ремонт ми искаха колкото самата кола. Приемам рекламациите които са на място при куриера, за това я има тази опция.Без лоши чувства.

  • Нагоре 1
  • Надолу 12

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета криза е отваряйте си очите,кой прав кой крив всеки си е прав сам за себе си.Просто си имайте винаги едно на ум.Все пак хората не на празно са казали. КОГАТО ГЛАДА ПОЧУКА НА ВРАТАТА,ЛЮБОВТА СЕ ИЗНИЗВА ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Спирам колата пред Еконта, вдигам колата,сменям лагер главина правя две-три кръгчета, обаче опааа, вие повече от моя стария лагер и пак свалям лагера слагам моя връщам ти го и се прибирам. Така трябваше да направя.Дано един ден да ти се наложи да купуваш нещо от мене, като например двигател и аз бих приел рекламация при куриера.Но както ти самия каза без лоши чувства, лагера вече е сменен с нов, части втора употреба ще се избягват за напред и дано моите 80 лв. да подпомогнат за някой Хондичка.

Редактирано от evd
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, няма да се защитава, няма да се оправдавам. Всеки си има право да критикува и да не бъде доволен. Много колеги са купували части от мен. Цените са ми символични, много по ниски от тези на пазара(втора употреба). Работя с куриер за дда ги пращам до далечните от мен краища на страната. Винаги ги пращам с опцията ОТВОРИ И ВИЖ преди да се платят. За въпросният лагер съм го купувал чисто нов за 120 лв, малко след това колата претърпя удар. По джантите нямаше кривини ( някой им се радва даже в момента), колата си и вървеше. Продавам я на части , защото за ремонт ми искаха колкото самата кола. Приемам рекламациите които са на място при куриера, за това я има тази опция.Без лоши чувства.

А бе пич, Това да не е калник или фар- как пред куриера ще се тества ???В такива случай се дава поне 3 дни време за тест...
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да защитавам нито единия нито другия, моето мнение е че за такива работи втората употреба не е решение.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че консумативи втора употреба НЕ бива да се купуват. Компромисни варианти не бива да се правят.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не е така . Читава трета употреба ОРИГИНАЛНА част(за първоначално вграждане) е на светлинни години от НОВО китайско менте в магазина.

Редактирано от pe6o74
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готов ли си да си повериш живота на трета употреба шарнир? Имам няколко!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , но за сега са ми добре . На 27 годишното ми сузуки ( 18 от тях го карам тук в България) оригиналните накрайници ги смених и сега повече от 3-4 години не могат да изкарат . То не бяха 555 , ..... от оригинални , та по-оригинални . Заводските изкараха 16 години и даже гумените им уплътнения не бяха се напукали. Маншоните на каретата ми са заводските и са в цветущо здраве . Колата не е примадона и има поне 20 000 км изминати само по черен път. Та искам да го видя този магазински маншон , който някой ще си сложи и колко ще издържи преди да се разцепи като узряла диня. Темата беше за лагер-главина . Винаги бих предпочел оригинална японска , макар и ползвана пред новия китайски вампир. Животът си редовно поверявам на Японски гуми трета употреба , защото карам и мотоциклети . Китайска няма дори на скутера да си сложа защото ми е ценен. И той , и животът ми .

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много се навъдиха некоректните! И аз продадох главина за 30 лв., която после ми казаха че вие. Аз шум в колата нямах, но се доверих и върнах парите, но все пак беше на познат. Как пък да съм сигурен аз, че не ме обвиняват неправилно, и да я маркирам главината, върната с твърдение че вие, няма да я слагам пак да я проверявам, я. А пък и от откъде да знам че при монтажа не са я окипазили. При тези покупки винаги има риск от "ТАРИКАТИ", но все пак. Сега аз смених главина предна- БМВ- 240 лв. и то за Е 36. И пак има шум, незнайно откъде. Много ясно че бих предпочел втора уотреба- колега продаваше от ударена Е 46 за 60 лв. и то с шанс да е оригинална. Разликите в цената си е убийствена. Но пък пак вие, може да е кардана, иколко му беше да я засиля обратно с куп псувни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...