Jump to content
IcoZL

Невъзможност за даване на " +" на репутация...

Recommended Posts

Здравейте, вече повече от месец , при опит да дам положителна репутация под нечие мнение, системата ми изкарва съобщение , че съм " превишил лимита за положително гласуване за деня" - или нещо от този род беше.А дните са много повече от един.Някакъв бъг ли е, или системата "не ме харесва" като юзър:-))?Мерси!http://alfa.kachi-sn...1331201816d.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязал ли си дали е за конкретен раздел или като цяло? А отрицателна репутация можеш ли да дадеш? Защото ако не можеш и отрицателна е малко по лесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Забелязал ли си дали е за конкретен раздел или като цяло? А отрицателна репутация можеш ли да дадеш? Защото ако не можеш и отрицателна е малко по лесно :)

 

Ами , за отрицателна към момента не мога да кажа, не ми се е налагало, но за положителна не мога да давам повече от месец, без значение от темата или раздела.Винаги ми излиза въпросното съобщение и до там.Освен да пробвам да закича някой само за спорта...Публикувано изображение

P.S. Не става и отрицателно, поне не ми даде да се наградя.Излиза същото съобщение.

Аватара ми също не иска да се появи.Пикселите са според правилата уж!? Дано не съм нахален ама..

Редактирано от IcoZL
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще проверя какво се случва изцяло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ново по моя стар въпрос?!?!?!?

.........Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP,

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки новак , да не очаква да работят правилата еднакво за редовия потребител !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tino, нещо не те разбрах, я дай пакПубликувано изображение, ти ли си редовия потребител или аз?!Може и да е от словореда ти.Кажи кое точно правило съм нарушил, не спазил или нещо персонално на теб съм изгрознял.Не смяташ ли , че отговора ти най малкото не е адекватен/бих казал арогантен/ , като не мисля , че съм заслужил тона който ми държиш.Това ,че съм с 5 мнения във форума ме прави юзър втора ръка в очите ти, така ли е господин модератор.Публикувано изображениеКъде точно в двойните ти правила пише , че не мога да давам положителна репутация на някой ?! Нали за да се спазва дадено правило, трябва първо да е написано някъде?! Или не.....Публикувано изображение,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IcoZL, аз ако бях на твое място, направо щях да му шибна един минус ва Тино .. :lol: Човека, ти казва по заобиколен начин, че новите потребители до определен брой мнения, не могат да гласуват за репутация .. :) Голяма драма с тези плюсове и минуси, кажи направо на кой искаш да сложиш + и ще го направя вместо теб .. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здрасти mar_tod! Нямам абсолютно никаква драма с плюсовете и минусите във форума, или с които и да е било математически символи, повярвайПубликувано изображение,най-малко това може да ми е драмаПубликувано изображение! Просто виждаш датата на която съм пуснал темата,както и последния пост на" Al Capone"-"Ще проверя какво се случва изцяло'/което е нормално да ме накара да си помисля, че не става въпрос за правилата, а за някакъв бъг/. Наистина няма да се застрелям в главата защото не мога да монтирам на някой + -сче , но и невиждам къде е голямата конспирация , че Тино да ми казва нещо по " заобиколен начин". Направо не е ли по-добре - "не можеш да даваш репутация, щото са ти малко мненията" , толкова !Не е трудно.Макар и за последното не съм сигурен, понеже дори като бях и без нито едно мнение , съм слагал +сове на кубик/бъг ли , к'во ли/Публикувано изображение.

Майната му, дори се чувствам неудобно, че въобще водим диалог в тази връзка и по тази тема.Изказвам мнение единствено за отношението, и мисля , че най-малкото модератор трябва да звучи пренебрежително. Това , че съм с 10 поста във форума не означава , че не знам какво значи правила или, че съм 15годишен келеш .Също така смятам , че не е нужно да оспамя 30 теми за да си направя заветните 50 поста.Публикувано изображение

Разбрах каквото ми беше нужно, ако и да стана по трудния начин. Публикувано изображение

Лека вечер!

П.С. Нещо ми се сбъгяса щрифта, не е виканеПубликувано изображение

Редактирано от IcoZL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наясно съм , че гласа на "властта" винаги ще е лошия и неправилния , така че коментарите относно тона ми и т.н. ще ги подмина ;) Това , което го има като ограничение от скоро защото забелязахме тенденция на някои потребители да дават плюсчета на самите себе си е да ограничим тази възможност . Съветвам те да провериш дали се получава същата "грешка" и от втората ти регистрация - което на практика е нарушение на правилата ;) - и да споделиш дали пак имаш този "бъг" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...