Jump to content
Avenger

Д16 изпускател на Д14

Recommended Posts

Какво мислите по въпроса колеги? Чувал съм, че 4-2-1 изпускателите от d16y2,z5,z6,z9 пасват идеално на д14-ката без никакво преправяне. Има ли смисъл от такава интервенция, че да живне поне малко тоя мъртвец ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено си струва колега, аз го смених с такъв от Д16З6 и мотора определено се поотпуши, но аз нямам и катализатор, само имай предвид че за монтажа трябва да си отделиш 50-100 лв за труд, аз се изненадах малко от тази цена , защото очаквах по-малко, но да ти кажа честно, си заслужава, още не мога да й се нарадвам:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко за труд :blink: и това само за смяна на колектора ли? Тия яко са те наредили. Работа за 15 мин дето можеш и сам да си я свършиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че и сам мога да го направя. Освен ако не е нужно заваряване някакво, ама аз останах с впечатлението, че са bolt-on.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сам можеш, ако имаш къде да ползваш канал ще се справиш по-лесно...виж ако колегата(ТГ фен) говори за всмукателния, тогава е малко по-сложно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, говоря за изпускателя, при мен предишния собственик(очевидно орангутан ) беше изрязал катализатора и го беше заварил тръба за него и генерацията, като трябваше да се добави и мека връзка, затова ми излезе по-скъпо(90лв), като аз това сам не мога да го направя, отделно че тръбите трябваше да се напасват заради тази простотия, а и стария колектор никога не беше свалян и имаше опасност да се скъсат болтове, тогава колко точно лв щях да спестя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята Д14а2 и аз смених изпускателя,който бе 4-1 с 4-2-1 от Д16з6 и има забележителен напредък,най-вече в ниските и средните обороти.Катализатора също съм го махнал,но на негово място сложих резонаторно гърне.Така,че ще има ефект да го смениш,можеш и сам,стига да намериш канал.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за D16W3 двигател кои изпускател би я поотпушил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...