Jump to content
B7_

Нов протест срещУ високите цени на горивата

Recommended Posts

Не че се заяждам, ама протест в Неделя е малко безсмислено, но нека се занимават хората и да ходят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че целокупният български народ е голем фен на секса изотзад и му се наслаждава ежеминутно... не, че се заяждам :) щом все още ни е позволено ще си мрънкаме, па даже и в неделя :)

Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п'еетстин години, преди това 200!Не е чудно, макар че маврите са владели Испания, а до 1976г.са били фашистка държава под диктата на Франко!А СЕГА къде са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Лукойл им дреме на помпените инсталации за протестите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Напълно съм съгласен, а относно протестите по градовете, то се видя хора в нета много а по протестите малко.Единствения смислен ще е пред бариерите на Лукойл Редактирано от atoma
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва държавата да се намеси и да поиска от Европа да намалим акциза инак нищо няма да стане . Най-много както преди да замразят цените за 1 месец и после да скочат пак с 10-15 стотинки !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протестът трябва да е на крак - без автомобили. Ако си вземем колите, първо ще ходим срещу собствените си вярвания (твърде високи цени), и второ ще изхарчим 15 литра гориво. Аз до сега не съм пропускал протест за горивата. Но вече се чудя дали да ходя, защото ме беше срам, когато бях сам самичък от целия фен клуб, и не искам това да се повтаря. Сега да видим как ще стоят нещата. Отново четири страници се изписват, ама ще видим реално колко хонди ще се на протеста, защото тук обществото се е доказало много пъти, че само бръщолеви а не действа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Които от прекомерно благоразумие или глупост не се решат да прибягнат до непочтени средства, с всеки изминал ден затъват все по-дълбоко в робство и нищета.Николо Макиавели (Niccolò Machiavelli, 1469 - 1527) Мислителя го е казал още далечният 15 век

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по тези протести само селски прояви и проблеми с полицията ( за по малките градове) не трябва да се протестира срещу лукойл ,а срещу хората които налагат високи акцизи на петрола-към ненаядените политици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойл не са виновни, че държавата слага такива акцизи и че минималната заплата е 270лв. Както казаха някой хора, ако взимам 500лв. минимална заплата, няма проблем за тези 2.70 лв./л.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протеста в този си вид нищо няма да донесе ;) Заложено е до края на март 2013 бензина А-95 да стане 2,80 лева така че....... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протестът трябва да е на крак - без автомобили. Ако си вземем колите, първо ще ходим срещу собствените си вярвания (твърде високи цени), и второ ще изхарчим 15 литра гориво. Аз до сега не съм пропускал протест за горивата. Но вече се чудя дали да ходя, защото ме беше срам, когато бях сам самичък от целия фен клуб, и не искам това да се повтаря. Сега да видим как ще стоят нещата. Отново четири страници се изписват, ама ще видим реално колко хонди ще се на протеста, защото тук обществото се е доказало много пъти, че само бръщолеви а не действа.

Колега - не си бил сам от Хонда Фен Клуб-а. Аз също нямам пропуск на предните протести!!!п.п. В Неделя съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая година прегледа е 40 ;) застраховка си направих за 170, данък не плащам :D и чакам да се постопли времето и да изкарвам велосипеда

 

аз пък карам на газ и слагам бензин да я запалвам с него само така си я взех застраховка 190 лв данък 160лв ,преглед 30лв. винетка 70лв

и ето ги 500лв почти. газ 1.44 в момента дано скоро стане 2лв че да може по малко да си карам колата Публикувано изображение всеки ден правя по 100км поне ,днес и засичах разхода смесен 9.5 литра газ :) урежда ме за 100км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че доста хора си правят сметка за разходите по автомобилите, нека и аз да не остана назад.....Карам Сивик 6-та генерация ВТИ 1.8 169 коня (или поне така пише), на който:Разход бензин 12-15/100 според зависи. Градско на къси разстояния няма как!Данък, мале мале ..... 310 лв. Застраховка, 185 лв.Преглед 30-40 лв.Винетка - няма да смятам понеже карам само градско!И така с науката наречена математика ми излиза по 1.45 лв. на ден само да седя и да си гледам колата без да я карам. Ще е интересно всеки да си направи сметка по колко му излиза колата на ден, без да я кара. А понеже работя на бензиностанция, искам да Ви кажа, че според определени лица близки до ценообразуването до средата на годината дизелът който нас много не ни вълнува, понеже караме повечето бензинови коли ще достигне 3лв./л , масовият бензин А95 ще стане около 2.90 лв./л, а така хубавата за някои хора газ ще достигне 1.80 лв./л. Истината е ,че колкото и да протестираме, цените няма да се променят, понеже не живеем в демократична държава, а в държава на капитали. В неделя 26.02.2012 ще съм на работа и ще се радвам много на вниманието на колегите от Пловдив. За да не споменавам името на бензиностанцията на която работя ще кажа само че се намира на кръстовището на Източен със 6-ти Септември. Само една е и няма как да се сбърка. До 26-ти Колеги! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къде ще протеста за София? Дайте някакво инфо и да се събереме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,ще изляза на протест дано и други хора да го направят цените на горивата трябва да спрът да се покачват :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протеста само в София ли ще бъде?Някой има ли информация и за другите градове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не знае и аз попитах стотина пъти.Това е някакъв митичен протес за който никой нищо не знае но всички говорим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...