Jump to content
Lukov

Въпрос за INTEGRA TYPE R

Recommended Posts

Има вероятност да си взема евтина integra type r само че има проблем ... одран и е калника ама той се оправя ама ми се струва че предно дясно колело където е одрано е изместено и има снимка с нещо счупено Това ако е носача и е скъсан от купето има ли възможност да се завари и оправи? Всичко друго е здраво и цената е перфектна :ДМоля помогнете ако някой знае нещо ще съм благодарен забравих за другия проблем - десен волан (за мен е проблем)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много малко неща има на този свят които немойе един Българин да оправи :lol: няма се плашиш ,най-много да е крив носача но прегледай и каретата.а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големия ми проблем е десния волан ... чисто самоубийство иначе като цена ще ми излезе около 3000лв да го купя и докарам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако нете кефи прускай на части ще си искараш някой лев :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големия ми проблем е десния волан ... чисто самоубийство иначе като цена ще ми излезе около 3000лв да го купя и докарам

Имам удоволствието да притежавам такъв автомобил.но с правилния волан,само едно ще ти кажа купи си го и се наслаждавай на ускорението и на В-тека голяма мания е.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки които ми изпрати мой приятел който ще ми я купи http://s13.postimage.org/tpq8h9tbb/integra1.jpghttp://s17.postimage.org/i98c2vnpr/integra2.jpghttp://s13.postimage.org/x5my4kfxj/integra3.jpghttp://s15.postimage.org/9l2oz7g6z/integra4.jpgпроблема е че момчето нищо не разбира... не че аз много разбирам ама пак съм по добре от него извинявам се за снимките че ги качвам тама ама си е цяло изкуство :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези пари е добре........ най-много още 1000 да хвърлиш за да я оправиш и да смениш дирекцията, зависи каква е щетата от към калника и под него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не че искам да ти развалям кефа ама тая кола няма как да ти излезе на 3000 с докарването поради простата причина че в момента е на 2500 а търга за нея още не е свършил остават още два дни. Другото което е че е категория Д и няма как да напусне англия за момента освен на автовоз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези пари е добре........ най-много още 1000 да хвърлиш за да я оправиш и да смениш дирекцията, зависи каква е щетата от към калника и под него

Да да 1000 няма да му стигнат само да я вкара в движение ако трябва да вземе цяла кутия с полуоска и шенкел. За обръщането на волана няма да говоря, защото такава интегра с ляв волан няма. Трябва да се вземат части от европейската а тя не се намира лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ми разби мечтите :lol: :lol: :lol: все пак ще кажа на момчето да следи каква цена ще стигне може пък и да се науча с десен волан да карам :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш много е трудно..............Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

за тези пари е добре........ най-много още 1000 да хвърлиш за да я оправиш и да смениш дирекцията, зависи каква е щетата от към калника и под него

 

Да да 1000 няма да му стигнат само да я вкара в движение ако трябва да вземе цяла кутия с полуоска и шенкел. За обръщането на волана няма да говоря, защото такава интегра с ляв волан няма. Трябва да се вземат части от европейската а тя не се намира лесно.

 

с ляв волан Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен това счупеното ми прилича на скоростната кутия. Смяната на волан на такъв не масов и доста рядък модел ме съмнява да е до 1000лв.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво я обсъждате още тя колата отиде 6,7 хилки ;) , То така ако се купуваше интегра за 3000лв. с докарването нямаше да има сивици в тоя форум :lol:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...