Jump to content
janyivanov

Вършат ли работа такива прахчета?

Recommended Posts

http://go.aukro.bg/p...2079112788.htmlЗащото като се замисля не са кой знай какви пари едното излиза 1 лев обаче върши ли работа ?Както и тази джаджа http://go.aukro.bg/g...2088387118.html ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано някой с повече познания изкаже мнение за това 2рото, щото ми се струва мноооого магия работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink::lol::lol::lol: Смееех....РЕКЛАМА МУ Е МАЙКАТА!!!Теча спира с нови части,а спестяването на гориво...В тия времена,с тея цени,човек му се иска да повярва,ама няма безплатен обяд....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прахчето е нож с 2 остриета - или ще спре теча и сичко ше е ок или ще ти запуши радиатора ,макарче до сега не е имало случай на запушен радиатор в сервиза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономията е майка на мизерията...Теча се спира с нов елемент а не с прахче от първата бензиностанция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно зависи колко е теча. Ако сълзи, може и да мине номера, но ми се струва, че може да скапе водната помпа след време. Не знам как го препоръчват за профилактика, ако принципа му на работа е такъв какъвто си мисля... Иначе от запалката май действа малко, колкото да си спреш парното, примерно. Имаше тест в предаването 5та скорост, обаче не го намирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В два от три случая ефект имаше и колите се карат още .Ма аз прахчета не ползвам а едни течни простотии :D .Мисля че по 10 лева бяха.П.п ма си е нож с две остриета.На един френд му спря и теча и парното :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прахче ползвах купено от ПЕТРОЛ навремето за да спре теча на радиатора на парното и бях доволен,хем теча спря хем имах парно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля оправих теча сипах ето тази течност НЕ ПРАВЯ РЕКЛАМА а давам лично мое мнение за него http://www.fivestarautomotive.co.uk/ekmps/shops/fivestar/images/silverhook-radiator-stop-leak-82-p.jpg обаче в синьо продават го мисля,че навсякъде спря течовете и съм много доволен от него а да и парното вече работи много по добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покараи някой километър повече и тогава ще си говорим.Хората са го измисли ли колкото да се прибереш от пътя а не за системна употреба;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за прахчета,хапчета,течни добавки или темподобни.ТРЯБВА ДА ПАТЕНТОВАМАз гарантирам , че теч от капка на около секунда-две, от радиатор без значение какъв, парно или охладителен ще спре след наливане на натурална Българска БОЗА в доза от 250-400гр. в зависимост от теча и количеството охладителна течност което събира автомобила .Начин на употреба;Налива се на затоплен автомобил, след това трябва да работи около 20-30 мин , при по сериозни течове от овлажняване,(сълзене) препоръчвам да се нале и да се покара малко на по големи обороти 2500-3500 окло 20-30км.Ако прицените , че бозата е запушила теча ,но и вашето парно просто източете вашата течност и налейте нова и с това ще се уверите ,че след минимален пробег теча който е бил запушен ще е подновен, а парното няма да се е подобрило.Бозата няма лепливи свойства като всички добавки и не прави фин слой на цялата охладителна система, а неиния ефект е клиновиден .Със ситно смляния ечемик се образуват малки лкинчета които търсят да излязат , от налягането те се заклинват и се получава ефекта на заклинване като при бъчварите, лодкарите и др.Доста боза съм налял и банички доста съм изял:D . Но това с бозата действа безупречно.Ще ви се смеят ,но който се смее последен се смее най-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...