Jump to content
fshit

Сивик от англия

Recommended Posts

Здравейте колеги. В момента съм в Англия и на връщане се чудех дали да докарам един автомобил (хонда разбира се) - затова да поразпиатам дали по принцип се купуват автомобилите с десен волан. Мисля си за нещо като Сивик 6 генерация, японка, седан(4 врати) 1.5 vitec-E или в краен случай Акорд около 99г. Някой заинтересован ли е от подобен автомобил.

Нещо подобно:

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Поздрави!

Редактирано от fshit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че в БГ вървят CR-Vтата с десен волан

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре недей. Няма да можеш да си избиеш парите. Брат ми две хонди докара от Англия и ги продаде под това което му излязоха. Моргите са пълни със коли от Англия за части.Много трудно се продава кола с десен волан. По добре докарай скутерчета или по-голям мотор. Виж в мобилето как вървят десните волани и смятай, че свалят веднага с доста само и само да се отърват от тях.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави са колегите!За да си на печалба (евентуално), трябва да намериш кола под £1000, и да си приготвиш поне още £600 за докарване и рег. в БГ. И ако все пак решиш, по-добре да е джип, дори и да не е Хонда (за предпочитане е да не е Фрийландър, или поне много внимавай за състоянието му). Ако колата ще е Хонда, намери някоя JDM-ka (japanese import му викат в ЮК), Прелюд, Интегра или Рекс.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си заслужава,само кола която не е толкова тип ежедневка,примерно както казаха прелюд 2.2,интегра или нещо което не се среща често.Тогава ще имаш далавера от цялата работа.Така виждам нещата аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен поне една Б серия v-tec да е... Но зависи за какво ти е все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако целта ти е печалба, мисля че няма смисъл(ще поачкаш доста), ако мислиш само да си докараш багаж и да продадеш колата на цената на която ти е седнала, може и да имаш късмет, аз на връщане от там си докарах Сивик б18, с идеята да се прибера с нея (да и се порадвам) и да си докарам багажериите, колата я продадох на цена която ми покри разходите по пътуването и застраховките които трябваше да се направят.. И все пак аз имах и резервен план, ако не се продаде да си оборудвам купето с б18 :D. Поздрави и лек път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...