Jump to content
rollin

Силов тунинг на Х23 помощ !

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

ще ми се още нещо по натам да пипна,че така без прогрес с и е е... м.... :lol:/> може би едни 85 шот ще и дойдат ок.... Чудя се дали да не взема по-натам и керамика с лек маховик + кутия от х22.В момента съм с най-дългата от f20ка 3.28,1.80,1.26 /4.266 финал... m2a4 е 3.30/1.95/1.36/4.26 финал върпоса е дали ще си струва набиването на парите....

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се :) Според мен ако ще слагаш кутия и нитро, първо сложи кутията за да видиш как се държи колата с нея и тогава преминавай към по-високи "налягания" да няма повечко wheelspin заради по-късата и подредена кутия :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wheelspin-а се лекува с гуми, но няма лек за лошо подредените предавателни числа...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гумите са полу-сликове така или иначе и 60те фута са в рамките на 2.20-2.22... но трябва още да паднат надолу.... 2.1х ще трябва да не кажа 2.0х ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво браво добре вървят нещата :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай а като времена може и да си писал ама как вървиш горе долу :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13.7 с нитрото, но колата беше загряла и налягането ниско...т.е поне 0.1 надолу... без него 14.9, като най-доброто може пак да падне с 0.1 не повече... ;) Много зависи каква е темп* навънка и дали духа насрещен вятър(най-често духа такъв на тея бивши летища...)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се събирахме на тая нашата писта(Леново).Доста хора дойдоха като Хасковското е30 дето все е по първите места на задно предаване, Чудото с най бързата в клас дизел кола и още куп силни коли.Та Чудото донесе най новия модел на Гтек(Фанатик РР) с който били мерени повече от 5 коли на светофар заедно с уредчето и давали времена едно към едно.Та сложихме уреда на моята боксувачка(първа и втора ги върти от началото до края, даже пробвах да тръгвам директно на втора ама само гумите свършиха и нищо повече :D) та в уникално лош старт даде 14.35 с терминална 162км и 6.3 до 100Катам с най обикновени гуми Файърстоун някакъв...Предполагам че с полусликове ще падне под 6 секунди до 100 и до ниска 14-ка на 400м.Общо взето не очаквах без настройка да върви толкова или по някакъв късмет сме уцелили на посоки положенията на валовете :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M2J4 кутия от ф20ка-ще стане ли шпер от х22 кутия или афтърмаркет такъв ;)/> че ми се въртят едни мисли из главата :P/>пс. rollin кво стана с харча на масло?

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гори си ама аз и километри не съм и въртял много, ама важното е, че върви здраво :DХарча ще стане ясно догодина като се постопли и сваля главата за преглед, че от много бързане така става :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добри времена браво Публикувано изображение Дигай големината на дюзата и не се плаши до 150 коня няма да има проблем Публикувано изображение

Редактирано от calebmeat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да има проблем,защото няма да има и бутала :D пс. никой ли не знае за шпера на кои кутии може да се монтира......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм на ясно точно с кутиите...Я попитай тука има доста кадърни юзъри които може и да знаят :)http://preludebg.com/forum

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...