Jump to content
whiteboy

качествено и евтино боядисваване обл. Пловдив

Recommended Posts

привет колеги решил съм се да си стягам Honda-та и реших да по попитам за съвет и препоръка ....къде в пловдив може да ми бъде пребоядисам civic-a качествено и евтино ....аз съм от асеновград :) благодарности :)

Редактирано от whiteboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи,хубаво си решил да я боядсваш обаче не си казал хеч ли караш,седан ли,има ли изгнило,под праговете знаеш ли кво е положението...това евтино и качествено + това инфо което си дал хич не си върви!Сподели повече информация и се надявам ще имаш точен отговор. Тук има доста хора които се занимават с това... Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е хеч и няма изгнило но има градушка тук-там , цвета е черен и се колебая м/у нейния си цвят и черен мат .... благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е градобитна няма да е много евтино.Приготви едни 600-700лв за труд+материали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо е сложен твоят проблем ,качествено евтино няма;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа.... Двете неща са несъвместими. Евтино - Доньо бабата от Асеновград - под 1000лв. Качествено, но с поне 50% нагоре - Стефанов авто в Ягодово - няма такъв педант - всичко е изпипано до съвършенство.Успех ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ежтино и качествено имах предвид , че каественото е по евтино от некачественото - защото искам да я боядиша веднъж :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да препоръчам Стефанов в Ягодово. Невероятно работят. Оставих колата и след около два дена ми се обадиха да отида да си я взема - колкото и да гледах не видях разлика между оригиналната боя и боядисаните детайли (задна броня - някой ме бе застъргал и малко се бе прецакала боята) и страничен калник (нарушение на целостта на боята до ламарина без повреда в ламарината).Ако търсиш качество може би там е най-доброто място.За справка цените - казаха ми за изправяне на праг (на пежо) който бая го бяха сгънали и оправия на заден калник (който има вдлъбнатина около 6-7мм и дължина на дефекта около 10 санта) + боя + цялостно пастиране - около 400 лева... което ми се струва добре (предвид тежките деформации).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кое му е добре 400 лв за 2 детайла , хайде стига.Ако ще да ми я пастира през месец за 400 лв при средна цена при добър бояджия с камера от 120 лв на детайл...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат' Данчо в Брестник, той е твоя човек, работи на най-ниските цени в целия Пловдивски регион, цял живот с това се е занимавал и работата му е доста добра 0889 93 51 72 , звънни му, ще се разберете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mkilla :

 

Колега, извинявай, ама "добър бояджия" и "120 лв на детайл" са две вазимноизключващи се понятия. Освен ако детайла не е огледало.

 

А и ти прочете ли какво влиза в тези 400 лв?!?!?

 

"изправяне на праг (на пежо) който бая го бяха сгънали и оправия на заден калник (който има вдлъбнатина около 6-7мм и дължина на дефекта около 10 санта) + боя + цялостно пастиране".

 

Каквото и да си говорим, качествено боядисване за по-малко от 2000-2500 за кола с 4 врати и 1500-2000 за кола с 2(3) врати просто няма. Само часовете труд за качествено разглобяване и сглобяване/напасване ако сложиш и половината от тази цена отиде.

Редактирано от Димитър Коев
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си знае колега Коев :) Казвам ти по-последно инфо как вървят цените за боя + китване на неравности ( не дупки ) + труд.Както и да е :D

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

@Mkilla :

 

Колега, извинявай, ама "добър бояджия" и "120 лв на детайл" са две вазимноизключващи се понятия. Освен ако детайла не е огледало.

 

А и ти прочете ли какво влиза в тези 400 лв?!?!?

 

"изправяне на праг (на пежо) който бая го бяха сгънали и оправия на заден калник (който има вдлъбнатина около 6-7мм и дължина на дефекта около 10 санта) + боя + цялостно пастиране".

 

Каквото и да си говорим, качествено боядисване за по-малко от 2000-2500 за кола с 4 врати и 1500-2000 за кола с 2(3) врати просто няма. Само часовете труд за качествено разглобяване и сглобяване/напасване ако сложиш и половината от тази цена отиде.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отивай в Крумово първата къща в ляво Двама братя са и цял живот това правят Страхотни майстори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...