Jump to content
J's Racing BB8

Телефон с тъчскрийн.

Recommended Posts

аз съм с 5800 ,която е поредната ми нокия , ползвам я вече година ,купена е втора ръка и след преинсталиране работи добре ,софта е от С6 и си мислех ,че имам добър телефон ,до онази вечер когато приятелчето ми ,не извади от джоба сони ериксон, незнам точно модела, но е тъч с андроид ,не е от високия клас ,но работи 10 пъти по бързо от моята нокия ,която пък работи доста по прилично от такава с оригинален софт, браузването с андроида е в пъти по лесно и бързо, за приложения да не говорим ,вярно е че и нокия имат ,но са кофти ,тъча на андроида е много по прецизен ,при нокия с пръсти е ужас да се работи, изчетох цялата тема ,защото ще се минава на андроид ,НО какъв е въпроса, с самсунг имам лоши спомени ,но от старите им модели ,също така и от сони ериксон ,но от онази вечер нещо се замислям за сони и HTC ,но това което ми харесва е мин 500 лева ,мисля си че съм ровичкал в бг сайт за телефони, който се търсеше като в мобиле и карс ,по предварително зададени критерии ,но не го откривам сега, някой нещо да помогне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...евтин телефон за изброените условия от автора на темата бива и Сони Ериксон Хпрерия 8 :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом непременно искаш да е с тъчскрийн, препоръчвам телефон с андроид - самсунг, Сони ериксеон, LG, моторола - тези (и не само) производители имат вече много модели (и нови по-бюджетни и някой по-хубави, но втора употреба) до тези пари. Айфон лично аз не харесвам, въпреки че съм имал три такива "убавци". За новия уиндоус фон (новите нокиа лумиа серията и самсунг omnia 7 примерно) из менюто са доста по-добре спрямо уиндоус мобайл телефоните от преди и са по-юзър френдли, но нямам много впечатления, че да ги препоръчвам тях, затова няма да ги коментирам.Ако търсеше телефон, който не е тъч скрийн, щях да ти препоръчам нокиа със симбиан, модели като Н95/Н95 8гб, Н96, Е71, Е72, Е52 и т.н. са страхотни телефони, макар и вече на възраст и въпреки, че много хора плюят симбиан , това са прекрасни машини както за "ало-да", така и за интернет, навигация, музика, има много полезен софтуер в нета за тях - екстра телефони са. Но нокии с тъч скрийн не препоръчвам - просто не стават. Имал съм 5800, Н97, Н97 мини, C7, N8 (някои от изброените по няколко броя), просто са ужас нокиите с тъч скрийн. Бъгави са, непрекъснато имат проблеми със софтуера, някои стигат до там, че директно "умират" и не можеш да ги съживиш дори с хард ресет, а само със специални сервизни "боксове". Не говорим за дефектни телефони, просто софтуера им не е домислен. Може би, като парадокс звучи, но от нокиите симбиани с тъч скрийн най-стабилния им модел, е вече доста стария и един от първите нокии с тъч скрийн, говоря за модела 5800 - той работи най-стабилно, с най-малко бъгове е, но е морално остарял (резистивен тъч на дисплея, слаба камера - 3.2 мегапиксела).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy S е телефона,лесно се ъпдейтва и Андроида и безплатни приложения бол,единствения недостатък е батерията която ако се ползват много приложения и се ползват постоянно,батерията пада за ден,два,но и за това има цяр http://pdashop-bg.com/product.php?pid=2339&lang_id=1,дугото което е че няма светкавица на фотоапарата,втора употреба се намират вече за 250,300лв в добро състояние,аз си взех моя за 320 преди 2 месеца!

Редактирано от MartyHONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Днес си купих Оптимуса,много съм доволен нямам забележки към телефона.Искам да благодаря специално на колегата EmZvr за насоката :thumbs1: и на другите колеги който помогнаха за избора.Телфона има вградена карта,но може да се използва само през интернет.От къде да си изтегля безплатна навигация и как се инсталира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bad request. The link you followed is incorrect or outdated. Объркал си линка колега.

Редактирано от Valio!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го е объркал. Необходима е регистрация за да ровиш из форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така? Аз си го четях много преди да се регистрирам. Ама това беше преди 3-4 месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...