Jump to content
ferrarito

Хонда ЦР-В

Recommended Posts

Здравейте , искам да попитам дали си заслужава да си купувам Хонда ЦР-В ппроизведена в периода 2001-2003 година и сглобена в Англия.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::lol::lol: Точния въпрос ,на точното място!!! :D:D Взимай я!! Сега по-сериозно:2001-2003 год е много относително, защото 2002 година се сменява модела .Уточни за коя става въпрос, въпреки , че едва ли ще прочетеш негативно мнение за която и да било Хонда точно в този форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали си заслужава или не зависи от много фактори. Никой не може да ти каже дали ти отговори точно на този въпрос. По-точно ще е ако питаш какви са отзивите за модела, проблемите и т.н. Според мен не питай разни набедени майстори кое как се поддържа и т.н., а хора които имат такава Хонда. Всичко е въпрос на предпочитания. Ако модела ти харесва и имаш възможността да вземеш читав екземпляр не виждам какво може да те спре. Използвай и търсачката във форума, има теми за CR-V. Успех!

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш за 2-ра генерация няма какво да се чудиш ако си харесал нещи и самата кола ти допада ...аз лично съм много доволен естествено зависи на колко измъчван ще попаднеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от доста хвалените модели , които имат най-малко проблеми във времето ;) Но при автомобил втора употреба не се знае нищо :( Най-добре преди покупката я заведи на сервиз , който да я прегледа добре .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...