Jump to content

Recommended Posts

Пиша тази тема за да ви предпазя от бъдещи инфекции, така да се каже. Става дума за "колегата" Сивик 5.Назад във времето продавах едни стопове за сивик. Пича каза че ги купува, но бил от някакво село до Бяла. Попринцип минавам близко до там и реших да му спестя транспортните разходи. Натоварих си аз стопчетата, стигнах на уговореното място и звъня на номера който ми даде за да му кажа че съм там. Вдигна ми някакво момиче и каза че имам грешка. Теглих си една майна че съм преписал номера грешно и почнах да чакам. Чаках, чаках 10-20-30 минути. Никой не дойде. Продължих си по пътя. Същата вечер влизам у форумо да проверя номера - ми това си е! Пиша на "колегата" ЛС в стил що така бе Миме? Няма отговор. Замълчах си тогава, но наскоро дочух за подобно мишкарско изпълнение от същия човек и вече ме жегна.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам. Колегата ми писа ЛС, че проявява интерес към даден артикул, който бях пуснал за продажба. Казах му, че даденото нещо не е при мен и ще отида да го взема до няколко дни, и той неколкократно ми напомни да не забравя и веднага щом мога да му се обадя. Звъннах му в уречения ден и ми каза - еми добре, ама сега имам 1 пътуване, ще ти пиша ЛС до 2-3 дни да се разберем. Това ЛС така и не дойде :)п.с. Междувременно получих запитване за същото нещо от друг потребител, но обясних, че вече е запазено защото е обещано за колега. Все пак той неколкократно ми напомни да не забравя и предположих че е надежден.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси,тея май им прави кеф да прецакват така хората! :angry:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така 1 не съм порачвал никакви стопове от Трънчо АМА НИКАКВИ че да пише за човек който не познава 2 Кало пак от тебе не съм очаквал подобно нещо след като ти обясних на лични за катастрофата ми поздрави

Редактирано от Сивик 5
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето затова пуснах темата - защото си нагъл на всичкото отгоре. Я пак си помисли едни затъмнени стопове не искаше ли? Адски ме е яд че си изчистих пощата преди време... Или сигурно има няколко човека с твоя ник, който са от Копривец? :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не сам искал затамнени стопове нагляра си ти да знаеш всеки модератор може да ми провери темите и това което съм писал така че престани да издребняваш и злоупотребяваш името ми

  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй нагляр съм наистина. :lol: Постовете които си писал нямат нищо общо с ЛС-тата на които искаше стоповете - които за съжаление не могат да бъдат проверени от модератор...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислиш ли че вече се оливаш за последен път ти казвам че не съм аз човека прецакал те досега запазих добрия тон но престани да злоупотребяваш с името ми;)

  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трънчо нали знаеш , че има и вариант да се възстановят ЛС ;) Колега много лесно нареждаш кой какъв е , да няма оправдания после :rolleyes:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е няма да се оправдавам пред теб за нещо което не сам виновен казах ти просто като човек.Купувал съм доста работи от форума няколко човека могат да го потвърдят но още 1 път не съм очаквал такова нещо евала за което:)

  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 5, от това което чета, едно "извинявайте колеги" щеше да бъде добре, обаче ти продължаваш да твърдиш че си невинен и да наглееш. Има телефони, има интернет, има ако щеш Български пощи, когато си поел някакъв ангажимент към някой, и се случи нещо с което този ангажимент става невъзможен е хубаво да уведомиш въпросния някой. Земи обясни накратко какво е станало инак .........Поздрави и нищо лично.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха сега разбрах защо ме е вързал. Затъмнил си е неговите, ама да се беше похвалил навреме ли.. :) Мишока сам се издаде. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=68671

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе той сега и усилвателя продава, дето беше го купувал за приятел, ама това е една друга тема...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: обаче в обявата с големи букви пише че колата е с ТУНИНГ. В какво ли се изразява той не знам, сигурно щото предната броня не е боядисвана още, на предния капак има лепенки, отзад на спойлера има "перка на акула" като антените на БМВ, има зарчета на огледалото вътре и задните стъкла и стоповете са затъмнени. По тая логика в Бг май няма нетунинговани автомобили :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахаха "O kak si be sladur 6te se vidim 6te se zapoznaem ama da znae6 4e xi4 ne mi pyka ot pisanizite ti vav foruma nali vse edin pat 6te te sre6na a togava.........moli se govedo"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребителя е с ограничен достъп до Форума ! 10. Банването за даден индивид е резултат от неадекватното му поведение. Преди да се процедира с банване, индивидът получава две предупреждения. Трето няма. В определени случаи, когато предупрежденията не са приложими, може да се наложи моментален бан. Бан може да се наложи по редица причини, част от които са рушене имиджа на клуба, лични нападки, спам, некоректно отношение и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...