Jump to content
Ganchev

Вграждане на лупи в Сивик UK

Recommended Posts

Въпросът ми е следният. Изпаднаха ми две лупи от БМВ купе Е36 на адски добра цена, ще мога ли да ги вградя във фаровете на Сивика ми и след това да им бодна един ксенон. По-добре ли ще е от китайските лупи, който се продават по сайтовете (няма да визирам точен сайт да не излезе като реклама)? Ксенона ще бъде БИ. Лупите са от късите светлини на БМВ-то и са от оригиналните фарове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А след като са само от късите ще стане ли да са къси и дълги после? И ще влезе ли самата крушка в тях , че си е бая обемна?

Редактирано от civicgonemad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би следвало да стават, щото ще са с крушка H4. Мисля че за лупите няма значение с каква крушка са и дали са само на къси, само на дълги или общо. За това питам. Искам компетентно мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с китайски и съм мнооого доволен, светят идеално. За тях гарантирам, че се слагат много лесно и всичко си пасва, без преправяния. И цената мисля е 220лв.В твоя случай до колкото разбирам ще има нужда от преправянеа после и не си сигурен какъв ефект ще получиш с Н4 крушка. Така, че това са 2 големи риска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, беше ми писал на лични.

Сега виждам обаче, че ще ползваш пожектор за къси със биксенонова Н4 крушка. Това според мен, ако съм разбрал правилно, не е добър вариант. Трябва ти биксенонов прожектор ако ще вграждаш нещо по-качествено. В противен случай слагай китайските, те са много лесни за монтаж и не изискват никакви по-специални умения или знания. Важното е, че накрая ще имаш нещо много по-качествено от който и да е обикновен HID кит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест, няма да стане и или трябва да карам без дълги, или да си взимам от китайските прожектори. Ксенона, ако съм с лупите от БМВ, ще е китайски от сайта на БКТунинг. Мислех, че няма значение за лупата с каква крушка ще караш..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, нещо? Трябва ми отговор спешно, че задържам момчето с лупите. Фаровете са на един приятел и лупите ми ги дава за 20лв, в перфектно състояние са. Да знам ако няма да станат да му казвам, че имал друг купувач. Не ми се рискува да ги взема да режа, мажа, кълцам и да взема ксенон, и да не стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, нещо? Трябва ми отговор спешно, че задържам момчето с лупите. Фаровете са на един приятел и лупите ми ги дава за 20лв, в перфектно състояние са. Да знам ако няма да станат да му казвам, че имал друг купувач. Не ми се рискува да ги взема да режа, мажа, кълцам и да взема ксенон, и да не стане.

А твоя приятел дава ли ти и корпуса, в който се хваща лупата. Питам, понеже не си уточнил. Доколкото знам има ксенони с т.нар. магнитен плъзгач на крушката, който сменя къси и дълги, та ако сложиш такава крушка поне на теория трябва да стане и да имаш и къси и дълги. (Но нали знаеш приказката за теорията и практиката). Ако имаш възможност да тестваш дали такава крушка ще пасне, ше е най-добре. Защото дори и физически крушката да пасне в корпуса, има вероятност да не е в правилната равнина, т.е. няма да фокусира както трябва и ще свети като г.з. Абе голяма играчка като цяло. Редактирано от Kwot

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дава ми всичко към лупата. Мисля, че всички крушки Н4 са на този принцип с магнитният плъзгач. Обикновена крушка Н4 може ли да свети в лупата? Ако може ще се опитаме да пробваме по някакъв начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твоя приятел какви са крушките в момента, ако лупите са на колата направо пробайте на неговата и ако стане Н4 ги взимаш ако ли не не ги взимаш. Но има едана подробност как ще ги монтираш и как ще се настройват тия фарове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са му на колата. Колата я разглобихме на части и я разпродава. А бяха с оригиналните крушки за БМВ не ги знам какви Н-ове се водят. Ще пробваме утре като сложа моята крушка в неговата лупа какво ще се получи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

h1 е за лупите поне така съм виждал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за затваряне. Лупите (прожекторите) не стават. Ей сега пробвахме, има адски големи разсейки. Ще се купуват лупите от БКтунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...