Jump to content
mario06

Проблеми с газов инжекцион

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам проблем с моята хонда HRV 1,6 с газов инжекцион, може ли да ми препоръчате майстор за настройка на газта. Колата я закупихме с монтирана газова уредба в Италия, но в момента който прехвърля на газ колата гасне и се дави, като светва чек лампата на таблото. Колата не може изобщо да се кара на газ, на бензин няма ниакъв проблем. Моля за съвет или насока към кого да се обърна.Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля за малко помощ за колата. Газовия инжекцион е монтиран в Италия и марката, която открих е AG. Можете ли да ми дадете съвет за майстор, който а може да настрои тази марка инжекционна газова уредба.Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тя не е коренно различна марка от другите ,така че ти трябва просто добър газаджия,предполагам с София има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление минах през няколко майстори, никакъв ефект.Дано има тук някой с подобна газова, за да ме насочи към майстор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на моя Сивик съм сис същата газова - АГ Зенит се казва :) Карам я вече 4 години и смея да кажа, че газовата си е добра, но и аз последните месеци имам подобен проблем - в момента, в който колата прехвърли на газ и почва да се дави леко, само че при мен не гасне. Каня се от 1 месец да отида на газаджия, но така и не съм се наканил още. Пробвай в Газ Комерс, там настройват такива газови. Адресът беше улица Сър някой си номер 21, но не помня точно. В google.com го има, като напишеш Газ Комерс :)Успех и пиши като ти я оправят какъв е бил проблемът :)

Редактирано от DuMuTkO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С координатите на "София Газ Комерс" мога да помогна. :cool: Идваш от бул."Цариградско шосе" и стигаш до "Орлов мост". От там си направо на следващия светофар си надясно към "Софийския университет". Продължаваш направо към "Паметника Левски". Там е кръгово и си надясно. Караш само направо до моста/2 светофара по спомен/. На моста се намира"Малкия театър зад канала". Има и голям надпис" Уникредит Булбанк". Там си наляво. Минаваш наказателния паркинг и правиш ляв завои покрай сградата. След 100м има бензиностанция "Петрол". И там си на ляво. После 2рата в дясно и караш само направо/има малко дупки/ и втората част от гаражите има в син фон името на фирмата и двата им телефона. А те са: 0888-498-854 и 0887-305-002. На табелата са с по една 8ца по-малко. Явно не са ги сменили. През седмицата не помня до кога работят, но в събота трябва да си там около 10:30, че в 12 почват да приключват работа и може да те върнат/което ме съмнява, но все пак ;) /. Все пак и те трябва да си починат пичовете.п.п. Това е единствения газ сервиз, който от 4 години не съм виждал текучество на хора и са уникални професионалисти.п.п.2 На нета не вярвай- нито телефон, нито координати са им верни.п.п.3 Може и да съм сбъркал името на някое кръстовище или да е непълно, но за 24г. перничанин толкова :D п.п.4 Пиши после какво е станало и успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля за малко помощ за колата. Газовия инжекцион е монтиран в Италия и марката, която открих е AG. Можете ли да ми дадете съвет за майстор, който а може да настрои тази марка инжекционна газова уредба.Предварително благодаря.

Колега, май не ти трябва майстор, а нов филтър .. :) Точно същият проблем ми направи и на мен миналата седмица и като отворих филтъра- ужас, затлачен с чернилка, а го бях сменил преди 2 месеца :o Едно продухване с компресора и чека изгасна а колата литна ..В момента газта която зареждаме е под всякаква критика :rant: и в къщи всички тенджери са станали мазало от сажди, егати и мошеническата държава дето сме .. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София газ комерс и аз ще потвърдя, при тях монтирах моята Ги и вече 2 год никви ядове. Ето ти телефона на шефа кажи му че Слави от Пловдив те праща 0888 49 88 54 ще те оправят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...