Jump to content
NewMcc

Мога ли да приспособя старите лули към новите кабели?

Recommended Posts

Взех кабели за свещи,които уж трябваше да паснат без проблем,но уви:D....лулите идват малко по дълги.Мога ли да приспособя старите лули към новите кабели ?;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви кабели си взел ? Нали си имат номер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи и върни кабелите, откъдето си ги взел! Какво значи "уж трябваше да паснат без проблем"? Кабелите си имат продуктов номер, съответната фирма-производител има каталог. По модел, двигател и година на производство се посочват един или няколко кабела за колата. Винаги можеш да провериш и в сайта на производителя - всички имат online catalog!Аз лично на продавачите в магазините не вярвам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,че ми каза да ги върна:lol:(няма значение).Старите кабели вече са разглобени и съм взел лулите,и сега остава въпроса дали ще разглобя и новите успешно,след което да ги конвертирам.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какъв е смисала ? Просто отиваш и ги заменяш за твоят си модел автомобил...Накрая от 2 комплекта няма да става нито 1 за ползване.Нали си ги купил , взимаш и му казваш да ти ги замени за твоят си модел автомобил.Лично аз не съм фен на побългаряването за тези неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм фен,но няма да ми излезе аритметиката да ги връщам до Щатите (няма значение)всичко е едно и също просто лулата е малко по дълга и днес си направих на струг 4 преходника и стана перфектно;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчай си от сега да си имаш резервна бубина !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...