Jump to content
tosh77

газова уредба или инжекцион

Recommended Posts

за хонда црв 128к.ауто газова уредба или газов инжекцион един приятел ми каза че газова уредба добра с плочка е по-добре от инжекцион и пробиване на колекторите ще се радвам да чуя повече мнения по темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твоя приятел му кажи да се гръмне :lol: Обикновенната газова е само дразнител и никаква файда.Няма смукач, тресе, харчи едно към Гютере....Не върви, зимата като обърне и замръзва и треа да я подгреваш ръчно и е 550-600кинта.Един Фобос за 850 кинта. Малко е шумна рейката , но от купето и на затворен капак се не чува. Имам я на англичанката. Отвън е все едно работи часовник, но ми свали с над 1.5 литра рахода и не ми пука. Сама си обръща и не я мисля :cool:

Редактирано от barsi
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата, е повече от прав. Само избора, за марка, е според финансовите ви възможности. Не правете компромиси, щото винаги излизат солено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сигурен ли си че тоя ти е приятел :) аз не много :D кажи му тои да си сложи обикновена па ти си сложи ГИ. Стегни се не задаваи отговори, слагаш Ги и място за въпроси няма, виж може да питаш къв ГИ да сложиш :) ама за обикновена и дума да не става, особено вредно може да се окаже за клапаните ти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какъв ГИ е по-добър и лесен за подръжка а също и сервиз че аз съм се спрял на този в горубляне по близо ми е ще се радвам на повече съвети благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най -масова Фобос,но не най- добра.сравнително достъпна с много шумни инжектори.най добрите са холандските,но тук ги няма,защото са много скъпи и няма кой да ги копувA ►

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

препоръчаха ми в кюстендил говорих с човека но той ми каза че работели с български компютър(защото всички давали проблеми а с тези всичко се решава на момента и не се чака а и не били лоши)италианска рама и ловато бутилка не знам дали е добре а и цената е 850лв.за тия пари може би има и други добри варианти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли някои да кара ГИ с български компютър?И доволен ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компютъра ти е последна грижа, само с него няма да имаш ядове :) и можеби с изпарителя, проблема е калпавата реика, шумна и безнадеждна, често гори бубинки, гумичките и заминават за има няма 15 х.км верно после са жълти стотинки ама си е занимавка, сваляш разглабяш...... Питаи го твоя човек ако има няква по читава реика да ти предложи да си доплатиш за нея, а за останалите неща не се притесняваи, също така да ти сложи и марков клапан не некои турски боклук да се запалиш зарад него, нещо ловато брц клапан да знаеш че нема да го мислиш с години. Инак цената е добра ако е с кръгла бутилка, и барем д ати каже ква БГ е , фобос ли БСМ ли кво е :) не че има особена разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги помогнете. от две седмици търся в гугала и не намирам данни за някой добър майстор на инжекциони в търново.:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сигурен ли си че тоя ти е приятел :) аз не много :D кажи му тои да си сложи обикновена па ти си сложи ГИ. Стегни се не задаваи отговори, слагаш Ги и място за въпроси няма, виж може да питаш къв ГИ да сложиш :) ама за обикновена и дума да не става, особено вредно може да се окаже за клапаните ти :)

Само не разбрах как с ГИ ще намали температурата на изходящите газове спрямо обикновената уредба, че да си предпази клапаните :) Не се заяждам..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много просто, при Ги сместа е оптимална понеже с екомандва от бензиновия комп след което се модулира от газовия комп а преди това бива пороверена от ламбда сондата. Така имаме добро изгаряне вероятноста от бедна или богата смес е сведена до минимум а имено това "яде" клапаните, когато е бедна гори по бавно съответно отделя повече темп. При обикновената всичко е на магия никои не знае кво и как се случва и каква смес в какви условия на натоварване постъпва в ДВГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги помогнете. от две седмици търся в гугала и не намирам данни за някой добър майстор на инжекциони в търново.:blink:

колега аз съм от гр.Габрово и преди около осем месеца си сложих ГИ на ФОБОС и страшно много съм доволен /майстора е в Габрово на ул.Самара и се казва Иван Илиев/ много прецизно работи .Монтира ми я два дни и накрая всичко изглеждаше както аз бих искал да изглежда. ГИ ми излезе 1120 лева за най-високият клас на ФОБОС като ми беше сложен 9мм тръба ,а не 6мм и по мошен изпарител за автомобили с двигатели над 200кс. . До сека съм навъртял 13000 км и не съм имал никакви праблеми. Тествал съм ЦРВ-то на 7500 оборота на байр и не превклячва на газ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...