Jump to content
tisho92

как се сваля това?

Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да попитам, как се сваля тази пласмаса?

 

П.П днеска се мъчих и освен да я пукна, друго нищо нестана...

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да попитам, как се сваля тази пласмаса?П.П днеска се мъчих и освен да я пукна, друго нищо нестана...

Да, не трябва да бързаш, но не ти и трябва да четеш темата която е дал колегата ... :D Тази пластмаса се сваля най безболезнено след като се свали цялото табло, защото е захваната с видии за таблото, които се развиват най лесно от задната част на таблото ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е най -скапаната пластмаса в цялата кола :D . И аз се опитвах да я свалям без да свалям таблото ама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли друг начин да се свали, ако трея свалям цялото табло, голяма игра ми се вижда...:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има , трябва да свалиш всичко по таблото , под таблото и да имаш слаби пръсти и ръце :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро мисля да се заиграя и аз. Но като поостане повече време. Когато съм готов ще кача и снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една идея,да сложа карбоново фолио и се чудя дали ще стане добре. Гледам много хора я боядисват ,ама не ми се цапа за нищо..:unsure:

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че най-лесният вариант е да смъкнеш таблото защото дали ще свалиш всичко от него или ще го махнеш е почти еднакво като работа. Лично мнение недей разваля хубавата пластамаса. Моята беше боядисана сега трябва да махам боята защото на нищо не прилича. Карбоновото фолио може да ти го залепят добре и да е хубаво, но ако нещо не е доизпипано имай в предвид, че при първото слънце и фолиото както е разпънато ще се свие (ако е от евтиното)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре нищо не се получава, имам чувството, че със всяко баране я чупя повече. От едната страна ги открих болчетата, но от другата нищо нестава. Нека някои колега,, който е свалял тази пласмаса, да помогне малко :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети пост №3 .. :) Няма и да ги откриеш повечето болтчета, а те са над 10 на бр. докато не свалиш таблото ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети пост №3 .. :) Няма и да ги откриеш повечето болтчета, а те са над 10 на бр. докато не свалиш таблото ..

Кратко, точно и ясно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 са. По 2 в двата края и 2 по средата до уредите за парното.

Прочети пост №3 .. :) Няма и да ги откриеш повечето болтчета, а те са над 10 на бр. докато не свалиш таблото ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги, и аз открих шест болчета и успях да го сваля най-накрая..:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...