Jump to content
lookcho

намаляне обема на двигател

Recommended Posts

Няма нужда от кавги със сигурност, не твърдя че знам всичко, и определено съм убеден, че и вие не знаете всичко ...в интерес на истината се учудвам понякога, че хора, които са идоли в форума не знаят елементарни неща или знаят грандиозни глупости на тяхно място :)Аз със сигурност не бих се обидил на добро обяснение, без значение дали е по темата или не, но понякога ми е излишно и го пропускам - добрите обяснения запълват екстраполационните дупки в знанието :)ще дам пример: знам как изглежда колянов вал, знам функцията на всеки негов елемент, но не им знам имената :) добро обяснение би ги включвало ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lookcho за теб имам само две думи! Ти си извратен! Всъщност станаха три. Ама това не е важно. Усилено вървиш към по скъпа конска сила от предишната. Ся за рязането не мога да се включа (поне не и в допуските и сглобките които гониш) ма ако треа да се заварява нещо съм насреща :) А малко гадно с 4х4 и с турбо ще е стружка в картера на много ама наистина много бегачки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса беше ясно зададен. Отговорих на Лукчо колкото можах изчерпателно, за да помогна с каквото мога, а за подробностите ме увлече това, че дори и на него да не му свършат работа /не познавам хората във форума още и техните познания/, на доста от писалите преди мен със сигурност ще. За турбо никъде не се споменаваше. Москвича на вуйчо гонеше степен на сгъстване 9, а газката е малко под 7, така че атмосферна Хонда за тунинговане с мотор 1.2, според мен 10 е добре... Това е ... Поздрави и успех в начинанието...П.С. Уменията и знанията в ДВГ не карат колата... Използвайте колани. Помагат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига спорете момчета даите да измислим нещо в помощ на локчо ;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не се насочите към CITY 1.2T където ще имате и за база малко купе и двигател (за който предполагам) със здрави бутала и биели предразполагащи повечко boost и по-голямко турбо :)

Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sako,защото излиза от клас до 2000cc :), което го прави безсмислено junker, прав си за това и не си убивай ентусиазма ;) наистина потърси оная тема дето я бях започнал и пиши вътре - като се събере смислена информация ще я подредим ... няма какво да ми помагате

Стига спорете момчета даите да измислим нещо в помощ на локчо ;):rolleyes:

докторите казаха, че нищо не може да се направи ... твърде много мозък са изрязали :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...