Jump to content
barsi

Нова промоция на гориво

Recommended Posts

Здравейте,От скоро се възползвах от офертата на бензиностанции ЕКО . Офертата е 5ст на литър понеделник петък и 6ст събота и неделя. Това за всички горива, в т.ч. и газта. Горивото е добро. Газта е супер. Бензина 95 и той. А и 5ст са си 5ст. На 20 кинта газ са 82ст. При 200 кинта средно за газ 8кинта си е нещо, още повече като така и така го ползваш. За заинтересованите http://www.eko.bg/Main.aspx?lan=1 . Най-отгоре е за карата. Необходимо е само да електронна поща и да попълните от къде да си вземете картата.п.п. Не е реклама. Просто споделям оферта тиражирана навсякъде :cool:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това има ли общо със старите карти за намаление (тези за по 5ст. на литър без значение от дните) или ако имам и тази то нещата стават 10 ст. за Понеделни, Петък, Събота и Неделя? :) Също знаете ли дали тази оферта е за определено време (напр. 1 година)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега аз си поръчах карта. Не мога да намеря в сайта на Лукойл как се вадеше тяхната карта. Даваха 5стна литър през работните и 7ст през почивните дни. Markup не вярвам да важи това с 10ст. Иначе добре дошло ако е така. ;)

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази промоция не е ли стара, аз преди бая време си изкарах..:cool:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи поне за горивото нещо.Какъв разход ти дава с Еко и от др.бензиностанции.Не искам да ги клеветя, но в Хасково на Еко много хора избягаха заради газта.Най големи са оплакванията от таксиджиите, а те са един критерии, който не може да не се забележи, защото цепят стотинката.Те и други вериги дават по 5ст., но ако продават по-качествено гориво си е друго нещо.Защото тези +1,2,3ст. в/у 5ст. се обезмислят, ако колата ти започне да гори повече и да няма мощност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нормалния 95, дето го водят Economy ми гори 9 градско, с редовно влизане в 7000 оборота :PСега сипах 95Plus, който уж бил с някаква добавка за повече икономия (което сигурно са глупости..), та ще видим дали има разлика.На OMV с обикновен 95 ми дава същия разход и не виждам разлика във вървежа.Другаде не съм сипвал за да сравня, пък и най-точно си е с пълен резервоар, което няма как да се случи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода на газ си ми е същия- 8-8,5 л/100 таван :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделя опита си с газта на Еко,защото след като сложих ГИ-то първо там сипвах.Идеята е че по филтрите много лесно може да се ориентира човек дали е мръсна газта или не.Пичовете дето ми сложиха ГИ-то казаха че тия филтри трябва да ги сменя на 20 000км,като едно време дори карали повече.Но 20 000км да ми е мирна главата.Да де ама покарах 5 000км и колата почна да прехвърля на бензин като й дам газ,при положение че бутилката е пълна или е много далече от празна.Отворихме въпросните филтри и кво да ви кажа-ебати лайната.Имаше графит да произвеждам моливи,а сигурно и други лайна.След това смених газстанцията с ОМВ и Ромпетрол.....ми да ви кажа,хем карам 10 000км с филтрите,хем като ги отворя да ги сменям са по-чисти от тези на Еко за 5000км.Тия дето са с обикновени газови не ги боли много за графита ама при ГИ всички боклуци са важни.И все пак,ето ви обективно мнение какво получавате за парите си на газовата колонка на Еко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смисъл от тези карти не виждам. При светнала лампа и зареждане догоре обикновено събирам 40-43 литра. Ако отстъпката е по 5 стотинки на литър, то това прави грубо 2 лв. (40 литра x 0.05 лв./л.) Трябва да заредя приблизително 50 пъти (50 пъти x 2 лв. отстъпка = 100 лв. = 40 л. x 2.50 лв./л.), че да получа един резервоар безплатно. С един резервоар (без резервата, т.е. с 40 л.) изминавам 800 км. извънградско (сам, без допълнителен товар и със скорост непревишаваща 100 км./ч. (или 2900-3000 об./мин. на 5-та предавка, т.е. точно преди VTEC зоната)). Та с въпросните 50 резервоара ще измина 50 пъти x 800 км. ~ 40,000 км. (зимата разходът е 5.8-6/100, така че в действителност ще измина малко по-малко, но говорим грубо). За една година изминавам около 20,000-25,000 км., така че "безплатен" резервоар ще получа на всяка втора година. Както вече казах, смисъл не виждам. За газта на Еко не мога да коментирам, не готвя, :P но наскоро колега се оплака от дизела им. Каза, че колата не набирала като с Shell V-Power и разходът му бил по висок. Лично аз с бензин Еко Кинитрон 95+ карам от 80,000 км. и нямам абсолютно никакви проблеми, много съм доволен, но явно газта и дизела не са им силната страна. Най-добрият бензин (субективно), който съм зареждал е Shell V-Power Racing от бензиностанцията им на Кулата. Обаче качеството на горивата между отделните Shell-ове е потресаващо, както и настоящата цена от близо 3 лв. за литър (2.93 лв.) на въпросното гориво.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм много доволен от Еко 7 газ/100км с обикновна газова. За филтърчето съм съгласен ,че се пълни с графит ,но дали е само там е така не мога да кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На петрол-а като сипвах преди на 20к филтъра на обикновената газова се затапваше. Сега сложих ГИ и майстора каза- има филтри тук, тук и тук. Препоръчителна смяна 10к. Като направя 10к ще постна в темата една снимка. До сега имам 500 км, че колата е на боя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам само Еко. Зареждам бензин 95 обикновен. Преди да се вдигне цената така сериозно качеството беше ужасно просто имах чувството, че е разреден на максимум и е направен така, че просто колата да може да се движи... От момента, в който цената скочи доста в известен период от време чувствах колата си жива, винаги пъргава ... нямах забележки...сега като че ли е дали ще случа на доставка...всеки път е различен... Все се каня да изпробвам на Ромпетрол горивото и така и не съм пробвал все още...бяха ми го похвалили 2-3 пъти...Това са ми моите лични впечатления...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тепърва предстои борбата за клиенти.Ще има много промоции.Пазара ми се струва че повече няма да е монопол на крадците от Лукойл!Хвалят ми газта на Петрол и Ромпетрол.Филтрите се пълнят с тъй нареченият "графит", не от бензиностанциите,а от медните тръби, които корозират и отделят CuO, който е черен, но става сив от промиването с газ.Проблема със запушените филтри се решава със смяна на пътя от бутилката до изпарителя спластмасови тръби ф 8.Изпитано и проверено от колеги химици и капацитети по ГИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 2 дни зареждам на Еко и ги питам имали някаква промоция или отстъпка, и миотговориха че нямало.?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление все зареждам на Еко през седмицата, защото ми е по път за работа. Днес заредих 42 литра и имах 2,10лв отстъпка с картата за отстъпки.Доволен съм от най-евтиния бензин 95 economy na Еко-то, дава ми нормален разход. за 643км през почивните дни - 80-ина км градско (София, Пловдив, Ст. Загора) и останалото по Тракия със скорости 120-140 с 42 литра. Зелената лампа не светна изобщо, но кво да се прави...За сравнение на Ромпетрол бензина беше ОК до един момент, после или го скапаха или нещо почнаха да ме лъжат в количеството, защото разходът ми се увеличи. С карта за отстъпки на Рома получавам по 2ст/л отбив от цената, което е доста по-малко от Екото. В резултат на това за момента зареждам само на Еко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мене 5 ст. си е символична отстъпка,но все пак я ползвам на Екото,заради прочетено че е качествено горивото,нали са гърци,та а дано и горивото е вносно.И второ зареждан там за да бойкотирам лукойл донякъде, не че екото не участват в договорката с лукойл, но все пак парите не отиват при тях. Това ми е личният протест с/у цените на руснаците.От руснак та на грък,от трън та на глог.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мене 5 ст. си е символична отстъпка,но все пак я ползвам на Екото,заради прочетено че е качествено горивото,нали са гърци,та а дано и горивото е вносно.И второ зареждан там за да бойкотирам лукойл донякъде, не че екото не участват в договорката с лукойл, но все пак парите не отиват при тях. Това ми е личният протест с/у цените на руснаците.От руснак та на грък,от трън та на глог.

Изобщо не са ти виновни ЛукОйл колега. Вина за това че плащаш 2.44лв за литър бензин ,има САМО И ЕДИНСТВЕНО държавата в която живееш.На всеки литър зареден от теб, държавата ти прибира 1 левче че и малко отгоре. Цена на едро на А 95 е 1.24. От там нагоре всичко друго е акциз--710лв, еко такса, ДДС--388лв , печалба за бензиностанцията и т.н. Така че където и да зареждате все тая , горницата от горивата отива на едно място- а именно -при Дянков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...