Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Ммм дааа... утре последно преброяване преди "голямото газене на ягоди" ! В 16 да сте строени в редица на плаца ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи...ми кат не се събират на диваня ! :) Тоя дъжд ни обърка "шпалира"... но пък за сметка на т'ва спечелиха повече от нас в кръчмата ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

А ти кво предлагаш ... да висим и да се мокрим ли ... 10 мин ни бяха достатъчни да прогизнем ... а и сме си виждали колите многократно .. лафа е по-важен ... а там нещо ви нямаше младежите , за сметка на 12 човека на които не им пречи да присъстват и на втора точка от срещата ! Пропуснахте среща и с гост от София ..ма кво ли ви вълнува ! Така че по-спокойно с критиките ! Поздрави !

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

то пък един гост...бира не пи, колата с празен резервоар (и газова бутилка), и армагани не донесе (за сметка на това отнесе, благодарско, рейсъре), кифтета ни лапа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Днес се размислих и реших че съм засегнал с последния си пост "CIVIC COUPE V-TEC TEAM" !

Просто ми се иска да бъдем единни в аматъорските ни сбирки !

Така че момчета Извинявайте ! Чичка-тийм ше се реваншира на следващата среща ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм от феновете на средна възраст между чичка тийм и младежите искам да кажа че дъжда вчера беше кофти. Мене лично ме валеше за 2ри път и някакси не се чувствах комфортно. Друга работа беше в чешмата, но наистина първо трябва да се преброим на уреченото място, да полафим за машинките и от там всеки сам си прави организация. Много се радвам на младежите "Втек Купе Тийм" - красиви и хищни коли, гордост за нашия клуб!Надявам се всички да се съберем предколедно следващия път. Хайде и умната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее мед ми капе на сърцето ;) ,дано да е хубаво времето другия път,че да ги наредим хонделите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

А бе нека да вали, ма поне дъжд да не е, предпочитам да е снежно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest astralmind

аз пак поради служебни причини изтървах срещичката,добре ли се представихте пак в чешмицата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поливахме едно "вретено" с шуменско цяла вечер ! Загубена работа ! Не ти тряя ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей никва инициатива ... да го ева ... аз в неделя ше къртя кинти за работодателя ... ама след 17 .. ше се включа в оная част от срещата ... с вретеното дето го гасим ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DNL

Оффф да са е...разбира се че в 16.00 сме на стадиона. Важи за всички - малки, големи и още по-големи момичета и момчета, алкохолици и трезвеници, състезатели и семкаджии....Пък някой ако дойде и с Хонда хептен ще замяза. От там се разцепваме на подтиймове и кой където го влече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest big bad wolf

аз ше пия ено кафе със софиянци и тръгвам посока Казанлък, най-много пак да мина през ваше село, нещо против? (смее ли някой...)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ше пия ено кафе със софиянци и тръгвам посока Казанлък, най-много пак да мина през ваше село, нещо против? (смее ли някой...)

Хм...ти в тоа Казанлък така през седмица...А така наречената Чешма я знаеш вече. За нас ще е удоволствие! Ам на стадиона няма ко да идваш - там и без тва нищо не се случва... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само на стадиона ше дода ве! ;)А в кз съм всеки месец, ама ся празници тва-онова и по-често стана. Важното е километри да се въртят. Ма ако не ма искаш кажи си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само на стадиона ше дода ве! ;)А в кз съм всеки месец, ама ся празници тва-онова и по-често стана. Важното е километри да се въртят. Ма ако не ма искаш кажи си ;)

Само една забележка имам - сменяме кафето с аз квото кажа ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На последак мн лошо се разцепихме и тва някякси не ме кефи ама както всички на последак ползват фразата "тва си е мое мнение" и аз така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде и аз съм на срещата на стадиона ;)

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТ КОИ ДА СИ ТУРСЯ АЗ СТИКЕР4ЕТА???и някои може ли да даде идея на седан4ето ми къде ще му седят наи добре да ги лепна??/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше ме направите ли почетен член на фен клуб СТ? :P

Пич ти имаш повече посещния от местни фенове ... наш си ! :P п.п..стикери ше има януари .... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominator

И аз ще искам стикери за 2 купета :P ,ако не е проблем :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ний ходихме в една рекламна къща,ама ни искаха по 3лв броиката :P ,рацера колко парички ще иска :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

пфуууууу 3 лева баси пи4овете :) иво за мене ако може 3 :)

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица ще организираме ли някаква среща ?? тъкмо ако има останал снежец може да идем зад стадиона и тия купе фен клуба дрифт маняците да покажат умения :P а след тях лудя седан :cool: ако има мераклиии аз съм там стига да стигна де 4е ако не се дигне тоя сняг моя снегорин остава затрупан .. неделя 16:00 на стадиона 4акам мераклии да пишат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Там сме :cool: Нямаш си на идея какво прави една англичанка, но дано има сняг за да видиш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Нека да е снежна първата ни среща през 2008а :P:cool::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Абе едва ли ше се задържи снега до тогава ... ама ако има ше потанцуваме "блус" ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest astralmind

ЧНГ и от мен СЗХондари!Живи и здрави,и само безаварийни километри през новата година! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

мале мале моита немога да я изкарам от гаражите затрупана ама яко ... и ся движа с джипа на маика бързия голф 3 :rolleyes: до неделя дано да не едигнал снега да си напраим малко шоу да видим англи4аните как ще се представят с блуса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...