Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Драги Водачо на Танк ... тази седмица няма среща ... следващата седмица е хавата !Сори .... :beer: Поздрави за желанието,което липсва на доста от местните !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко рейсаре :beer: искаше ми да се запозная с шубраците :) Нищо де, другата седмица, живот и здраве може пак да ми се отвори пътуване към Ст.З и може да мина да ви видя.Аз тая неделя така или иначе следобеда съм в Ст.З, ако някой му се пие биричка да свирка :) Айде със здраве и всичко най :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в неделя мисля да пия една бира на Калояново и да погледам наште младежи как ги пляскат ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Здравейте колеги търся "Borislav_STZ" но гледам че е :lol: бях му обещал преди време да му намеря нещо но няма как да се свържа с него сега:DАко някои има да ми даде телефон,маил,скайп!!Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти помогна единствено със скайп на негов приятел ... пращам на л.с. !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мераклии за разходка до Жака днес .... ??!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа.....за пореден път голям ентусиазъм за среща..... :) Само 3 коли. А какви срещи ставаха преди време. Наистина ще трябва да посетим колегите от Казанлък, те поне мерак имат да се събират. На старозагорските фенове явно им липсва желание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички аз се завърнах най-накраяДоколкото разбрах от писаниците докато ме е нямало среща ще има другата седмица :huh:Аз ще съм на линия :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д-р Конова , срещите се провалят не защото няма мерак или желаещи , а просто защото като мен като чакат 30 мин. на уроченото място във уроченото време и никой не дойде това им става първата и последна "среща"! Аз искам да се видя със повечето ,но просто няма смисъл да идвам вече,май!П.П. Да ви кажа така разсъждаавт и повечето момчета! Чакам развитие по темата,за да почна да идвам отново! :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колеги,каним ви В казанлак другата седмица в неделя на паркинга на OMV,ако имате желание пи6ете за да се доорганизираме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навитак,пиши ми лично със подробностите да знам какво да правя! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега PETE TONG всички рабрахме вече че си отишъл и никой е нямало, казваш го за н-ти път и другите са ти виновни, така се е случило така е станало, просто го приеми че си нямал късмет и готово. Престани да обвиняваш Весито и Иво за глупости ако искаш идвай ако искаш недей. Аз съм ходил много повече от теб (идвам от Казанлък) и е имало по 1 или 2 ма човека, няма проблем мерака е в мен и пак ще идвам. Така че дишай спокойно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич ,виж какво,мене не ми е за това че съм отишъл и съм чакал 30 мин,ОК? По този начин се губи хъса на хората да идват на тия срещи,капиш?П.П. Мнението ,че срещите са станали от по редки и от на стара баба мен....а не е само мое! П.П.2 Дишам като бременна споко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какъв е твоя хъс такъв но не си от най-редовните. Продължавай да дишаш Спирам да пълня темата с офф заради глупости ППППППП: Спри да се оплакваш и да натякваш едни и същи работи. ПППППППП: Това ми беше целта на изказването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д-р Конова , срещите се провалят не защото няма мерак или желаещи , а просто защото като мен като чакат 30 мин. на уроченото място във уроченото време и никой не дойде това им става първата и последна "среща"! Аз искам да се видя със повечето ,но просто няма смисъл да идвам вече,май!П.П. Да ви кажа така разсъждаавт и повечето момчета! Чакам развитие по темата,за да почна да идвам отново! ;)

Колега, като не ти харесват срещите направи нещо, за да станат по - добри. Всички чакат наготово, а никой не проявява инициатива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не са се влошили достатъчно за да се разтревожим... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ... страстите се развихрили нещо ! Преди време , по-младата част от феновете мрънкаха , че било скучно на стадиона ... немало къде да се "дръпнат" и т.н. Сума ти глупости се правеха по кръговото до Берое ! Сега точно до мястото за срещата има дълга права , където спокойно може всеки , който има мерак да си натисне колата , без да има проблеми с полиция и прочее ! Паркинга е добър и не на последно място заведението е хубаво ! И къв е резултата .... ходиме по 3-4 коли с едно изключение от 12 коли , благодарение на приятелите от КЗ ! Естествено случва се на всеки да има ангажимент някой път ! Да зема ли и аз да мрънкам че някои хора идват по 1-2 пъти в годината ! Нема такъв филм колеги "хондаджии" ! Срещите са по желание на клиента ! А всички , които имат некфи упреци и критики имат правото да предложат и да организират нещата ! Към Ивайло : Пич ти един път си се качил и немало никой ! Ми аз за 6-7 пъти си пия бирата горе с хора с които се виждаме през ден !Аре сега усмивки и чакаме предложения от всички недоволни за нов тип среща ! :) Аз с удоволствие ше дойда да изпия една бира ! Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде всички на среща ,ши раздавам кибапчита,кифтета,фафли и ша ва пличкам в жакузиту! :wub:А сега сериозно по темата,мясото е добро ДА не споря,но не всеки (не включвам себе си) НЯМА мързел да дойде до горе,далечко е.На мене лично ми е на 10км което е бая за СТЗ. Гонки не мисля ,че има нужда да се правят,защото не сме голфаджии да правим селски изпълнения и някой да си затрие колата от бонаклък. Като им се дърпа, околовръстното в моя квартал е 5,6км,дий коньо колкото си щеш! Дайте да си ги правим пак горе на стадиона,лаф моабет на стълбите,семки,бири,коли кафета ,кой каквото му сака душата! Оттам след оглеждане и обсъждане на "варелите" си :D по групи на кафе, кой който обича и люби и прочеее.П.П. И е време да се разберем за зимата каде ще да е ,че на -10 на стадиона си е чист подвиг! :D

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:wub::D:D:D;);) по едно време беше стига с тоя мизерен стадион, сега айде на стадиона пак А на мен колега километритеса ми 40 идване и 40 връщане и съм бил на много повече срещи то теб. така че:ЖЕЛАНИЕТО МУ Е МАЙКАТАтака че един път си се разкарал и заради това няма да идваш повече, това е ТВОЕТО желание.Айде поздрави от казанлъшките (заралийски) фенове. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се карали.Лятото ще свърши хората ще се върнат в стз.Пак ще има посетители.Аз лично не съм идвал много отдавна но като се варна от Варна ще доида.Трябва да направим японска среща да видим как са конкуренцията от обменим информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да натрупам поредния спам в темата ще кажа само:По голямо мрънкане не бях виждал!Като си недоволен не идвай, или пък вземи направи нещо че да станат по-интересни срещите!Не да се оплакваш само! Един единствен човек прави нещо за тези срещи, вземете и вие (по-конкретно ти защото само ти се оплакваш в последните няколко поста) направете нещо. Дайте предложение място и час а не само да се оплаквате!Да не говорим, че ти си един от "най-сериозните" имаш Хонда от доста време, а си дошъл 1-път на среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Дрейк" ,нали знаеш ,че докато едно бебе не почне да реве ,майка му нема да му даде ци.а да суче,така че никой като не се оплаква нищо няма да се промени! Прочее аз не се жалвам,просто критикувам всички които казват "що не идвате по срещите бре"? Както и да е ,ако съм обидил някой се извинявам предварително! Да ,имам хонда от почти година и съм идвал дори зимата на срещи,а теб лично никога не съм те виждал,или не сме се запознали! :lol:

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй...ама то мрънкане,то чудо...Че вий сте по-зле и от жените в тва отношоние... :lol: Не мога да разбера защо продължавате да пълните темата с глупости,вместо да решите тези въпроси на някоя среща......а не само да мълчите и после отново същото...Айде МИР ВЕЧЕ:lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте тази неделя на срещата със предложенията си за място и час.Стига сме палнили форума с глупости.Най лошото е че кадето и да винаги сме едни и сащи хора с много редки изкючения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано успея да дойда на следващата среща пък и ако ще сам да съм си там(това беше майтап)Нека се събираме на срещи да се радваме на тея коли.Не да броим кой колко пъти е ходил.Аз съм ходил веднъж понеже от 3 месеца съм с Хонда. Да са живи и здрави хората които организират сбирките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та за да засилим групата утре идваме бригада за сега УЖ 4 сигурни парчета - Б16а1 - 1бр. ' Б16А2 - 1бр: Д15б2 - 1бр.; Д16з9 - 1бр.ВТЕК до ВТЕК мила моя майнолюо :( Е хайде за сега с тва можем да помогнем. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за желанието на КЗ-фенс ! Станчо , чакам ви с усмивка ! Дано и СЗ се посъбуди за утре ! :)..... ше подшушна на Кучето за B16A1-то .... :(

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой каза А1?.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей да не ви оплаши дъжда ... горе сме с гостите ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава срещица се получи въпреки лошото време и сватбата на Жак-а , която ни принуди да се изместим на "Чергата" ! Свалям шапка на Станчо,Ачо, и другите френдове от КЗ , които дойдоха въпреки лошото време , за сметка на заралии , които за пореден път отсвириха , с изключение на обичайните заподозрени ! Апропо КЗ да се готви за Шубрашка СЗ атака в близките уикенди ! Гости ше има ! А относно нашите срещи , мисля че трябва да помислим вече за място за Хладния сезон , Жака вече става Неактуален ! Трябва ни удобен паркинг и читава кръчма ! Предлагайте .... щафетата е ваша ! :)

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо само шубрашка, нека и всички желаещи от стз да дойдат. А аз за пореден път се убедих че имаш ли желание ВСИЧКО става. Супер беше днеска много ми хареса без въобще да вмъквам времето, защото си струваше идването ни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше мое писане с акаунта на Калоян. Сори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другия пут сме в казанлак шото с ачо и станчо ше изнасяме концерт и набираме публика :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другия пут сме в казанлак шото с ачо и станчо ше изнасяме концерт и набираме публика :))

да нося ли китарата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А относно нашите срещи , мисля че трябва да помислим вече за място за Хладния сезон , Жака вече става Неактуален ! Трябва ни удобен паркинг и читава кръчма ! Предлагайте .... щафетата е ваша ! :lol:

Толкова много предложения има че , главата ме заболя да мисля ... :) Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За голям паркинг и кръчма се сещам само и единствено за "Трафик". Има други кръчми ама като се съберем 30 коли :) :) и няма да може всички да паркират стратегически ;)П.П. На последната среща миналата неделя не дойдох,защото бях на сватбата на братовчед ми във Варна,това е най-вече за Road Racer-a! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже никой не пише за друго място за срещи защо не стават срещите пак на старото им място на Стадион Берое никога не съм идвал там и незнам доколко е удобно.Просто предложение :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за жалост и аз не сам идвал :lol: ама имам желание да се видиме хондарите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...