Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Той колегата не е фен на седани ... пък и ти нали искаш да се оттървеш от него ... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другари и другарки,тази седмица ще направя малко снимки,само дано е по топло тази неделя,защото миналата и оптичния стабилизатор не ми помогна да не размажа снимките от студ!(трперех като нигериец на северния полюс) Ще нащракам малко и после "цоп" тука! :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц, ей такава среща скоро не беше имало и аз я изтървах. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той колегата не е фен на седани ... пък и ти нали искаш да се оттървеш от него ... :tease:

Еми да де.. хем малко реклама да напраи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,аз вече направих основния ремонт и тази седмица ще дойда да чуете как мърка Б20-ката при работа на място и как се ядосва като и дадеш газ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо на 30.11 нямаше никой горе в 4:10??????? Айде да не ставаме като Голфарите,да ходим от дъжд на вятър и да сме по 3-ма човека!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо на 30.11 нямаше никой горе в 4:10??????? Айде да не ставаме като Голфарите,да ходим от дъжд на вятър и да сме по 3-ма човека!

Колега, срещите са през неделя, а не всяка неделя. Тази седмица имаме среща - 07.12.08 г от 16.00 часа на паркинга пред главния вход на стадион Берое!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се събирате в неделя,може да има представители и на В.Търново :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се събирате в неделя,може да има представители и на В.Търново ;)

тази неделя ще има събор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апропо ... утре ше успеете ли да изтрезнеете до 16 , че да си метнем един скиф на плаца ... ва ?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове,каде ще е срещатаако искате още един фен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,съжалявам че не успях да дойда,ангажименти ко да направиш. :P Кога ще е следващата среща,ще ми се да се запозная сас повече фенове от СЗ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качете снимките от днес.според мен имаше много хонди за дъждовен ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М даа .. доста хора дойдоха днес ... някои стари муцуни дори !!

Въпреки шибаното време .. даже снимкките ми са смотани .. тоя път !

Някои имаха нови придобивки .. Марти примерно ;)

Е ви няколко мацаници ! :(

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по-лошо времето,толко по-голяма посещаемост...скивай ко стаа кат падне сняг... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха аз скоро не бях идвал ама нямах и с кво да доида ето 4е ве4е съм с кола и си4ки сме на лице имаше още доста муцуни които не бяха . ама да се надяваме 4е като падне снега ще ги видим :D :D :D ам дано пък да не е много снега 4е с тия ниски хонди половината няма да доидат. и честита предобивка на организатора тва Иво за мене е една истинска ама истинска хонда от старата школа ... МНОГО БЕЗАВАРИИНИ КИЛОМЕТРИ ти желая Красавица голяма :D :D :D:D:D МОЖЕ ДА МЕ ПОМОЛЯТ ДА ПОПРАВЯ ГРЕШКИТЕ СИ НЕ ДИРЕКТНО ДА ТРИЯТ ТОВА КОЕТО СЪМ СИ ИГРАЛ ДА ПИША:lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на реисара да си го кара с кеф да си го праи с мерак и да не го оставя на мира мн километри без аварии!А относно модераторите напоследак за щяло нещяло трият теми и правят тъпи забележки особено колегата all_capone за аватара ми се размрънка че тежал на форума а тои е качен на друг саит ама ........ както и да е не мисля че е коректно да се трият мнения :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

ПРИЛАГАНЕ НА ПРАВИЛАТА

1. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др., е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.

 

Други въпроси?

Ето отговора: Правилата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на реисара да си го кара с кеф да си го праи с мерак и да не го оставя на мира мн километри без аварии!А относно модераторите напоследак за щяло нещяло трият теми и правят тъпи забележки особено колегата all_capone за аватара ми се размрънка че тежал на форума а тои е качен на друг саит ама ........ както и да е не мисля че е коректно да се трият мнения :lol:

за същия пи444 говоря и аз батка що не земе напрао и аватара ми да махне се чудя аз ??? не е ли голям или много цветен можеби ??? УСПЕХ батка в респектирането на форума фен сум ти АЛЛ_КАПОНЕ RulleZzzzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРИЛАГАНЕ НА ПРАВИЛАТА

1. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др., е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.

 

Други въпроси?

Ето отговора: Правилата

братле мисля че не съм писал нещо вулгарно или спам или .... следователно си ако не длужен то от уважение тряаа да ме питаш преди да затриеш това което аз съм си играл да пиша ! :lol::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем.. айде тогава да напрайм нещо по вапроса.. нещо кръчме..а .. у.. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ние си прайме всеки път кръчме след срещичка ... ма вие младежите/рацери/ бръмчите по кафетата ве !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хайде да напраим една хубава среща може да се съберем при колегата дрифтър :cool::):) и там да наприм джумбарето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха може можв да си направим хонда коледен банкет с томбола подарък хонда :cool: .предложете дати 17 18 19 20 22 са ми заети 27 23 са под въпрос.останалите са свободни.примерно за 26 пада се петък.но все пак трябва да се види колко сме ще дръпна японска чалга хаха.така аз предлагам 26 кажете си мнението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не изкочи нещо и аз съм там, че бая време не съм се качвал горе :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не изкочи нещо и аз съм там, че бая време не съм се качвал горе :)

ах ти стар алкохолик само като стааа въпрос за пиене си навит за сичко ;););) аи дано да те видим на срещата 4е да не идавам до колйо ганчево да те издърпвам ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха.. има маи една такава хонда за подарак.. златна.. красива.. много пари ше сабереш от томболата да знаеш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво стааа е хора не проявявате нещо интерес към предложението ни с Галин Що така ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно щото хората отдавна са си планували къде да са тия дни.Да се видим поне за последно за тая година в неделя.Аз вече съм на разположение щото съм в болнични... :o

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ , Куче ... специално заради твоя ентусиазъм ше си дода от Харманли .. да пиим пу ина лимуната ! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро присъствие въпреки хладинката.Ше пробвам да кача някоя снимка:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Въъъъъххххх,успяяяххх!

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...