Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

М дааа .. Sisters i WASP забиха брутално в Ловеч .. така че аз си иам оправдание ... за другите дъртаци не знам !! :) Иначе бях приготвил една торба със стикери за мераклийте ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм ще ми трябват за новата кошница :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иам 20 парчета ... ма щи метна едно в жабката .. нал си мой ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Адашче, ЧЕСТИТ 2222 пост :)Няма ли да направим неква междинна срещичка тия дни?Има ли кворум колеги?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре колеги съвземете - се другия уикенд да организираме едно барбекю с биропиене - очаквам вашите предложения къде да е :zen: - барбекюто от мен

Ники, явно на никой не му се яде и пие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се яде но като си гледам графика и леко се падам на работа :zen:А иначе към баните места има много, също така към Дъбрава има доста полянки, има и една сенчеста такава на която има даже и чешма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Нещо май се онесохте мис е струва! :dry:

Никой нищо не казва. Да не сте забраили за днес от 16 часа на стадиона, да не почвам да пиша отсъствия ;)

Айде не остана. След час и половина всички горе - лъснати :)

Ей на убавците ... ве !!

Публикувано изображение

 

.... а и да отбележа за протокола .... следващата среща стартира в 18:00 ... че се опекохме да го ева ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги да се похваля и да помоля за помощ ! Днеска един завеян чичка с полски фиат ме отнесе и сега имам нужда от 2 врати леви(шофьорската страна) за жалост са така тряснати че са за смяна :rolleyes: аз търся тук из форума но някои от вас ако дочуе нещо моля нека ми пише .БЛАГОДАРЯ предварително:D!:P!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Аре .. младежи .. по една биричка в 18 на стадиона .. да видиме как ше извиняваме отсъствията от Националната ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18:00 ..... по една биричка лекичко на Стадиона ! Аре отивайте да лъскате каруците ! :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро присъствие ... колеги ... евала ! И ... чопър рулззз мошно ! :D

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

И реновираната ни кръчмичка е ок ... дъртия е доволен ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата беше ок и кръчмата беше окс :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудничко си беше! :dry: и много се накефих че видех некои стари муцуни! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

тц тц, хубава среща е била. Жалко че нямах възможност да дойда, но.... поне успяхме да предотвратим една катастрофичка с Фокса, голем смех беше :) Ще гледам следващия път да съм на линия, а пък за Старозагорските бани и срещата там, съм навит и то с двете ръце!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ве за малко катастрофация на местотия хонди сами вървят е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еиии иво аз ве4е ще се сърдя седаня пак скрит от снимките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кога ще е срещата този месец?Нов член на клуба съм с прелюд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Д-р Конова

Срещата е неделя/20.07/ в 18:00 на стадиона ! Заповядай на по бира ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи излезнах да се поразходя около 11 часа ве4ерта и гледам доста рацери се дърпаха на ралзични места в града....а къде се дърпат колегите с хондите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм от Казанлък но може да дойда на вашата среща само че къде точно на стадиона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи излезнах да се поразходя около 11 часа ве4ерта и гледам доста рацери се дърпаха на ралзични места в града....а къде се дърпат колегите с хондите?

Дъртите рацери се дърпаме на 4 по 100 в кръчмата ... младите щи кажат на срещата ! :rolleyes: nastezatelq .. заповядай .. имаме стар фен/член от КЗ .. батко ти Станчо с купето ! Срещата е точно пред стадиона !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Не се дърпаме,бутаме се.... :thumbs1: ...фена от Казанлък,подбирай бай Станчо и неговия човек с Втек-овия рекс,той знае.Обещал ми е да дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи излезнах да се поразходя около 11 часа ве4ерта и гледам доста рацери се дърпаха на ралзични места в града....а къде се дърпат колегите с хондите?

[/quote

 

рядко има дърпащи се с хонди щото те хондите ве4е се знаят аз редовно ходя по гонки тука стз наи 4есто се събират към 10и30 на Долното ОМВ и от там някои като се скарат и се ходи на околовръстното ако искаш заповядаи някоя ве4ер кум 10 и30 аз съм там с син сивик седан с 4ерни джанти и ще се запознаем аааа и 4естита предобивка безавариино каране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рядко има дърпащи се с хонди щото те хондите ве4е се знаят аз редовно ходя по гонки тука стз наи 4есто се събират към 10и30 на Долното ОМВ и от там някои като се скарат и се ходи на околовръстното ако искаш заповядаи някоя ве4ер кум 10 и30 аз съм там с син сивик седан с 4ерни джанти и ще се запознаем аааа и 4естита предобивка безавариино каранеБлагодаря,всяка вечер ли сте на ОМВ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм почти всяка вечер щото живея над омв и като се прибирам спирам да послушам малко глупости и ако има гонки да погледам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи излезнах да се поразходя около 11 часа ве4ерта и гледам доста рацери се дърпаха на ралзични места в града....а къде се дърпат колегите с хондите?

Дъртите рацери се дърпаме на 4 по 100 в кръчмата ... младите щи кажат на срещата ! ;) nastezatelq .. заповядай .. имаме стар фен/член от КЗ .. батко ти Станчо с купето ! Срещата е точно пред стадиона !
Ако знаете как съм зажаднял и ми се идва НО, съм командировка във Варна отменям всички ангажименти за следващия път че има доста мутри които не съм виждал отдавна ще дойда и с още едно ново (старо) "акордеонско" витеково изпълнение.Таргет похвали се бе няма да черпиш много спокойно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

аиде народе лъскаите ко4ините и в 18:00 Си4ките горе че се излагаме последно време пежата ще ни се смеят ..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DNL
Отговорено (Редактирано)

рядко има дърпащи се с хонди щото те хондите ве4е се знаят аз редовно ходя по гонки тука стз наи 4есто се събират към 10и30 на Долното ОМВ и от там някои като се скарат и се ходи на околовръстното ако искаш заповядаи някоя ве4ер кум 10 и30 аз съм там с син сивик седан с 4ерни джанти и ще се запознаем аааа и 4естита предобивка безавариино каранеМалеее...Борка, ама тия колици дето запушват изхода на ОМВ, паркирани коя от лево, коя от десно...на вкл от цветни по-цветни габарити...тва все рацери ли са? Една вечер спрях да си купя цигари и се чудех защо са предизвикателните погледи. Вече ще спирам отсреща при газоколонките :P

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki4a

Еи пичове утре ще има ли сбирка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи пичове утре ще има ли сбирка?

Чи как ? :) естествено цялата банда сме горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа и аз ще се кюфна горе да видя старите муцуни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пропуснах,нещо интересно освен бирата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо интересно бате Тя срещата беше преместена заради тъпите чалгарки :beer: и бяхме на бензиностанция ОПЕТ и доста колеги сигурно не са разбрали 4е е там и .... ама пак се посъбрахме 6,7,8 коли :dj: на по бира :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшш шш къде спите ве ей гъзета. Тая вечер лъскайте каручките и чикрък чикрък нагоре към Стадиона. Много мори тая жега и трябва да възстановим енергийния баланс :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори .. аз пропускам шот съм ф странство !! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

не е истина ква сртеща стана пак - с продължение тоя път :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов член дойде в неделята и вика: а бе запознах се с едно момче Иван, с прелюд. Той ми каза за тия срещи.а Иван: - Иван ли...... /помисли известно време/........... бе то и аз се казвам Иван....... /хареса му и помисли пак/........ чи и аз имам прелюд...... ааааааааааааААААААААААААА, всички заедно ААААААААААааааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toй тоя Иван с прелюда да земе да са логне, стига само е търсил мущерии за срещи :blink::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...