Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Пичове ... вземете си чадъри .. че кат глеам как се е намръщило ! :( Ако мацката е затворила "дървенията" .... ше се качим на кортовете или на хижата ! :P STANCHO.... разрешавам :P:blink: ...morskija .... заповядай Мой....следващия стикер ше бъде Psytrance....сещаш ли се за кво иде реч ?? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей изтървах я тая среща тц тц, адашче дано са ти останали бройки от лепките на фенклуба.А как изкарахте, имаше ли кворум, бирата вървеше ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей изтървах я тая среща тц тц, адашче дано са ти останали бройки от лепките на фенклуба.А как изкарахте, имаше ли кворум, бирата вървеше ли?

Еми прилично... 8-9 колици ! Бързо се пръсна народа ...по-мераклийте за кръчма после се качихме на корта и сръбнафме по биричка ! Стикери имам още 3-4 ! Щи запазя един ! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално за стикерчето!Вчера видях един младеж с Кончерто като моето само че сиво и доста хищно, най-мощния мотор за модела, а бе поприказвах малко с момчето и го поканих да дойде на събирането в неделя. Дано дойде, че да му разгледаме колицата.Айде със здраве и безаварийни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 8 месеца имам Хонда,а от 2 седмици са две.май ще трябват още стикери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежи да не забравите за Неделята ! Аз няма да присъствам.... защото отивам да обменя опит :) с колегата Policeman в Плевен ДаГе ! А стикери...иам още 3-4 бр. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежи да не забравите за Неделята ! Аз няма да присъствам.... защото отивам да обменя опит ;) с колегата Policeman в Плевен ДаГе ! А стикери...иам още 3-4 бр. ;)

дано да ти остане и за мен единИво кат те няма и няма нищо. тая неделя беше много слаба срещата-дано другия път да е по силна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм....и аз бях малко извън града.Другия път ще се сберем повечко. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффф...ай аз няма да се оправдавам що не бях, че става банално...Абе Рацер, вярно ли те арестовали полицията в Плевен за каране под разрешения минимум??!! :rolleyes::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Последните двама ЧИЧКИ .... "хептен" се разпуснахте , кат ма няя мен ! :P

Ше се наказваме със мухлясали мръвки и патоки !

Аз ходя по градовете да прославям клубъъ...пък вие се скатавате !

Покажете ги тия бързи Х-ве ... ма те вече грохнаха май ...??!! :dj:

 

п.п...а имало едно време сбирки по 16-17 каляски...чувал съм де ! :beer:

Публикувано изображение

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибаааа....ша прощаваш ама съм малко на Вие с компутурите..та таз снимчица на фотошоп или на някво друго фото....нам ко си си я пооправил? Тва толкоз колици не е истина бе! Ааааааа......ма чай ве ...ми тя и мойта там - виждам и предна дясна джанта! Значи бил съм там...бахти чичката съм станал..не моа да помня и по срещи не ходя. Саморазкритикувам се и стойте па гледайте другата неделя! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саморазкритикувам се и стойте па гледайте другата неделя! :cool:

...Крайно време е всички да се разкритикуват и да си довлекат задниците тази неделя на стадиона ... че не сме правили сериозна среща от месеци ! Аре стига с тия отпуски вече , лъскайте каляските и в 18:00 :( !Особенно се отнася за Чичките с червените "стрели" ! :D И оня младеж от "Долината на розите" :) Имам още 3-4 стикерчета ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде доиде време за среща дано да има повече народ този път :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път и аз съм на линия :) Расере какво викаш за лепенките "Чалга едишан" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свършиха ! ;) Много чалгари ! :dry: Хора дано не завали ... да се видим най-после ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее...отивам да врътна манивелата! Ако запали Х-са ще се видим горе :dry: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм...я да видим ся ко стана...1,2,3....10 парчета ! Приятна срещичка се получи !

Имаме и мома/с личен хеч/ вече в отбора ! Бравос ! И да надъхаме малко

отсъстващите с некое фото и бъдещи/скромни/ членове на нашето мини-общество !

 

....дясно на борд..

Публикувано изображение

 

....ляво на борд..

Публикувано изображение

 

........ ниско долу...

Публикувано изображение

 

.... изотЗад'е

Публикувано изображение

 

.......на старта :P

Публикувано изображение

 

- Е не моо повече да ви чакам ...

Публикувано изображение

 

.... паля и отиам да пия бира ... чички такива ! :lol:

Публикувано изображение

 

---------------------------------------------------------------- К Р А Й ------------------------------------------------------

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Еее хубава срещичка стана тоя път накефих се и разходката до трафика беше готина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Ще се събираме ли последно сега днес от 18 часа на стадиона или се отлага?Да знам дали да ходиа да лскам каруцата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак ще съм на линия :cool: От мен лесно няма да се оттървете :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Оп оп оп, как ще е кворума тази неделя?Мислете и къде ще ходим да поседнем, че там горе на тия кортове вече трябва да ходим със зимните якета. Като се качи бирата по гърба и работата става натопорчена :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Понеже повдигаш въпроса за биропиене ти измисли мястото ! Аре ся да та вида ! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Понеже повдигаш въпроса за биропиене ти измисли мястото ! Аре ся да та вида ! :lol:

Другото е да захватаме виното, ма много ще се опием, пък и аз освен домашно друго не признавам :) Пък за кръчма с вътрешен отсек и паркинг освен Трафика друга не се сещам за момента. Ма то зависи и от кворума де.А бе като се съберем ще го мъдрим :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще пропусна на работа съм ;) Да пиете и една бира заради мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗНАЧИ Неделя 18 ч на стадиона а от там ще видим?Така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм ...... нз дали ще сам излезнал от бокса до тогава, но ще се опитам да дойда ...... добре ще е ако си намеря делко за Д16З9 .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30.09.2007....каручките :

Публикувано изображение

...имаме 3 нови попълнения ,което ме радва ! Все някой път ше се съберем целия клуб !

Може би ше е на новогодишното парти...ам !! :)

 

.....................шоферите :

Публикувано изображение

 

:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица има ли среща че нещо изтарвах реда. Ако има да доида да ви видя че ви забраих направо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DNL

Имаа имаааа....Времето и мястото не се променят! Да разбирам ли, че вече имаш кола или пак ще си със сватбарската лимузина? Аз щото имам ...ВЕЧЕ !

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мара ба ! Ше ни замръзнат кесийте днес ва ! Трее се подгрееме вътрешно поне ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cool:

Тва как да го разбираме мой....немаш парно у каруцата или не си си купувал "ямурлук" таз година .... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде го видяхте тоя студ ва :cool:Вънка си е за плаж направостягайте се за довечера :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреее мн ви оплаши студа слагаите ушанките и на сре6та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как мина срештата......? студеничко ли беше........ мойда кола оште не е готова и не мойах да дойда ........ :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как мина срештата......? студеничко ли беше........ мойда кола оште не е готова и не мойах да дойда ........ :)

Здравей колега, тази среща мина в нормалния ден и час. Е вярно времето не беше така приятно както през лятото ама поради географските ширини трябва да се съобразяваме с питиетата и мезетата :) а колите, те си вървят било то зима, лете нема значение.Я раздуй каква е твоята колица, от кога я имаш и защо не е готова? Дай някво инфо и за себе си, понася ли ти бирата, със зъбите как си че свинско време настана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...