Jump to content
jivaka

2-ри кръг Драг Рейсинг писта "Божурище"

Recommended Posts

Някои хора биха ми казали да се откажа, че нямало смисъл, но според мен има смисъл , защото ако пренебрегнем тези действия и факти на 1 Октомври пак ще се повтори, догодина отново, защо да им се подаряват тези пари, а насреща да получваме- уриниране на полето в тръните, и безумни цени за кебабчета и топла бира, без никакъв документ за покупката? За цената на входа и за самият "контролно-пропусквателен пункт" няма нужда от коментар, който е бил видя за какви "граждани" иде реч. Живи и здрави да са всички които прибраха парите, дано са доволни от "развиването" на спорта у нас, наистина "допринасяте" на всички ни.

Редактирано от LOSER
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без коментар за организацишта, защото само се изнервям. кетъринга си бе пладнешки обир, пистата няма вид на каквото и да е било. няма тоалетни (направо съжелявах дамите, които бяха там), няма полиция, няма линейка.15 минути не се знае, какво се е случило с на Вируса Аудито когато излезе в тревата. НИКОЙ не отиоде да види какво става. никой не отиде и да види какво стана с нашето Ауди на Финала (карбоновото) единствен бат Гого се опитваже да внесе ред. парите от входа се пребираха директно в джобовете. билети няма... http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2111797193296.110390.1196617794най-бързата кола на Божурище този уикенд :ok:

Клас Предно финал
Косьо срещу Техарта
Ауди А4 Турбо Куатро срещу Ангел Кошмара Астра С20ХЕ
Редактирано от devil_vas
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...две Хонди в 13-ките браво :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любомир Иванов Голф 1 - 17,342/93,60/2,327

Къв е тоя, бе!?Да не е тръгнал с летящ старт ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги наистина организацията беше под всякаква критика :(Аз искам да спомена че гледах времената в клас "А" и се оказа че нашия рекс на четвърт финала е дал най доброто време давано в състезателни условия от атмосверна Хонда 13.794 и терминална 170.29 поздрави на Къдравия и на Жорката;)

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации за всички участници! Всички до един представихте марката точно както заслужава. Направиха ми впечатление 2 дребни нещица обаче. Първо - Каква организация, като публиката седи на метри от колите без грам заграждение? Не ми се мисли какво може да стане. Ние все така типично по български си чакаме да стане нещото, за да се помисли... Второ - как пак се случиха двете Хонди на четвъртфинал една срещу друга? И то да са единствените дали 12ки на четвъртфинала. На мен лично това вече ми намирисва, но здраве да е. Урока беше изнесен на ниво :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е тоя колега с Б18 Turbo , дето беше на четвъртфинал с рибата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шампиона на предно от миналия кръг в Сливен, и победител за клас турбо от националната среща Стефан Митев ( брат му на Иван)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички,които представиха достойно марката,от човека с най-бързата атмосферна Хонда в несъстезателни условия - 13,75/173,9/2,38 ;) !!!ПС:Малко ми липсва тръпката от състезанията,но така се наложи - да сменя Рекса със семеен седан.ПС2:Специални адмирации за човека,който настрои колата на Рибата!!!ПС3:Подкрепям Лусър-а безрезервно и се надявам скоро нещата да се променят.ПС4:Според правилника на БФДР,състезателите в стартовата схема се нареждат по квалификационни времена,а именно - най-доброто време с най-слабото,второто време с предпоследното и така нататък.Не знам квалификационните времена на Рибата и на Стефан и затова не мога да коментирам,дали е трябвало да се срещнат на четвъртфинал.

Редактирано от Martin Raynov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто надявам се не съм те засегнал, просто наистина къдравия даде по добро време на старта отколкото на квалификацийте. На квалификацийте направи два старта и не слезе под 13.8 но ти все още държиш рекорда за най бърза атмосверна хонда;) надявам се на Сливен къдравел да се доближи до твоето време. а относно старта между иван и брат му мисля че умишлено ги наредиха така преди финала тъпо но факт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации за всички момчета които излязоха на старта.Хондите стрелят ;) Поздравления и за мапера на Рибешките :) Хонди.Честито за победата :P Видях се с доста хора и ми беше гот ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любомир Иванов Голф 1 - 17,342/93,60/2,327

Къв е тоя, бе!?Да не е тръгнал с летящ старт ?
Тоя голф с Д13-та ще го наказвам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...