Jump to content
Who Run It

Объркан съм помощ

Recommended Posts

Така колеги отчях се да търся като гламав за това се допитвам до всички , искам да си тунинговам сивика 1.4 ис 90 кончета 6ген хеч трябват ми предна задна добавка към бронята,маска муген,ксенон кчествен,главата от малкия втек мисля че беше сигорно ще знаете за какво става дума,генерация,джанти 15 цола 4х100,и ако някои се сети каквото и да е за тая хонда да споделя каквото и да е щото се убих да търся тия раоти и не намирам кат исклучим джантите които просто не поадах на добри, от варна съм неска се скапах да обикалям издухах 50 лж само за бензин ако някои нещо може да ме упъти моля помогнете вече каталясах голям карък съм не варви п.п сажелявам ако темата я има но не съм я видял благодаря на всички които помогнат..... : :(

Редактирано от cascades
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай полечка ся.във форума има почти всичко,ако го няма се поръчва от вън.липове ако няма 2-ра употреба,поръчваш от вън.ксенон виж Ангел.дjaнти бол.разгледай тунинг форума.глава,виж някои от търговците с морги във Варненски регион.споко,пари щом имаш всичко се намира :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=36498 ето го твоя човек. Пък и ти е в селски. :D

Знам го неска ходих там направо нямаше смисал няма нищо добавки имаш ли не джанти 15 не трябваше да мъ са моля в краина сметка да ми каже кво има егати тариката незнам дали беше тоя драгича ама няма сми има там една покрита кат моята тунингована негова била ама с блокирал джигате ли кво било там викам даи нали това допълнение да намерим да ти го купя това онова направо нищо е аман ве4е и нищо накрая такаче за другаде да се сещате не ви карам да търсите вместо мене само ми кажете каде ако ще от саит да е и мерси колега пак че да де за гато ... :)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, бързите работи никога не стават добре! Карай по-полека и най-дългия път започва с първата стъпка. Пък и не каза с кви пари разполагаш, ако парите нямат значение до месец можеш да имаш и от пиле мляко. Ако не просто се ослушвай по форумите и се зареди с търпение! Всичко което търсиш аз съм го сменял по моята кола, че и доста други работи, но за последните 3 години, а ти искаш за един ден всичко :D

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=36498 ето го твоя човек. Пък и ти е в селски. :D

Знам го неска ходих там направо нямаше смисал няма нищо добавки имаш ли не джанти 15 не трябваше да мъ са моля в краина сметка да ми каже кво има егати тариката незнам дали беше тоя драгича ама няма сми има там една покрита кат моята тунингована негова била ама с блокирал джигате ли кво било там викам даи нали това допълнение да намерим да ти го купя това онова направо нищо е аман ве4е и нищо накрая такаче за другаде да се сещате не ви карам да търсите вместо мене само ми кажете каде ако ще от саит да е и мерси колега пак че да де за гато ... :)
НАЙ-ДЪЛГОТО ИЗРЕЧЕНИЕ,КОЕТО СЪМ ВИЖДАЛ И БЕЗ НИТО ЕДИН ПРЕПИНАТЕЛЕН ЗНАК....Много бързаш,бе момко,аз една година сглобявам едно мини-ми....Има си всичко,явно малко си търсил.Точно от Варна си купих примерно главата с втек..... Редактирано от RadoslavKZ
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаха, ще умра от смях! Ми тоя "тарикат" е глобален модератор, и много лесно може да те резне. Не така с неуважение към колегите!

 

Първо: Напиши четлива тема с неща, които търсиш.

Второ: Много ясно, че няма да има всичко в 1 морга, това е морга а не тунинг шоп.

Трето: Тунинга не става за една нощ. Не и в БГ.

Четвърто: Като гледам, знам всичките неща къде да ги намериш, като си напишеш темата както трябва ще ти дам жокери ;)

 

п.с.

Пето: Попълни си културно профила, за да имаш по-голям успех. С Място: Vsqkvo никой няма да тръгне да ти предлага нещо за продан, дори и да има от нещата, които търсиш.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ас почнах с уважение ама тои ми говореше всякаш съм някъв просяк разбираш ли просто го питам имаш или не толко тои се обяснява там туи унуи и ми стана тъпо нито бързам ас от 6 месеца се мъча че не мога постояно да търся не мога работата ми е такава за мен тоя човек с които говорех не го знам дали е тоя световен модератор или не ама искаше да ми продаде едни 17 цола джанти и твва е не му пукаше за кво съм дошъл не ме слуша ше кво му говоря няма значение не съм се отнесъл с неужажение към колегата просто ми се ядосах тва е нит съм го псувал нит нищо не го слагам присърце просто исках да ми обясни и тва е нищо поече както и да е пак мн се обяснавам а за запетаики мапетаки просто на бързо сядам на компа пи6а чета квот мога и бягам не си играя с тия работи не са задължителни :) и мерси за 1,2,3,4,5 точките :D испълнявам ги колега пак благодаря на всички за мненията по малко страната ми тема :D

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!
  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........

Бях говорил за глава от малкия втек с този от моргата гато каза ми че знае човек които ще ми сложи главата за 1000 лв ама тогава като говорих ме трудно ги събирах :D и за тва ся търся друга щото оная вече я няма и така ще търся пак квото стане ако намеря намеря кат не здраве да е ще си карам прудливата деведесятка и тва е :cool: Редактирано от Tino
�е цитирай множе�тво мнени� !!!
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, бързите работи никога не стават добре! Карай по-полека и най-дългия път започва с първата стъпка. Пък и не каза с кви пари разполагаш, ако парите нямат значение до месец можеш да имаш и от пиле мляко. Ако не просто се ослушвай по форумите и се зареди с търпение! Всичко което търсиш аз съм го сменял по моята кола, че и доста други работи, но за последните 3 години, а ти искаш за един ден всичко :D

Не не искам за един ден всичко искам основа да азпочна но точно от кадето искам нещо не мога да намеря че ще стане бавно ще стане аз съм човек с малко пари които събирам за големите си мечти може и да мина и 3 години докат направя всичко ... ама квото стане .Важното е да си в играта :)
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не се обиждай, ама нищо не търсиш! Имам чувството, че искаш колегите да ти намерят частите и материалите и да ти направят колата, а ти само да си караш, е тогава къде отива кефа от цялата работа!?:blink:1.Добавките към броните аз си купувах от http://www.mg-tuning-varna.com/ ,които забележи можеш да си поръчаш лично, а не по телефона и то във Варна, също така можеш да разгледаш и този сайт: http://streetstyleca.../products/index , който е на колегата: StreetStyle (Иван), който ако не е затрупан с работа ще ти направи, каквото пожелаеш. Разгледай и тази тема: http://forums.hondab...showtopic=58886 . Ако държиш на маската да е муген, тогава ползвай ибей, там има даже няколко варианта.2.Не знам какво имаш предвид под "ксенон кчествен", но това да го търсиш по моргите е безмислено според мен. Ето в този сайт http://www.bktuning.net/xenon.html можеш да ползваш и отстъпка, ако кажеш, че си човек от този форум (не помня как се пишеше колегата, който отговаря за него). 3.Продават се няколко глави от малкия В-тек, като първия линк, който ще ти дам е към обявата на колегата Миро, който отново е от Варна: http://forums.hondab...showtopic=57699 , http://forums.hondab...showtopic=63499 , а ето тук още една глава, която до скоро се продаваше: http://forums.hondab...showtopic=629684."сигорно ще знаете за какво става дума" - ние знаем за какво става дума, но ти дали знаеш. Имаш ли си на идея колко още неща се подменят покрай главата, за да има смисъл от нея? За това вече няма да ти търся теми, понеже в този форум има бол такива.5.Писал си генерация, ами долу на крайезерния път в непосредствена близост до кръговото на топлата вода ще ти я направят за 100-тина лева(без резонатори) за около 2 часа, ако искаш и резонатори(да речем 2) ще излезе 150 кинта-времето е константа. Диаметърът ти си го определяш. Няма да ти я направят перфектна, но ако искаш перфектна разгледай тази тема: http://forums.hondab...showtopic=626386.За джантите не искам да коментирам, трудно намираеми са олекотените, иначе 15-ки под път и над път, дори и по улиците из Варна. Та за има няма 15 минути в ровене из нета ти направих колата, сега чакам резултат да видим ти какво ще направиш.

Редактирано от kucata.meduza
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещаме се за теб.Идва 2 пъти.Първия път си говорихме доста и оглеждахме колата ти и ти дадох няколко съвета.Предимно търсеше маска Mugen Style.Много ясно че ще ти предложа стоката която имам а не тази която евентуално бих имал......Както и да е,видимо си обиден!Извинявам ти се за което.пп Не съм онлайн магазин,не съм и Google :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към автора на темата : Колега постарай се да пишеш по-четливо и ясно , да не говорим за правилно !!! Оправдания от сорта , че бързаш са неоснователни !!! В противен случай темата отива в кошчето !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........

Бях говорил за глава от малкия втек с този от моргата гато каза ми че знае човек които ще ми сложи главата за 1000 лв ама тогава като говорих ме трудно ги събирах :D и за тва ся търся друга щото оная вече я няма и така ще търся пак квото стане ако намеря намеря кат не здраве да е ще си карам прудливата деведесятка и тва е :cool:
Виж сега...аз не знам кой слага глава за 1000лв, ама работата мирише яката. Глави от малкия VTEC се намират от 200 до 300лв. От там нататък имаш гарнитура, пасване на клапани и един лек шлайф за спорта. Ако само за тези процедури някой ти иска хиляда лева значи прекалено много си е повярвал или ти си прекалено далеч от истината. Някои хора обичат да използват незнанието на други, за да им взимат паричките :)Ако обаче в тези 1000лв влизат главата, компютър P28, колекторите - всмукателен и изпускателен и труда + настройката на компютъра може и да се съгласиш ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещаме се за теб.Идва 2 пъти.Първия път си говорихме доста и оглеждахме колата ти и ти дадох няколко съвета.Предимно търсеше маска Mugen Style.Много ясно че ще ти предложа стоката която имам а не тази която евентуално бих имал......

Както и да е,видимо си обиден!Извинявам ти се за което.

пп Не съм онлайн магазин,не съм и Google :)

 

Прав си, просто не разбрах, че не ти се занимава с мене. Няма проблеми, пич си, просто като ти говорех все едно ти говорИ някое 15 годишно момче, за тОва предполагам, че не ти се занимаваше с мен. От извинения няма нужда братле, просто съм фенче и иСкам да постигна нещо, пък и кажи речи аЗ иСкам без пари да направя нещо. Сега сЪбирам здраво, имам до тука 200 лв. Другият месец може би 1000, мисля направо целия малък втек 125 к.с.

И аз също дължа извинение ако съм те обидил или съм нахалствал, просто много ми се насЪбра пичага ... Аз мисля само за колата, нищо друго няма значение ... :)

Редактирано от atoma
Граматиката не Ви е най-�илната �трана, колега. По�тарайте �е поне малко от малко да � �пазвате и ще бъде �упер.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина говореше като 15 годишен :) Виж чисто и просто ми отговори ако не си бил накефен от отношението ми защо дойде 2-ри път и държеше да говориш точно с мен? Обясних ти че съм в отпуска и съм там за да говоря нещо с колегата си.......Жив и здрав,пак ти се извинявам.Прочети и послеписа от горния ми пост!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина говореше като 15 годишен :) Виж чисто и просто ми отговори ако не си бил накефен от отношението ми защо дойде 2-ри път и държеше да говориш точно с мен? Обясних ти че съм в отпуска и съм там за да говоря нещо с колегата си.......Жив и здрав,пак ти се извинявам.Прочети и послеписа от горния ми пост!

Не брат първия път беше 6 точки за мене.Супер готино отношение имаше към мене и много ме изкефи.Викам най сетне да намеря един готин пич със хонда и знае за какво става дума.А се ядосах за втория път но,там си бях сам виновен,в смисъл на себеси трябва да се ядосам не на тебе.Изришно си написал че,не си търсачка, така е прав си пише автоморга а,не при мен има всичко това трябваше ас да го разбера така че,ас ти дължа извинение брат ми при положение че те занимавах втория път докато си релаксираш.Нахално ти се натрапих надявам се че,ми приемаш извиненията пич ... :cool:
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове изкам да попитам една работа.Понеже хондата ми гори масло и изпушва от време на време,много хора ми казах различни работи.За мене са сигменти и вложки ,но се очудих на едно казано от мои приятел.Кара crx 125 hp.Казва че неговата по същият начин горяла масло,карал я е със 10w40,сненил го е със 15w40 ,но проблемат станал още по зле.Вместо да му спре горенето го е овеличил и е спряла да върви като хората.След това еи така на базик решил да пробва какво ще стане с 5w40 и ми казва ,че е спряла това горене ,вървяла си е точно както трябва.Каза ми пробваи ,ама имали изобщо някаква истина във това,или просто си ги измисля.за мене 5w40 е тънко масло и ако и сложа ще го изгори докато паля :D ,поне така си мисля .Естествено зимам факта ,че неговата кола е 125 коня,а моята 90 коня,и все пак ми се струва невъзмоно,за това питам които знае ,да каже моля..пп.Ако има такава тема приемете извиненията ми и админите да изтрият мнението ми.Не видях като търсих,но ако има админа си знае работата.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си си отговорил сам а дали са гумички или сегменти се разбира лесно пусни колата от по някое понадолнеще на свободна (примерно към златните или от Аладжата) поне 3-5мин да е така и като я включиш на скорост ако изпуши значи си за сегменти. Ако ти го прави само след продължително каране да пропушва прошери си маслените сепаратори

Редактирано от Dido147

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...