Jump to content
extraterrestrial

POLYTRON-200 км. каране без масло и без проблем за двигателя

Recommended Posts

Не се отказвате лесно. Затварят ви вратата, вмъквате се през прозореца. :DИмаше наскоро един тест в "За рулем". Необработена новичка Лада 2105 кара без масло 70 км. преди да се прецака. Сега отивам да намеря материала и, ако междувременно не са заключили темата, :tooth: ще сложа тук резултатите и връзка към самия тест.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде пак се започва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И се регистрира за да го споделиш с нас? Благодаря ти "колега" :lol:п.п: пикасо906, не слчайно съм ползвал кавичките :)

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващата смяна това масло ще взема. п.п.Регистрирал се е за да ни го покаже,защото по някакъв начин е свързан с фирмата и си рекламира продукта.Сигурно в доста форуми се е регистрирал с тази цел.

Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре да речем, че е вярно всичко и минаваш 200 км без масло.От какво значение е, при условие, че винаги караш на масло така или иначе?ПП: надали нисанчето е развило и 3к оборота, камо ли за 8000...

Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега Утре ако забравя ще помоля колегите да я заключат тея ''тема'' :lol: А между временно ще търся другите 39 такива да пусна линкове в тая .Така, само за автора виш клипа и ми кажи колко време колата е без масло и защо се запали .Ще ти кажа щот е с тухла на педала на газта :D . А няма добавки :D Пускам търсачката с ключова дума ' олио калиакра ' :lol: :lol: :lol: .http://vbox7.com/play:c54a1c9chttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=50279&st=0&p=442705&hl=+%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BE%20+%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%B0%20+&fromsearch=1entry442705Сега па и някои ако си направи труда да прегледа линковете в темата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво значение има колко оборота е развил,200км. са си 200км.аз моита я карах около 100км. без масло на щеката, без да знам, направо я разсипах но не закова мотора...тропането,тракането,чукането беше в пъти по сериозно от това на нисанчето.+че за ПОЛИТРОН

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво значение има колко оборота е развил,200км. са си 200км.

Ако знаеш колко значение имат оборотите си нямаш и идея .Един голям минус за всички лайна които ги препоръчват за добавки в маслата.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=29143&st=0&p=269774&hl=%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B8&fromsearch=1&&do=findComment&comment=269774

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

браво на нисанчето а сега в движение ли е... кола без масло е като човек без кръв... как да го повярвам а.... след като предния двигател ми се скапа от скапан масло.... ей всички ли хора са наркомани бре та да повярват на това...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забележете колеги, че автора на поста не пише вече в темата след като му "сипахте да хапне " :lol: и не вярвам изобщо да пропише отново :lol: . Той явно ни смята за тъпаци и гледа да си продаде стоката ако може :rolleyes:, тук обаче няма да му мине номера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покарайте вашите колици без масло ако щете и на 500 оборота 200км. и после ще говорим кое как ще трака.Не прая реклама на въпросното но ми се вижда добро...поздрави и без лошу чувства. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

besniq - без лоюши чувства, но може ли да ми кажеш защо ти харесва и какво те кара да мислиш така, и имали приложение в твоята кола .И ако има кога ще има?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При проблеми с коляновия вал - наколенки от доктор Ливайн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bез лоши чувства, обаче аз и 2 км няма да измина без масло. А който иска да кара и без вода в радиатора.Да речем, че рекламата не е на това че може да кара човек без масло, а че мазането е подобрено.Ако е толкова добро като добавка, производителите на масла щяха да го слагат в маслото.Плюс това има цяла гама различни масла подходящи за всякакви автомобили и шофьори.На масло 0W30 да му сложиш добавката като караш с 250 за 5 мин и стружки ще излизат през ауспуха.Просто трябва малко човек да се поинтересува от маслата и няма да му се наложи да ползва доббавки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На масло 0W30 да му сложиш добавката като караш с 250 за 5 мин и стружки ще излизат през ауспуха.

Просто трябва малко човек да се поинтересува от маслата и няма да му се наложи да ползва доббавки.

 

Извинявам се ма тва нещо не го разбрах.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май много се въодушевихте от поредната пропаганда. Не разбирам защо просто не ги подминавате, а всеки път си чешете пръстите за едно и също. :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много внимание му обърнахме. :lol: Както казах регнал се е във всеки форум за които се е сетил с цел реклама няма да пише повече,само ще се надява клиентите му да се увеличат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх че не съм от София, знам един начин как да накарам която и да е кола да роди след 5 мин, ако ще и да е пълна до горе с тоя Политрон!!! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги българина гледа недоверчиво и плюе по всичко,което види за пръв път.Такъв ни е манталитета.Ако обаче изгледате добре какво пише в описанието ще разберете,че всичко е самата истина.И не само,че е така,ами това е 5-ти пореден тест за автомобила и то без никакви щети по двигателя.И с риск да заключат темата ще постна линк към първия проведен тест с наливане на вода в двигателя,последвано от източване на всичко и каране.

А пък,който иска нека направи 5 поредни теста.Без значение е колко ще ме нападате,защото това чудо наистина работи и на тестовете са го видели с очите си общо около 300 човека.
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си караш караш чудесната кола с чудесните добавки и да си живееш чудесният живот?Защо ни занимаваш с твоите предпочитания след като е писано многократно за "вълшебната "добавка във форума и мнението на колегите е ясно?Явно номера не минава, не разбираш ли?Няма нищо общо с манталитета на българина и другите глупости дето си написал.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте клипа :D Единият кара нисана без масло, другия пуска крушка на 220V под водата :D Доста са забавни. Ако ги питаш защо го правят на дали ще се обосноват...

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако сте толкова убедени в продуктитеси може да дадете нещо за тест и ако има нещо вярно ще ви стана клиент на едро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се е случвало да карам без масло...неволно. Колата - Opel Vectra 1.6i C16NZ. Не беше моя, не знаех че гори масло. Карахме я с един приятел 110 КМ без почти никакво масло в картера. Резултата беше че скъса разпределителния вал по средата :). Компресията в цилиндрите след това беше 5 бара.Аз лично съм скептично настроен към това. Но знае ли човек...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам маслата на политрон нямат одобрение от американският петролен институт и европейската асоциациа на автомобило производителите,затова не бих го пробвал.А пък то ако беше много хубаво братята американци отдавна да са забравили за кастрол,мотул,ред лайн,милърс и много други все сериозни масла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно оборотите с които е каран автомобила,ето тук http://www.nissanbg.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=13249&p=318877&hilit=polytron#p318877 има какво да се прочетеПубликувано изображение

 

Човека,който го е написал съвсем не е с едно мнение и въпреки това е нападнат и баннат временно за това,което е споделилПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дадохти реално предложение за безплатна реклама ама явно ви е изгодно да си тъпчете на едно място....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в една предишна тема за вашият продукт, мисля, че колегата беше Joro_Hondata ника му (или нещо такова) беше написал, че иска да направи анализ на състава и зададе доста неудобни въпроси за продукта, и естествено информацията беше премълчана. Вашата реклама звучи малко като на Симеон Сакскобурготски - вЕрвайте ми...или като библията - вярваш в нещо, без да има научно обяснение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бягаш от тука с тоз политрон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са реални тестове в реално време с реално присъстващи хора.Който иска да вярва,който не иска да не вярва.Никой не кара насила другия да повярва или да купи и да ползва.Всеки има свободна воля и свободен избор,налиПубликувано изображение

Всеки,който иска да прави тестове може да прави колкото си иска и когато и където си поиска.Отива,купува си и си прави тестовете.Факт е обаче,че никой досега не е правил нещо подобно.Има много вносители и всеки се бие в гърдите,но никой не е направил това,което е показано на клиповете.Всеки може да си направи изводите сам за себе си защо е така.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...