Jump to content
yoni

Тоя бензин няма ли да поевтинява?

Recommended Posts

Аз лично съм ходил на два от протестите, но ефект = 0. Не знам дали има някой в тоя форум, който да се примирява с факта, че тия цени са нереални и изкуствено надути. Аз зареждам 100 и близо 2.80 не ме кефи. Иска ми се ако може да направим ние нещо тук, да се съберем някъде или и аз не знам какво вече да правим но съм за ако решите да правим нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Аз зареждам 100 и близо 2.80 не ме кефи. .........

Не можах да разбера!Това "100" да не би да е октана?В книжката на колата толкова ли пише? Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй колега, добре че се сети да пуснеш тая тема. До сега не я бяхме дискутирали никога. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам с 98 или 100... Добре че аз нямам книжка че да видя с какъв бензин да я карам... Цените няма да слязат колега... Напротив... Все пак сме в България... заплати по 300-500 лв а горивата по-скъпи от половин Европа. А и кой ще ти остави тоя сладък монопол?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а горивата по-скъпи от половин Европа.

Ето цени за Европа- излиза, че караме с един от най-ефтините бензини. Друг е въпросът нали, колко пари получаваме ...
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните два дена бензина е намалял малко, близо 13 стотинки. Не е много, ама пак е добре има напредък.:o

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а горивата по-скъпи от половин Европа.

Ето цени за Европа- излиза, че караме с един от най-ефтините бензини. Друг е въпросът нали, колко пари получаваме ...
ДООбре...
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните два дена бензина е намалял малко, близо 13 стотинки. Не е много, ама пак е добре има напредък.:o

 

И след десетина дни ще видиш как ще го вдигнат с двадесет,примерноПубликувано изображение Примирете се-бензина ще удари 3 лева и точка Редактирано от NANI
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй колега, добре че се сети да пуснеш тая тема. До сега не я бяхме дискутирали никога. :rolleyes:

Трънчо ще ме скъсаш от смях бахти :D:D:D:lol::lol: Таман и аз се чудех как никой още не е повдигнал тема по въпроса с горивата :D:D:D:P Редактирано от borko 30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата има достатъчно изписано.Ползвайте търсачката. В Off Topic-a даже има една закачена като важна. От тази тема няма смисъл.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...