Jump to content
combo

Чекът свети постояно

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Чекът свети постояно.Окасявам буксата с двата пина и нищо,продалжава да си свети,няма никакви мигания нищо.Някакви идеи ?Мнения?п.п Аз си мисля,че ЕЦУ-то си е изпяло песента.

Редактирано от combo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги казваите поне да има какво да човъркам тая седмица :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажем...Свети ли като бачка мотора или като направиш моста, щото ако е второто - няма записани грешки. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети при запален мотор и когато окася пак свети постояно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А гледа ли долу на компа да няма едно прозорче и там да мига едно червено :) незнам с какъв комп си, но моя е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е D15Z6 компа е 37820-P2Y-G01.Няма никакви прозорчета и диоди по него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двупиновата букса окъсяваш нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да и пак същата.Когато я окъся никакви мигания нищо свети си все едно не я окасявам.

Редактирано от combo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега стига бъзика докато не си развалил нещо! :P Когато дадеш пина на късо и лампата свети постоянно значи всичко е наред. Ако започне да премигва тогава има за какво да се кахъриш.ПП: Опа сега забелязах, че свети постоянно. Пробва ли да рестартираш компа, като извадиш бушона или махнеш плюса на акумулатора за няколко секунди?

Редактирано от Diyan_Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста бих казал това е,че и не пуска ток на клапана за вакум на IGR-а.Трябва да е променлив от 5в мисля че беше до 12в,а тои си стои постояно на 7в.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха това ми е ясно,проблема е там,че чека си свети постояно и има богата горивоваздушна смес .Немога да мина преглед......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отговори на колегата дали си рестартирал ECU-то, като откачиш клемите на акумулатора. Провери дали нямаш някоя хлабава букса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и с бушона пробвах и с акумолатора .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕКУто няма как да изгори без външна намеса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е сменен и ЕЦУ-то също изваден е само имобилаизерът.Когато я взех си беще с тоя проблем.Отворих мотора и смених всичко необходимо.Чекът си светеше още като я купих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре няма ли да ти е по лесно да си купиш един хубав и безпроблемен комп или ако има някои да ти даде временно някой да пробваш да видиш дали е от компа или някаде от инсталацията че и аз съм имал проблем с чека ама си изчистих грешки и се оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми в момента си търся,но още несъм намерил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз мисля че с нов комп ще си решиш проблема.пиши като намериш каква цена го взе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Стабилен, напиши някъде какво продаваш и спри да се правиш на пясъчен часовник!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Стабилен, напиши някъде какво продаваш и спри да се правиш на пясъчен часовникПубликувано изображение

 

Що така бе Sebulba,човека днес се е подготвил по всички теми:lol:,а ти изглежда му завиждаш:D:D:D.Sokingr на български ,,стабилен'' ли значи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят свети , но когато съм на газ защото газовата ми е Моноинжекцион , на бензин всичко е ОК .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ти се е откачила ламда сондата :D на един авер така му изгасих чека :blink: майсторите забравили да я закачат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз снощи на мойта проверявах за грешки че и моя чек свти постоянно,първоначално пробвах с едно кабелче заголено от двете страни да окъся и сичко беше ОК ама пак свети чека ... мъчеих го мъчих го 20мин, няма и няма, точно да се откажа и напанах жиците по сериозно и тогава чак взе да мига,та идеята ми е пробваи с някои кламер,и сериозно го напани ...може да не успяваш да го укъсиш...

Редактирано от scre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...