Jump to content
k_u_d_o_s

Автоключар Варна

Recommended Posts

Колеги,Препоръчайте ми ключар работещ на добри цени който може да ми извади дубликат на ключ с чип за Сивик 96г.Имам само един и той е счупен, питах на няколко места в квартала и цените са все 100+лвМерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Чаталджа малко под цветята питал ли си, там има ключар и прави и чипове, или поне така пише на стъклото. Ако искаш обади се да ти покажа къде.пс: сега се сетих че и малко по надолу от ВИНС има пак ключар дето записва и чипове. За цени идея си нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Под цветята съм питал, там май беше най-солено - към 120лв !!Тоя другия до ВИНС не го знаех, трябва да мина тия дни да проверя.Мерси

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, можеш ли да драснеш някой ред за това какво е станало, че ми предстои същата процедура и на мен.Преди две години вадих копие с чип за Мазда 3 и ми излезе към 160лв. Мислих си, че струва толкова, защото колата е относително нова, но май-май...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах от разни форуми, има цени от около 60(с разни отстъпки за съфорумци) до към 80лв, ама все не са във Варна.Другото е че след за коли след 2001г цената се вдигала, защото....не знам точно - чипа бил по-сложен за копиране.Като намеря ще пиша къде и за колко са ми направили копието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще разпитам и аз. В чужбина има прилични заготовки на ключове за същия модел с щампи с на емблемата на Хонда, и "капаче", под което се пъха чипа. Изглеждаха много добре.А относно по-новите коли - когато вадиха ключа на маздата (3-ка от 2005г), ключарят сложи оригиналния ключ в някакво устройство и ми обясняваше нещо от рода на това, че не можел да му "види" целия код. Онагледено беше някаква дълга комбинация от символи, от които наистина се виждаха само половината на монитора. Обясняваше, че копирането се оскъпявалало, защото праща заявка до Италия, от където след няколко минути му отговориха с останалата част от кода. Дали е така наистина, кой знае...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един сервиз до Кметство Приморски на отсрещния ъгъл, срещу входа на централния склад на Софарма май беше (преди беше на Санита, до строящата се бизнес сграда). Момчето Иван се казва и много си разбира от работата. Тел. му е 0878 199 961. Питай го за цена, дано ти помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга на каулфанда горе във Възраждане има ключар.При него си го правих ключа с чипа и по спомен ми взе някъде към 50-60 лв, и тогава ми се струваше доста, но сега като ми каза за такива цени направо ми се вижда малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за идейте колеги, тези дни ще се разходя да ги "преслушам" и после ще пиша какво съм намерил и за колко пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери и в Бриколаж - във входа. По спомен беше около 60 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключаря на Бриколаж, 40лв, 5мин.Благодаря на колегите.Дано съм бил полезен и на някой друг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара тема, но ще добавя малко инфо за колегите които имат подобни проблеми.Та, проблема ми - купих колата с 2 ключа, единия от които оттключва, но непали.Оказа се, че има чип, но не е "обучен".Обиколих доста ключари, които ми обясниха че е от "по-скъпия вариант" и немогат да го "обучат" (Практикер, Кауфланд , пазар Чаталджа ... )От Практикер ме пратиха до ул."Генерал Колев" 38А (bravite.com). Там ми предложиха цялостна изработка за 180 лв, а само "обучение" за 140лв :huh:От Чаталджа ме пратиха на ул."Битоля" 5. Там цял ключ - 140 лв. "Обучение" - 70лв .После ходих под ВИНС-а. Там един чичко пиейки кафе на вратата (без да ме пуска да вляза) ми обясни "компетентно" че моята работа няма да стане. След като му обясних няколко пъти че други ключари могат да го направят явно се амбицира и ми каза да дойда с колата за един час и 90 лв ще го "обучи".(На всякъде ми обясняваха че за по-малко от час няма как да стане)След това ходих на ул "Воден" 37 (имат ателиета и в Пикадили парк и Пикадили център). Момчето каза че неможе да го направи, но ме прати на ул."Царевец" точно до кръчмата Дядо Никола(за който писа колегата Niki_V).Там цял ключ ~120 лв, а "обучение" на чипа 40 лв :cool: Сутринта ходих при него за 5 мин ключа вече палеше. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих в Бриколажа и там имаше 1 пич който бил фен на Хонда .. та той ми каза че за Сивик 6 ген имало 2 вариянта на ключа 1вия - 70 лв2рия - 140 лв .. та моя струваше 140 лв :(всичко нарязване на нов ключ, чип и обучаване или програмиране ... не знам как се казва .. пали без проблем .. но ако го пъхна правилно .. ако го пъхна обратно не иска .. но аз си карам с оригиналния ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време трябваше и аз да си правя ключ и ходих тук и там и най накрая потърсих в интернет и попаднах на ето този http://bragasekret.bg/ . Значи много коректен беше, дойде и на място ми го направи и си работи перфектно. Затова ако някой се чуди силно го препоръчвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...