Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам един проблем, понякога когато ускорявам на 1-ва, 2-ра, дори понякога и на 3-та в началото има вибрации, след като джипа ми ускори, (примерно около 2,5 -3 хил. оборота) няма и помен от вибрацията :blink: . Съединителят ми отделя високо, но не мисля, че е в него проблема, със сигурност не боксува. Ако имате някаква идея, моля споделете я.:unsure::unsure::unsure:Honda CR-V 128HP, 1998.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледай си тампоните по двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съединителят отделя високо?И няма проблем!?!?!?!?Тампон на двг/скорости е малко вероятно да тресе на 2-ра и 3-та.Заден диференциал?

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Незнам как са CRV-тата, Краси, аз поне имах подобен проблем, който след смяна на долен десен тампон миналия ден изненадващо изчезна, затова и съм го дал като идея :). Ако не му помогне, поне няма да му наверди.

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на харвито ми съединителя отделя по-горе но няма проблеми. На едната ми служебна кола тампотите на мотора са заминали и тресе здравата. Така, че и аз залагам на тампони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се казва вътрешно каре.Имат го 90 процента от ЦРВ 1 ва генерация.Карам вече 60000км с този проблем ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас от мен за вътрешно каре :) Много често срещан проблем с изразен един и същи симптом. Но все пак да се диагностицира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам леко разбито вьтрешно каре и има вибраций при ускоряване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има леки вибраций и мислех,че е тръгнал тампон на двигателя или скоростите........... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мнението :lol::lol::lol: . От понеделник ще направя малко диагностика и дано открия кое е карето:huh: . Колко струва приблизително едно каре??:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...