Jump to content
Wolfcry

Защо никой нищо не прави?

Recommended Posts

За съжаление само ще кажа,че се съгласявам с Мад Дог и другите двама-радвай се на това което имаш,щото някой нямат и това (черния джиБ е на баща ми,просто 1 профил ползваме.)Факт е,че си имаш и девойка,която те обича(същото и тука-повечето нямаме).Ситуацията всички си я знаеме-само акция му е майката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работа имам, но получавам 400лв. Започнах втора работа, на която вече 3 месеца не са ми плащали.. Тя работи за 360лв. Идилийка :)Радвам се и оценявам това, което имам, но нещата ми се изплъзват от пръстите. Нито мога да си плащам сметките, нито мога да направя себе си или нея щастливи, а за кучката да не говорим, горкото животно. Чувствам се празен и безчувствен, дори не си спомням кога за последно сме правили секс. Дори през главата не ми минава, защото е задръстена от схеми и мислене кое как какво кога.. За нея да не говорим, там депресията вече е адска. И всичко между нас се разпада, заради шибаните пари.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е да има такива хора, но и да има кой да ги чуе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ясна тя ,всички чакаме с нетърпение 2012 и да се свършва скапания живот!Ако не стане това дето го предсказват, поне осама ли кадафи ли който ще да е да пуска тука една бомба и айде със здраве!Не знам дали има отвъден живот ,ама този и на мене ми е писнал и няма да откажа да видя нещо по -различно от това тука дето му викаме живот!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алооо колеги :)Бензина беше 2 лева тук и 3 лева в турция,доста добре ни е като цена сравнение с европа,и да не съм чул за заплати щото както боико ви каза,данъците там са убийствени особено за високите такива,доста хора бачкат за под 2 хиляди паунда във лондон,не в провинциална англия....по европа също до 2к евра и цените са доста солени сравнение с евтината България,за какво ревете? бачкаите искаите повече пари заслужете ги и някои ще ви ги даде,нагледал съм се на хора които се оплакват работни ама нямат амбиция...питам такива хора що не ходите на интервюта за по високи позиций/заплати? ама тук ми е добре близо съм до вкъщи... бла бла бла Бъди мъжкар ,ако ти се иска нещо постигни го живота е достатъчно кратък и без това.Не ти харесва в БГ ,хващаш картата самолета и готово и отиваш другаде.Кога ти ще караш с 200? кога ще се ебаваш със полицаите без да полежиш в затвора?кога няма да плащаш данъци? кога няма да си плащаш топлата вода?кога ще висиш по кафета докато целия свят учи/работи и после работи/учи? и т.н. и т.н.Що не се оплакват във Бентли форума? първо щото се съмнявам да има такъв в БГ и второ щото там ще бъдат хора с доходи които са постигнали нещо.и мен ме дразнат много неща в България ама тая свободия дето я имаме там,я има на много малко места по света!!!тея ниски цени също!като бензина ви е висок,ми не караите какво ревете? питате ли колегите с БМВтата?,има колела въртиш потиш се и не плащаш,спорт.София от 1 милион или по малко стана към 3 милиона? аз да рева ли че заплатите паднаха заради това нашествие и преди можех да паркирам и аз и всички съседи ,а сега Перник плевен пловдив и сие са ми пред блока и хората с които отраснахме се броиме на пръсти?п.с. Съжелявам ако съм засегнал някои,ама то с реване не става,трябва да бачкаш.п.с.с. и ходете палете свещи че не сме на дереджето на гърците!!!!(португалци,ирланци,филипинци индиици,пакистанци,китаици.....)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе де да знам аз ама тука в Добрич бенза сякаш колкото повече се дига толкова повече трафик сякаш и карат ли карат хората стачкуват уж а все повече коли по пътя виждам и си викам-бахти само аз ли няам пари за бенз и се чудя от къде да изкранкам че да се возя :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма кой да ме гледа, да ме храни и да ме пере, сам си се оправям с всичко. Приятелката ми също е така, та даже живее и на квартира.Усещам се как мрънкам, но просто не мога. Пак казвам - не знам защо пиша тука, се пак това не е розали форума, ама на. Просто не издържам и ако не говоря, имам чувството, че ще се пръсна.

Колега, виждам, че си чукнал 20 и няколко години. Защо реши, че по-горните неща някой трябва да ги прави вместо теб? Колкото по от рано се сблъскваш с живота и неговите несгоди, толкова по-добре за теб.Нима смяташ, че да си на 35 години и все още да те хрантутят вашите е нормално? Защото повечето твои връстници сигурно са на това дередже.Тъжно ми е от това, което те е сполетяло, за което не те упреквам по никакъв начин. Затова сме тук - да те изслушаме най-малкото и да си дадем мнението, чрез което да видиш нещата по по-светъл начин. :)

еми като се замисля .. как няма да казва всеки няма смисъл при положение че поне 60 % от хората не ги Е*Е други 30 % се премиряват и 10 % които все пак се опитват да направят нещо но ... определено са МАЛКО... после как хората да не бягат от тука .. не че на другите места няма проблеми но едва ли е по зле от тука ... :plane::bg:

Отдавна се говори, че с действието си на клавиатурен герой българина нищо няма да постигне. Зле му е. Но като му е зле, май не му е чак толкова зле, че да се вдигне и да отиде да троши красивата дограма на "Съединението прави силата". Или греша?Не знам! Все не ни достига нещо. В такива моменти си казвам: вижте какво е положението в онкологията, вижте децата ни как са оставени с недъзи в мизерните домове, вижте как лежат хора от години... Не можем да излекуваме наследството си, камо ли да гълчим на жълтите павета.

Работа имам, но получавам 400лв. Започнах втора работа, на която вече 3 месеца не са ми плащали.. Тя работи за 360лв. Идилийка :)....

Когато придобием навика, така да кажа, да оценяваме труда си на реална цена, тогава няма да работим за 400 лв. Давам ти жив пример себе си - от 3 месеца съм без работа и не защото няма работа, а поради простата причина, че не искам да им работя за горната заплата. Съжалявам, но не съм еволюирала до толкова висока степен, че да го карам на фотосинтеза.Всички мислим, как, кога, какво и защо.Ако искаме да променим положението си го правим, като съумеем да се "моделираме" или да "паснем" на калъпа, в който в момента не се побираме.Учиш, преквалифицираш се, дерзаеш - по някакъв начин. Началото винаги е трудно. Лесно няма!Успех от мен и знай, че да си жив и здрав е най-голямото богатство, което можеш да притежаваш. Редактирано от p0rnStar
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Алооо колеги :)Бензина беше 2 лева тук и 3 лева в турция,доста добре ни е като цена сравнение с европа,и да не съм чул за заплати щото както боико ви каза,данъците там са убийствени особено за високите такива,доста хора бачкат за под 2 хиляди паунда във лондон,не в провинциална англия....по европа също до 2к евра и цените са доста солени сравнение с евтината България,за какво ревете? бачкаите искаите повече пари заслужете ги и някои ще ви ги даде,нагледал съм се на хора които се оплакват работни ама нямат амбиция...питам такива хора що не ходите на интервюта за по високи позиций/заплати? ама тук ми е добре близо съм до вкъщи... бла бла бла Бъди мъжкар ,ако ти се иска нещо постигни го живота е достатъчно кратък и без това.Не ти харесва в БГ ,хващаш картата самолета и готово и отиваш другаде.Кога ти ще караш с 200? кога ще се ебаваш със полицаите без да полежиш в затвора?кога няма да плащаш данъци? кога няма да си плащаш топлата вода?кога ще висиш по кафета докато целия свят учи/работи и после работи/учи? и т.н. и т.н.Що не се оплакват във Бентли форума? първо щото се съмнявам да има такъв в БГ и второ щото там ще бъдат хора с доходи които са постигнали нещо.и мен ме дразнат много неща в България ама тая свободия дето я имаме там,я има на много малко места по света!!!тея ниски цени също!като бензина ви е висок,ми не караите какво ревете? питате ли колегите с БМВтата?,има колела въртиш потиш се и не плащаш,спорт.София от 1 милион или по малко стана към 3 милиона? аз да рева ли че заплатите паднаха заради това нашествие и преди можех да паркирам и аз и всички съседи ,а сега Перник плевен пловдив и сие са ми пред блока и хората с които отраснахме се броиме на пръсти?п.с. Съжелявам ако съм засегнал някои,ама то с реване не става,трябва да бачкаш.п.с.с. и ходете палете свещи че не сме на дереджето на гърците!!!!(португалци,ирланци,филипинци индиици,пакистанци,китаици.....)

Въобще не мога да се съглася за Англия 6 лири е на час по закон, ако работиш над 20 часа на седмица плащаш 12% данък това важи до 40 часа, след това данъка е повече. 1000 лири на месец, на месец харчовете ми са по 600 лири през другото време от годината, лятото всичко е по-евтино (квартира и храна).За 2 месеца си плащам колата на нашите.За паралиите със сигурност са повече данъците, но за някаква нормална работа (барман, продавач, разносвач на пици(сегашната ми работа) са нищожни данъците.На мен ми се е насъбрало малко и ще си кажа пък кой каквото иска да си мисли. Като завърша искам да се прибера семейството ми и приятелите са ми там.Българите в чужбина са 3 по-големи боклуци отколкото в България всеки се скатава да не дава пари, цака другите, "царете" на услугите сме, очаквах,че хората като са дошли да учат в Англия са по-културни, имат добри навици и т.н.Обаче къщата постоянно е кочина, всеки те цака за пари и понеже е кочина имаме мишки и плъхове естествено ми писна взех два капана хващаме ги и даже ги мързи да ги изхвърлят. Имало е коментари от сорта на "прекалено ЕСТРОГЕННО ми е да чистя" Това не е единствен случай, навсякъде са така.Ама за 9 месеца свикнах, че докато съм студент в чистота няма да живея.В момента си го мятам от единия крачол в другия и спрях да се ядосвам. Здраве желаем. По-ведро на живота :cool: Редактирано от Накура Микаца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алооо колеги :)Бензина беше 2 лева тук и 3 лева в турция,доста добре ни е като цена сравнение с европа,и да не съм чул за заплати щото както боико ви каза,данъците там са убийствени особено за високите такива,доста хора бачкат за под 2 хиляди паунда във лондон,не в провинциална англия....по европа също до 2к евра и цените са доста солени сравнение с евтината България,за какво ревете? бачкаите искаите повече пари заслужете ги и някои ще ви ги даде,нагледал съм се на хора които се оплакват работни ама нямат амбиция...питам такива хора що не ходите на интервюта за по високи позиций/заплати? ама тук ми е добре близо съм до вкъщи... бла бла бла Бъди мъжкар ,ако ти се иска нещо постигни го живота е достатъчно кратък и без това.Не ти харесва в БГ ,хващаш картата самолета и готово и отиваш другаде.Кога ти ще караш с 200? кога ще се ебаваш със полицаите без да полежиш в затвора?кога няма да плащаш данъци? кога няма да си плащаш топлата вода?кога ще висиш по кафета докато целия свят учи/работи и после работи/учи? и т.н. и т.н.Що не се оплакват във Бентли форума? първо щото се съмнявам да има такъв в БГ и второ щото там ще бъдат хора с доходи които са постигнали нещо.и мен ме дразнат много неща в България ама тая свободия дето я имаме там,я има на много малко места по света!!!тея ниски цени също!като бензина ви е висок,ми не караите какво ревете? питате ли колегите с БМВтата?,има колела въртиш потиш се и не плащаш,спорт.София от 1 милион или по малко стана към 3 милиона? аз да рева ли че заплатите паднаха заради това нашествие и преди можех да паркирам и аз и всички съседи ,а сега Перник плевен пловдив и сие са ми пред блока и хората с които отраснахме се броиме на пръсти?п.с. Съжелявам ако съм засегнал някои,ама то с реване не става,трябва да бачкаш.п.с.с. и ходете палете свещи че не сме на дереджето на гърците!!!!(португалци,ирланци,филипинци индиици,пакистанци,китаици.....)

Брат, това може да го каже само човек, който или не е в България, или не се сблъсква с проблемите на обикновения човек. Доколкото знам, не си ми набор, та следователно си много повече живял и преживял. По-добре от мен би трябвало да знаеш какво се случва.Работя във фирма за компютърен софтуер и хардуер ( писане на програмии и ремонт на компютри ), работа, за която преди време взимах 1000лв, работа, която сигурно само в България е така платена... Постоянно си сменям втората работа, имах период, в който не си спомням кога съм спал. Междувременно уча в пловдивския унверситет, последна година минах това лято. През "свободното си време" се грижа за дядо ми, боря се със здравната каса за лекарствата му и го разкарвам по болници, за майка ми, за приятелката ми. Не е като да ме мързи.. Всички в моя живот чакат на мен и като просто не се получава, ми става много кофти. Много хора ги мързи и много хора нищо не правят, това е и глобалната идея на темата ми и това, което най-много ме дразни. Само в България "на светофара джипове с каруци".. Тия дни на шести септември на светофара наблюдавах следната картинка - каруца, до нея бентли, до него 20год фиеста. Отзад лада, X6 и моята хонда. Зад мен лада, оранжевия кайен и 40 годишна вектра.. Един дядо проси пари по прозорците, дадох му само аз лев и нещо, всичкото което имах в мен. Какво им костваше на тия със скъпите коли да му дадат 10лв? НИКОЙ не му пука, всеки си гледа него си. Ще си спре джипа пред бачи, ще остави 20лв за 2 малки бири и ще е най-големия гъзар. Къде го има това? Как изобщо се получава тая огромна разлика между социалното положение на хората? Та в България минималната заплата е 240лв. (май щяха да я правят 270). В България средната работна заплата е 350-400лв, масовото възнаграждение на хората. Как се гледа дете с тия пари, как се гледа кола, как се плащат сметки итн итн итн..Каква по-добра работа от сегашната ми мога да си намеря, че да взимам повече пари? Като завърша евентуално мога да се хвана в някоя банка, където евентуално ще взимам 50лв повече. Мерси на образованието и на всичко. Къде е стимулът на хората?И не говори как бензинът и данъците ни са евтини, защото не са. Не може да се сравняват нашите разходи с европейските, защото не се сравняват нашите приходи с европейските.Защо трябва да заминавам, за да съм спокоен. Защо да не мога да живея в България спокойно? Има успели хора, наистина, може би и ти си такъв, евала ако е така. Шефът ми например прави хиляди на месец със собствените си знания и нищо друго. Аз не съм успял и цял живот ще работя за някого, както са 90% от народа. Не искам цял живот да взимам 400-500лв, ами мерси! Не знам какво е сбъркано в нашата държава, не знам какво трябва да се направи, че да се оправим. Знам само, че всичко е помия и всяка година ще става все по-зле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спираш да караш и готово. Никой не се е родил на кола, а има и градски транспорт.Аз бих учавствал в стачка от тип " да оставим колите за седмица ". На дали няма да им се отрази , ако голяма част от шофьорите оставят колите си за една седмица. Лошото е че сме много глезен народ и такава инициатива няма да я бъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А замислял ли си се ако работиш на 30км. от там където живееш и трябва да смениш или 4(четири) транспорта, или примерно 2 транспорта и да походиш пеш 3-4 километра. Това примерно всеки ден да го правиш и работата ти да не е да си стоиш на бюрото и да пишеш писма. И това че трябва сутрин да станеш час и половина по рано примерно, а вечер може да се прибереш час и половина по късно ;) Това го написах, защото аз също не съм се родил на кола, и на мен ми се е случвало да си гледам колата на паркинга, и използвам градския транспорт, но удобството на колата е в определени случаи за предпочитане. И в крайна сметка тази кола за какво е, като не се кара - да си я гледа момчето на паркинга - ми направо дай да си продаваме колите, компютрите, телефоните и всичко такова че не ни трябват.....

Редактирано от degman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля че много задълбавате в маловажни неща и не можете да отделите сеното от плявата или по друг начин казано евтини сте на брашното и скъпи на триците. Живота не е само това което се вижда, а много повече. Не обичам да давам съвети, затова приемете го като моя гледна точка. Аз лично възприемам източната философия, според която човек не трябва да прилепва към материалното. В библията също се казва: "не си прави съкровища на земята, където молци ги ядат и крадци ги крадат..." и още щастието не зависи от външни фактори, защото каквото и колкото и да имаш, винаги ще ти липсва нещо и ще искаш още и още. Щастието е състояние на духа и зависи от гледната точка, а всяко нещо си има и добрата страна. Като казвам всяко, имам предвид наистина всяко, без изключение. Колкото и странно да прозвучи на някои, дори болестите и смъртта си имат добрите страни. Ако се приеме теорията за прераждането за вярна, то смъртта не е нищо повече от "game over", т.е играта свърши и всичко започва отначало с нови карти, нови играчи и нови възможности, а какво по-хубаво от това? Така че не трябва да се гледа на живота толкова сериозно, а просто като на една игра, в която материалното е само малка и непрекъснато меняща се част, а главното е да не погубим душите си. С това не казвам, че не трябва да се стремим да имаме добър живот, пари, коли и пр., а просто да не отдаваме толкова голямо значение на тези неща и да бъдем щастливи, само пордади факта, че ни е дадена възможността да живеем и да се усъвършенстваме, преодолявайки трудностите в живота. Ницше казва, че всичко което не ни убива, ни прави по-силни! Лично за мен смисъла на живота е в духовното усъвършенстване, ако това го приемем за вярно, то би трябвало да посрещаме с радост всяка трудност, пречка и проблем, защото след решаването им ще сме се издигнали на по-висока степен от своето духовно развитие или не съм прав?! Поне аз виждам нещата по този начин...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А замислял ли си се ако работиш на 30км. от там където живееш и трябва да смениш или 4(четири) транспорта, или примерно 2 транспорта и да походиш пеш 3-4 километра. Това примерно всеки ден да го правиш и работата ти да не е да си стоиш на бюрото и да пишеш писма. И това че трябва сутрин да станеш час и половина по рано примерно, а вечер може да се прибереш час и половина по късно ;) Това го написах, защото аз също не съм се родил на кола, и на мен ми се е случвало да си гледам колата на паркинга, и използвам градския транспорт, но удобството на колата е в определени случаи за предпочитане. И в крайна сметка тази кола за какво е, като не се кара - да си я гледа момчето на паркинга - ми направо дай да си продаваме колите, компютрите, телефоните и всичко такова че не ни трябват.....

Тогава недей да ревеш , че горивата били скъпи. Трай си и плащай, като колата ти е за каране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ми скъпи горивата - доходите са ми малки. Или ще ми кажеш че явно аз съм си виновен? Май обаче тези протести и това цялото недоволство от може би 70% от българите е защото са мързеливи и нищо не става от тях? Мне явно нарочно си намират хората такава работа дето им плащат мизерни кинти, даже с цялата си наглост работят на 2, даже 3 такива места и само мрънкат, вместо да работят само на едно място за 3 /4/5 хиляди на месец(а не за година както е по принцип)А за какво ми е колата - паметник май ще я правя.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Четох,четох и повечето казват да гледаш се напред или,че чакаме 2012.Ами,ако нестане това което чакате?Да и аз се гледам напред,но като се замисля,ако недаи си боже нещто ти стане с това безпаричие и тая мизерия,как да гледам позитивно на нещата?От както се оволних се махнах от тая държава поради ред причини(безпаричие,мрасотия,чалгария,мутрагени,цигания) и ред други.Да България няма да се оправи докато повечето расаждават така!Защо да си търся дуга работа след като искам да работя това което ме влече,защо да се премирявам със всичко което се случва в милата родина?Наистина ми е мила ,защото всичко ми е там (семейство,приятели,роднини).А това което искат да направят е просто невъзможно,неможеш да гониш европеиски стандарт с такива заплати.България има толкова голям потенциал,че нямам думи като(туризъм,земеделие,географско разположение),незнам какво трябва да стане за да се оправи,но докато всички гледат да се оправят сами никога няма да стане и докато си малчт.Немога да разбера едно,как даржава която няма почти никакво произвотство нито търизам нищто,беше една от наи богатите държави в европа(Ирландия),също са били под робство повече от нас,измирали са от глад дори,половината са се изселили.Как след убииството на една репортерка цялата даржава се е оправила?Според мен една гражданска воина би пооправила нещата донякаде.Но едва ли ще стане българите немогат да се саберат на работното си място да стачкуват камоли нещо др,само че когато стачкуват двама и вдигнат заплатите всички се радват.Незнам що за народ е това макар че сам Българин.<br>

Редактирано от combo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ми скъпи горивата - доходите са ми малки. Или ще ми кажеш че явно аз съм си виновен? Май обаче тези протести и това цялото недоволство от може би 70% от българите е защото са мързеливи и нищо не става от тях? Мне явно нарочно си намират хората такава работа дето им плащат мизерни кинти, даже с цялата си наглост работят на 2, даже 3 такива места и само мрънкат, вместо да работят само на едно място за 3 /4/5 хиляди на месец(а не за година както е по принцип)А за какво ми е колата - паметник май ще я правя.....

Тебе хем те боли, хем те сърби. Айде да спреш да ни занимаваш ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля че много задълбавате в маловажни неща и не можете да отделите сеното от плявата или по друг начин казано евтини сте на брашното и скъпи на триците. Живота не е само това което се вижда, а много повече. Не обичам да давам съвети, затова приемете го като моя гледна точка. Аз лично възприемам източната философия, според която човек не трябва да прилепва към материалното. В библията също се казва: "не си прави съкровища на земята, където молци ги ядат и крадци ги крадат..." и още щастието не зависи от външни фактори, защото каквото и колкото и да имаш, винаги ще ти липсва нещо и ще искаш още и още. Щастието е състояние на духа и зависи от гледната точка, а всяко нещо си има и добрата страна. Като казвам всяко, имам предвид наистина всяко, без изключение. Колкото и странно да прозвучи на някои, дори болестите и смъртта си имат добрите страни. Ако се приеме теорията за прераждането за вярна, то смъртта не е нищо повече от "game over", т.е играта свърши и всичко започва отначало с нови карти, нови играчи и нови възможности, а какво по-хубаво от това? Така че не трябва да се гледа на живота толкова сериозно, а просто като на една игра, в която материалното е само малка и непрекъснато меняща се част, а главното е да не погубим душите си. С това не казвам, че не трябва да се стремим да имаме добър живот, пари, коли и пр., а просто да не отдаваме толкова голямо значение на тези неща и да бъдем щастливи, само пордади факта, че ни е дадена възможността да живеем и да се усъвършенстваме, преодолявайки трудностите в живота. Ницше казва, че всичко което не ни убива, ни прави по-силни! Лично за мен смисъла на живота е в духовното усъвършенстване, ако това го приемем за вярно, то би трябвало да посрещаме с радост всяка трудност, пречка и проблем, защото след решаването им ще сме се издигнали на по-висока степен от своето духовно развитие или не съм прав?! Поне аз виждам нещата по този начин...

Добре написано!Материалното верно са вещи, които трябва да си вършат работата..., ноти бил ли си гладен и как духа се оправя с глада??? :rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тебе хем те боли, хем те сърби. Айде да спреш да ни занимаваш ? ;)

А ти някакъв проблем ли имаш че на хората не им стигат парите, които взимат като заплата? Или си като уФцете - накъдето ни закарат да търпим, че даже и във форум да не пиша че съм ти разстроил нирваната..... И все пак прав си - няма да Те занимавам повече, че искам да живея като бял човек, т.е. може да не ми четеш мненията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@prelude_2.3 да вземеш да успокоиш малко тона а??? Като няма какво да кажеш по добре замълчи! Следващото ти такова мнение ще ти донесе бонус :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като прекрасното ми утро започна със смс от глобул, че ми е спрян телефона, реших да видя хондичката как е :) Предният ми капак от ляво зее 3-4см над калника?! единственото обяснение ми е, че някой го е напъвал да го отвори, по необясними за мен причини и начин. Вече отново си имам крив преден капак, иху :)Prelude98, много добро и умно изказване. И аз мислих като теб преди години, но всеки изминал ден имам все по-малко психически сили да мисля по този начин. Предполагам, че съм се предал, тъй като до такава степен съм си променил мисленето.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Не, в буквалния смисъл на думата/ако това имаш предвид/ не съм бил, но не съм бил защото приятели са ми помагали ;) Колкото и да сме бедни, не съм чул някой да е умрял от глад, а и не мога да си представя някой да не е ял 2-3 дни и да предпочете с малкото останали или намерени пари да сипе бензин, а не да си вземе нещо за ядене. Тука всички имат коли и ги карат, кой повече, кой по-малко, което ме навява на мисълта, че никой гладен не е останал. Въпроса не е във физическото оцеляване, а в това какво правим с живота си и как го правим... Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...