Jump to content
Стоян Ковачев

Вдлъбнатини от градушка

Recommended Posts

Колеги имам един проблем!! Някои да знае маистор от Плоловдив които оправя вдлъбнатини от градушка без да се налага кит. Приемам и съвети от истрадали колеги :( :( :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам един проблем!! Някои да знае маистор от Плоловдив които оправя вдлъбнатини от градушка без да се налага кит. Приемам и съвети от истрадали колеги :( :( :( :(

Доколкото знам няма такова нещо...моята я купих така но се забелязва само като е измита и е под навес(почти не се вижда)но ми заявиха че се прави с шприц кит и съответно цялостна боя.П.С. Съжалявам колега :( ...чух по новините за Асеновград...в Пловдив се разминахме с доста по-ситна(големина на тиквено семе :) ) смесена с дъжд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се, колега. За Пловдив не знам, знам само едни, но те са в София. Мисля, че човека се казаваше Румен, а това са координатите на фирмата (ако решиш да се чуете). Не съм ги използвал лино и не мога да ги препоръчам, но това съм намирал по форумите:

Каквито и да са вашите запитвания, моля Ви обръщайте се директно към фирменото ни седалище, чиито координати са по-долу:София,СЕРВИЗ:1113 Sofia, ул. “Коста Лулчев” 2 - (Срещу хотел Плиска)Тел. : 02/ 870 37 30факс: 02/ 870 37 75тел.: 0888 205 773e-mail: office.bg@paintfill-carding.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много неприятна случка всички коли,които са били по улиците на Асеновград по време,на градушката имат поражения по ламарините и стъклата.Целия град е така. Днес из града видях не повече от 15-20 автомобила без поражения от градушката.Всички останали коли са със големи вдлъбнатини.Радвам се ,че моята беше в гаража по време на бурята,но съжалявам за колегите,които тъжно си гледаха автомобилите днес.

Редактирано от Tokyo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако ти се идва до София ти гарантирам, че имам човек който ще ти го направи така, че ще ти спре часовника ако си навит ми драсни ;) човека има стаж дълги години се е учил в Италия и си има даже всичкото необходимо оборудване на високо ниво ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уест, кажи го кой е този човек, да го знем... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В село Ягодово. Като тръгнеш на там преди селото точно пътят се разделя. Тръгваш на ляво по "околовръстното" и караш докато стигнеш един дълъг десен завой. Там се намира сервиз Стефанов ( който няма нищо общо с тоя на к-Опел-Е) Табелата е с един стар Мерцедес СЛС. И там ще питаш. За цени не мога да кажа нищо.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съм против "повдигането" на стари теми, но понеже сега съм на тема бояджии и попаднах на нещо интересно, ще направя изключение. Мисля, че ще е полезно, още повече че става дума точно за Пловдив, а не е ясно дали колегата се оправил с проблема. Та ето на какво попаднах:

Какво представлява PDR?Признат и уважаван процес, който често го споменават като изкуство. С този PDR процес, квалифициран техник премахва вдлъбнатини и удари, без да вреди на боята. PDR запазва фабричната боя на вашите превозни средства и ще ви спести пари.Специалистите на PDR се обучават няколко години за да достигнат едно добро и квалифицирано ниво на уменията си. Резултатите се различават, защото всеки специалист развива своя собствена и уникална процедура на докосване.Вдлъбнатини и удари от всички форми и размери се ремонтират от щателна манипулация, от долната страна на пробива, което ги връща обратно за да може да се върнат в оригиналната си форма. Специалистите носят със себе си голям арсенал от инструменти. По-голямата част от инструментите се състои от стоманени пръти във всички форми, дължини и диаметри, за достигане и до най-трудните места, за успешен ремонт. Има и малки инструменти, които обикновено се използват за ремонт от градушки..

Отзиви не мога дам, но ако някой ги използва, нека пише, че да знем работи ли тази технология. Контакти тук, а клипчета с демонстрации ето тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За региона на Пловдив препоръчвам тези момчета http://

Цени - поносими
Качество - перфектно
Бързина - отлична.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже това предполагам е самореклама, та да питам: имате ли подобен уред или всичко става с разглабяне и избутване от обратната страна:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, колега topsie - има и други начини за реклама. Редактирах малко линка :)

Ако влезете пак обяснете на колегата за метода, т.е. дайте своята добавена стойност, вместо линк и произволен текст.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А аз конкрето питах, защото имам 4 слоя изолация по вратите и задната кора, та няма да тръгна да я свалям и после пак да я поръчвам и лепя.

Това уредче ми изглежда "да бомб", ама надали разполагат с него.

Редактирано от user2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...