Jump to content
robota

Смяна на задни тампони

Recommended Posts

Здравейте , колеги,става на въпрос за задните тампони на носача на ЦРВ 98г.-предстои смяната им.Ходих в един магазин за части за японски автомобили и там ми казаха,че разполагат с 3 вида - от 25лв. от 40лв. и от 80лв. за брой.Като тези от 25лв. казаха, че няма да ми ги продадат, защото били калпави, а тези от 40лв. вършели същата работа като тези от 80лв.В ebay намерих това:http://cgi.ebay.co.uk/HONDA-CRV-2-0-97-REAR-TRAILING-ARM-BUSHES-X-2-NEW-/300477863417?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45f5e055f9въпросът е обаче да не са ментаци.Ако някой колега е сменял , моля нека сподели какви е купувал и от къде - съответно цена, качество.Смяната на тези тампони е доста трудоемка, затова не искам да сложа някакви и после да си късам нервите.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи ги от Хонда представителството.67лв. струва единия.Не прави компромис точно с тези тампони.П.П. Сменят се за 15 мин. двата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със съсщите които си гледал в ибау да ти кажа несъм я карал много,защото още е в гаража,но тук друга марка тампони в магазините освен тия няма(сам си направи извода),но неискам и да ти кажа че са хубави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи ги от Хонда представителството.67лв. струва единия.Не прави компромис точно с тези тампони.П.П. Сменят се за 15 мин. двата !!!

Извинявам се на колегата, че пиша в темата му, но колега как става тази смяна за 15мин. Ходих при мой-приятел със сервиз и той ми каза, че труда е поне 4часа....не е за парите, така че ми е интересно, а сигурно не само и на мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става с правилните инструменти без да се откача шенкела на цяло. Твоя приятел ще свали целия шенкел, ще го сложи я на земята, я на масата и ще млати с чука докато падне тампона и после същата процедура за другата страна. Да не говорим че после процедурата с чука се повтаря върху новия тампон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за два часа и процедурата с чука на земята си ги смених с крикчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...