Jump to content
arsen

Снимки и клипове от националната среща 2011г.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Принципно това със звука ни е ясно, че е така, имаме само един клип със звук и той е от Сливен (може да го видите в сайта ни). Проблемът ни е че техниката с която разполагаме за разлика от тази на Тунинг не е способна да запише качествено звука от двигателите и се чува само едно "пърдене" и бучене и не се различава нищо, точно затова сме го пропуснали на някой от клиповете. Иначе благодаря за критиката, тепърва ще има разбиващи видеа тип format67 :cool:

Редактирано от jonny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абре как пък един път не се намери нещо, което да се хареса еднакво на всички и да са единодушни всички, че е най-доброто евър мейд!

Всеки има право на вкус или на липсата на такъв! Факт е, че двата клипа са най-доброто нещо направено за отразяване на тазгодишната национална среща и това, че са два само трябва да ни радва, а не да им търсим кусури. Конструктивната критика винаги е от полза, но това не е начина, момчета и момичета.... Всеки път се озадачавам как хората се нахъсват за нещо, което е направено с труд и мерак. Защо тия много нахъсаните не седнат да отделят пари за техника, да пробват да направят едно видео и да видят, че не е толко лесно колкото им се вижда и че до никъде няма да го докарат.... Айде мир и се усмихвайте по-често, че от толкова критика ще ви излязат бръчки :)

Редактирано от addevil
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавайте тека с тези безмислени спорове и догодина може и да няма нито едно. Защо винаги трябва да има някой, който да мрънка и да бълва негативизам. Еми като знаете много, защо не се наехте ВИЕ недоволни господа да направите клип. И двата клипа са добри с нещо сами по себе си. Благодаря и на двата екипа JDMWORKS и TUNING.BG че отбелязаха срещата :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резил на бмв събор 2011 репортаж по хоби тв,На волксваген,а на хонда нищо :(.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това, което си написал се разбира, че на БМВ събора е станал някакъв резил и Хоби ТВ са успели да го уловят и да го излъчат :dry::blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на JDMWORKS и на TUNING.BG клиповете са много хубави ще кажа само браво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От това, което си написал се разбира, че на БМВ събора е станал някакъв резил и Хоби ТВ са успели да го уловят и да го излъчат :dry::blink:

А аз даже и това не разбрах :D :D :D Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това, което си написал се разбира, че на БМВ събора е станал някакъв резил и Хоби ТВ са успели да го уловят и да го излъчат :dry::blink:

Исках да кажа,че е резил саборите на БМВ и фолксваген да имат място в телевизията,а на Хонда да нямат. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е преди 2 години ни даваха по ПРОБГ :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа,че е резил саборите на БМВ и фолксваген да имат място в телевизията,а на Хонда да нямат. :(

На техните събори, ако не се лъжа, има в пъти повече автомобили. Тази година не ги броих точно ,но мисля че бяхме по-малко от 300 коли. Толкова коли има на пракинга на Кауфланд.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен това се дължи на факта, че националната беше Юни месец - месецът в който всички студенти са в лятна сесия. Месецът в който много хора избират да почиват поради по-ниските цени и месецът в който учениците имат кандидат студентски изпити, а и някои са на училище.

 

БМВ доколкото си спомням събора им беше началото на Май, едно прекрасно време с многото свободни дни през 1вата седмица.

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях там, видях всичко наживо, участвах, не ме вълнува особено дали някоя телевизия е отразила НС-то ни :lol:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях там, видях всичко наживо, участвах, не ме вълнува особено дали някоя телевизия е отразила НС-то ни :lol:

+1 :punk::drunk::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1А и защо трябва да сме като всички други?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не бях и много ми се искаше да го дават по ТВ. :(Нищо де,снимките и клиповете също бяха мн.яки. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и защо трябва да сме като всички други?

Атоме , сори мен .. ама ние вече сме като всички други , ако мЪ разбираш ко ти рЕдим ! :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ми е ясно одавна, ама се си виках аре нали уж тва онова :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добри изпалнения колеги евала ..аз пропуснах тази година.но до година съм на линия .....!!!!!!!!!!!!!Публикувано изображение

  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...