Jump to content

Recommended Posts

Пиша да се оплача от абонат на име crx_del_sol... 3 дена под ред ме обеждава че колектора който иска да ми продаде... стоков от д16з6... е супер здрав и запазен... в крайна сметка се оказа с една огромна пукнатина... която едва ли ще може да се завари... не че съм за тея 40 лева...Да е жив и здрав свещи да си купи с тях...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо в последно време всеки започна да цака в тоя форум. Аз лично винаги преди да пратя нещо на някой, му го снимам и след това го пращам и с опция "виж преди да платиш". Мисля, че така трябва да се процедира и да сме коректни всички един към друг.

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами имаше опция виж преди да платиш... аз даже малко се забавих преди да го взема. И като отидах да го взема бях с шефската кола. В обедна почивка... и нито имах ключове в мен нито имах време да развия така старателно стегнатите болтове на ламарините дето играят роля на термо щит... поогледах го доста старателно.... и без да ги махнеш не се забелязва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи да го вьрнеш или смениш нали има и друг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва: "От умрял писмо да чакаш". Имал друг, но нали е без сонда... а и му иска 90 лева...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам само да попитам: прави ли се нещо от страна на модераторския и администраторския екип спрямо тези хора, които се правят на играчи?.Питам понеже тези теми, които се пускат срещу такива хора, като че ли се приемат за най-нормално явление, а мисля, че ако наистина се докаже вината на някой от тях поне да се накажат с бан или с някакво друго наказание, за да не може да продължават измамите със схемите им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те няма какво да направят. Тоя същия ще си направи друг акаунт и пак се почва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат какво да направят. Банват го по IP адрес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната на IP ми струва(поне на мен) около 15 лева... Ще ги прежали иа пак ше си ги избие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да но все пак си мисля, че при доказана измама банването по ИП адрес е задължително.

П. Трябва да си доста нагъл след като те баннат по ИП да дадеш 15 лева... да пишеш пак тея 50 мнения (трябва да са смислени) в смисъл това пак ще те бави. (не че са много 50-те мнения де) И за какво... да прецакаш някой колега. Еба*и и такива хора ли има! Публикувано изображение

И от тази цялата излагация да спечелиш 40-50 лева. УЖАС!

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами луди всякакви... знаеш ли на кой какво му идва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая грешката си е твоя, че не си искал снимки предварително и че не си огледал колектора при доставката, след като е имало опция "виж преди да платиш". Така че няма от какво да се оплакваш ако беше гледал сега тая тема нямаше да я има. Друг е въпроса че са ти пратили пукнат колектор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не е така, темата пак можеше да си я има,защото колегата пак щеше да е вътре с едни пари за доставката на колектора,защото за да го види трябва да си я плати тази доставка!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за доставката е нещо ново, досега не съм имал проблеми с тая опция, но дори и така да е колегата щеше да е вътре с 5-10 лева а тоя дето го праща спукан щеше да си го вземе обратно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая грешката си е твоя, че не си искал снимки предварително и че не си огледал колектора при доставката, след като е имало опция "виж преди да платиш". Така че няма от какво да се оплакваш ако беше гледал сега тая тема нямаше да я има. Друг е въпроса че са ти пратили пукнат колектор

И как мислиш,че на снимките изобщо ще се забележи нещо,пукнатина не се вижда под всякъкъв ъгъл +това продавача ще се постарае да не се види.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всякакви хора има на тоя свят. Аз за това ако не е проверен търговец или ползвам френд от района или отивам на място. Риск само в краен случай. п.п. Пробвай да го завариш. Верно са още някакв пари назад, но шанс. :cool:

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сьщия ,,колега,, предлагаше колектора и на мен чис касмет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...