Jump to content
Кирето

Трябва ми VIN за Хонда Сивик 6 генерация за D14Z4

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги!Нищо не разбирам от коли, но ето на, от една седмица съм и аз с Хонда ...... Страшно ми харесва :D !Ето каква ми е мъката хондата е 75кс. и по изчетените теми разбрах, че ако сменя гарнитура на всмукателен колектор с такава която е 90кс. и моята ще стане толкова.Не искам да режа обаче от разни пластмаси или аз да си пиля старата, искам оригинален чарк.само че за да си го взема ми трябва VIN за хонда сивик англичанка 6 ген. за двигател D14Z4 производство 1999г,1-во Възможна ли е тази промяна или всички тези неща който са изписани са куп лъжи?2-ро сега за второто не се сещам. Мерси предварително:rolleyes:

Редактирано от Керето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си една гарнитура за проба от кварталния магазин- там са на каталог, не на вин. Казваш му какво искаш и готово. После са ти 4 болчета.п.п.АКо смениш и всмукателя с такъв от д16з6 ще има повече ефект ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата keel се смили над мен и даде вин жив и здрав:rolleyes: ще пробвам само с гарнитура свалих си Honda EPC и сега се почват сравняванията между чарковете на двете а за смукаттел това и това пара струва :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменя се гарнитурата между дросела и всукателния колектор а не тази на колектора към главата. От първия ти пост останах с впечетление че нея си тръгнал да сменяш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега точно за това става дума но се отчаях Колегата по - горе е прав маи маи целия всмукател трябва да сменя само с една гарнитурка няма да стане на D14Z3 поне като гледам схемите на Honda EPC Тоя номер маи става само на D14A2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Коко .http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=52303 звънкаш на този номер и сиполучаваш гарнитурата .С което темата за мене приключена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...