Jump to content
paRADOx

Месечна среща - София

Recommended Posts

НЕДЕЛЯ 29 МАЙ 2011 ГОДИНАПубликувано изображение

Място - Слатина, зад Булгарплод

ЧАС: 13:00 Публикувано изображение

 

Вече мисля е време да се появи NSX, S2000 или някой CBR-RR. Лято е! Слагайте слънчевите очила и идвайте да се насладим на заслепителните ни автомобили. Необходимо е и да направим и разбор преди НС 2011. :)

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние разбор, че ще направим, ще напрaвим. Ама лятното време за срещи е 19.00. Аз лично съм за 13.00 защото вечерта съм на работа, стига колегите да нямат нищо против срещата да е пак от 13.00 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казвали са ми че може да се научат доста интересни работи на месечните след 2 дни имам бал Публикувано изображение и след това мисля да бъде първият път на който ще отида на месечна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май е време вече за срещи от 19:00 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука може и аз да се поява пък ако успея да навия и моя приятел с Акорда ще е супер :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко срещата е от 19h трябва да си водя и шофьор, че...слаб ми е ангела :D бири, водки, аааУУУ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам този месец (за последно) да сме от 13:00, а от следващия месец да правим сбирките си от 19:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 13:00 но и в 19:00 бих дошъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде 13.00 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой от студентски град, че да тръгна след него ? ( че пътят ми до мястото ми е малко Х :D ) Ако има някой навит нека се обади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, колко горе долу се събирате на тази месечна среща? Никога не съм идвал на Хонда среща и ми се идва, макар че не знам дали ми се идва ако се събирате по 4-5.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, колко горе долу се събирате на тази месечна среща? Никога не съм идвал на Хонда среща и ми се идва, макар че не знам дали ми се идва ако се събирате по 4-5.

Колега ти сериозно ли си мислиш,че се събират 4-5 коли? Аз също съм за 13:00ч. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя на Калояново е Дракон 1кръг от пистовия шампионат.Не е ли по-добре от 19?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали ми се идва ако се събирате по 4-5.

Толкова, един път се събрахме 6 коли :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Неделя има Калояново - Дракон 1.Така че вечерта ще е по-добре и без това е жега вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eee кога сте се събрали 6 коли?!? пак съм изтървал, мамка му! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече е много горещо през деня да се събираме в 1 ! за мен по логично е да е от 19:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега е жега ,а вече е 17ч ,по-добре в 19ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка от колко ще се събираме?!?! Половината са за 13:00, другата половина - за 19:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Калояново, така че ако има от 19 ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще е в 19.00. Ще мога да дойда за половин час :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, колко горе долу се събирате на тази месечна среща? Никога не съм идвал на Хонда среща и ми се идва, макар че не знам дали ми се идва ако се събирате по 4-5.

Колега ти сериозно ли си мислиш,че се събират 4-5 коли? Аз също съм за 13:00ч. :)
Охоо, мисля да со по 40-50 по скоро :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, да не се взимаме на подбив. Ще следя темата, ако се събирате на обяд, ще дойда, че вечерта ми е заета. Ако не, следващата неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се взимаме на подбив. Сега сериозно - срещата е месечна, защото се случва един път месечно. Следващата неделя няма да има. Месечните срещи са винаги последната неделя от даденият месец. Лятото срещите са от 19.00 а зимата от 13,00. Този месец явно срещата ще е от 19,00 защото повечето от потребителите искат така. Следващият месец (поне според мен) месечна среща няма да има, просто защото тогава е НС2011. Ако не успееш да дойдеш утре, дано се видим след месец на Калояново. Миналата година на НС бяхме 205 коли (по спомен).p.s. Седмичните срещи в София са всеки Вторник на бензиностанция ЕКО на бул. България от 20.00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok. 19:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз честно да ви кажа умирам от желание да дойда.. обаче малко ме е срам да се появя с мойта колица.. мн е потрошена.. :( Но мисля идния месец да се сдобия с нова.. и ще присъствам на всяка месечна и квато и да е среща.. Супер голям фен съм на Хонда. Но ако навия един приятел може да минем с неговата :)А вие всъщност до колко часа ще стоите че аз съм до 20:00 на работа

Редактирано от Golden

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'Golden' Няма от какво да те е срам. Караш ли Хонда? Да! Това е достатъчно. Ела и се забавлявай с нас. Ще откриеш много приятели, а може да научиш и много неща за колата си от други колеги с автомобил като твоя. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@'Golden' Няма от какво да те е срам. Караш ли Хонда? Да! Това е достатъчно. Ела и се забавлявай с нас. Ще откриеш много приятели, а може да научиш и много неща за колата си от други колеги с автомобил като твоя. :)

Едвам ме нави :D Ще дойда обаче ще е след 20:00.. че аз до 20:00 съм на работа.. вие до колко стоите там?Сега видях къде е Булгарплод.. на 5 мин от работа ми е :) Редактирано от Golden

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'Golden' Няма от какво да те е срам. Караш ли Хонда? Да! Това е достатъчно. Ела и се забавлявай с нас. Ще откриеш много приятели, а може да научиш и много неща за колата си от други колеги с автомобил като твоя. :)

Едвам ме нави :D Ще дойда обаче ще е след 20:00.. че аз до 20:00 съм на работа.. вие до колко стоите там?Сега видях къде е Булгарплод.. на 5 мин от работа ми е :)
Значи 20:05 ще си на линия и със сигурност по това време няма да сме си тръгнали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер.. :rolleyes: значи ще се видим утре :)Аз ще говоря и с един приятел с Прелюд ако иска да дойде и той :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се взимаме на подбив. Сега сериозно - срещата е месечна, защото се случва един път месечно. Следващата неделя няма да има. Месечните срещи са винаги последната неделя от даденият месец. Лятото срещите са от 19.00 а зимата от 13,00. Този месец явно срещата ще е от 19,00 защото повечето от потребителите искат така. Следващият месец (поне според мен) месечна среща няма да има, просто защото тогава е НС2011. Ако не успееш да дойдеш утре, дано се видим след месец на Калояново. Миналата година на НС бяхме 205 коли (по спомен).p.s. Седмичните срещи в София са всеки Вторник на бензиностанция ЕКО на бул. България от 20.00

Под следващата неделя имах предвид следващата неделя през която има месечна среща, разбира се! Наясно съм значението на "месечна среща". Но да, живот и здраве тогава се пада националната среща и можем да се видим там. Само че тогава има и голям двудневен музикален фестивал - Elevation, близо до Банско и двете събития се засичат, а аз вече имам билети за там. Сега проверих датите и вероятно ще се размина и с тогаващната Хонда среща :( Но нищо де, то Хонда фен се става до живот, на фона на всички събития на които предстои да се засичаме, 1-2 месечни/национални срещи нямат значение :)Радвам се че по толкова хора се събирате и на всяка цена искам да съм част от тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и аз съм навит за 19:00ч. Последно остава по това време, нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно от 13:00 или от 19:00.... Сигурен съм, че ще има хора и и в двата часа...заблуден народ, колкото щеш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
19:00 Булгарплод

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда,но не с акордеона,а със сивиче 6г.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз мисля да мина! А някой дали ще носи стикери,за да си взема.Публикувано изображение

Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда в с невзрачното ми сивиче в 19:00ч, иначе очаквайте един "TOP SECRET" Prelude черен мат с малки подобрения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема и аз да намина:)))но към 20ч;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се кефя.. това ще ми е първото ходене на подобна среща :D Дано се съберем много колици :) че да се накефя на ХОНДИИИИИ :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...