Jump to content
Steinberg

Някой гледал ли е тази Хонда?

Recommended Posts

Здравейте!Някой от Варна или околността гледал ли е тази хонда ? ЦъкДо вчера беше на цена от 2900 лв. , а сега е на 2500. Доста са свалили.Колата е с външни забележки, има и теч на масло, но нз откъде е. Може би е от гарнитурата на главата.Какво мислите за въпросната Хондичка?Ето и още няколко снимки:My linkMy linkMy linkMy linkMy linkБлагодаря предварително на всички отзовали се.

Редактирано от Steinberg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста разнебитена мен ако питаш. Ако отидеш на място, може да се окаже и по-зле - да се разпада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е съмнителна ;) Хонда с масло по нея......,значи нещо не е наред ;) Съмняваме да е от гарнитурата на къпака ;) Защо не са я сменили струва около 20 лева ;) и щеше да има по търговски вид :) "Хубав кон ама има проблеми" !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една от снимките се вижда скоростната кутия омазана в масло, то може да е от О пръстена на делкото, поне моята кутия беше по същия начин омазана заради него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичето, което я продава каза, че теча не е от делкото. Затова мисля, че е от капака на главата(не че разбирам много от коли). То и на същата снимка се вижда, че е слаган червен силикон(горе в дясно на снимката)Цък. Да кажем, че имам приятелчета, които поправят коли и броните и външните забележки са лесно отстраними, но ако и двигателя е заминал, то нещата много се оскъпяват. Благодаря за мненията момчета. Дано се включи и някой виждал колата.Ето още няколко по-подробни снимки.My linkMy linkMy linkMy link

Редактирано от Steinberg
Предходно мнение не �е цитира !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в ъглите където казваш че има селикон по принцип се слага и на нова гарнитура :tooth: По вероятно теча да идва от делкото както казва колегата,но е трудно така да се гадае :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IMPERATORA

ЦЕНАТА НА ЕДИН АВТОМОБИЛ КОЛЕГА , НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ТЕ ВОДИ В САМАТА ПОКУПКА . ВЯРНО Е ЧЕ ДНЕС Е МНОГО ТРУДНО , ОТКЪМ ФИНАНСОВАТА СТРАНА НА ВЪПРОСА , НО ВСЕ ПАК ТИ САМИЯТ ТРЯБВА ДА УСЕТИШ ДАЛИ ТОЗИ АВТОМОБИЛ Е ЗА ТЕБ , В СМИСЪЛ ЧЕ ТОВА Е ТВОЯТ БЪДЕЩ МАЛЪК ЗВЯР , С КОЙТО ТИ ЩЕ ДЖИТКАШ ИЗ УЛИЦИТЕ НА ТВОЯТ ГРАД - РЕСПЕКТИВНО СЕЛО . И ТОГАВА , НИТО ТЕЧОВЕТЕ НА МАСЛО , НИТО НЕУГЛЕДНИЯТ ВЪНШЕН ВИД , НИТО ПОХАБЕНАТА ТАПИЦЕРИЯ МОГАТ ДА ТЕ СПРАТ ДА ГО ПРИТЕЖАВАШ , ЗАЩОТО ВСИЧКО ТОВА ПОДЛЕЖИ НА РЕМОНТ . ЕСТЕСТВЕНО АКО МОЖЕШ ДА СИ ГО ПОЗВОЛИШ ПА МАКАР И БИЛО ТО НА ЧАСТИ ! МОЯТ СЪВЕТ Е : ОТИДИ ДО КОЛАТА , КЛЕКНИ ПРЕД КАПАКА , ЗАТВОРИ ОЧИ И Я ПОГАЛЯЙ . ОПИТАЙ СЕ ДА ПОЧУВСТВУВАШ СИЛАТА И МОЩТА И , А ПОСЛЕ ВЛЕЗНИ В КУПЕТО И СЕ РАЗПОЛОЖИ УДОБНО , ОТНОВО ЗАТВОРИ ОЧИ , ХВАНИ ВОЛАНА С ДВЕ РЪЦЕ И СЕ ОПИТАЙ ДА СИ СЕ ПРЕДСТАВИШ КАК Я КАРАШ . АКО И ВЪВ ДВАТА СЛУЧАЯ УСЕТИШ , ЧЕ НЕ СЕ ЧУВСТВУВАШ НА МЯСТОТО СИ , ПОД ФОРМАТА НА ЛЕКО СЛАДНИКАВО БОДВАНЕ ПОД ГЪРДИТЕ , ТЪРСИ СИ ДРУГА ХОНДА . ПОСЛУШАЙ СЪВЕТА НА ЕДНО ЕВРЕЙЧЕ И НЯМА ДА СБЪРКАШ , ПОВЯРВАЙ МИ ТОВА ЗА КОЕТО ТИ ГОВОРИХ РАБОТИ !

Редактирано от Tino
Пи�ането � големи букви предполага викане !!! Изб�гвайте го !!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMPERATORA, благодаря за хубавия съвет. Ще се опитам да го запомня и приложа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен хич не трябва да си затваряш очите може много хубаво да звучи но колата има уникално много забележки мисля че я зная къде спира у варна и може да й хвърля 1око

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен колега не си заслужават парите които ще дадеш за нея и допълнително ще наръсиш за ремонти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари бегай далече от тая кола щом има и забележки видими с просто око значи има още по-сериозни невидими за окото.От Хонда да тече масло голем проблем, това не е форд.В момента читавите вървят по толкова а подобна гробница за части или 1500лв.140000 км а това направо ме потресе . От смях. :lol:;)

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме съмнява,че доста са и върнали километрите..Не само по проблемите,ами забележете тапицерията волана колко са изтъркани.Изобщо не си заслужава май,но трябва да се огледа,а и изобщо не е подържана като гледам.Хо хо хо сега забелязах колко много е изместен циферблата на километража... ;):lol: :lol: :lol: забележете синята линия,

Редактирано от Valio!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен колата е пълен кенеф, карана от некой мърляч! Търси си свястна кола ... т'ва е "последна грижа".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за мненията момчета. Наистина колата е с доста забележки и захабена и не се знае каква сума ще е необходима за ремонта и. Иначе 6-та купе е мания :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Хонда да тече масло голем проблем, това не е форд.

...тъй ли значи доста хора има с големи проблеми по хондите :rolleyes: ...как въобще се движат още :P .Моята изпуска от О-пръстена и има подобно омасляване като на снимката понеже не искам да си мия двигателя!Карам я 4 -та година и не мисля,че е голям проблем.Някой други пък е омаслено от капака на клапаните съм виждал също не мисля,че е голям проблема.Това са стари коли вече и мисля,че е нормално да почне тук таме да омаслява и нещо да се е предало,но не винаги е голям проблема пък било и Хонда.Момче върви виж колата покарай я и прецени;)Един приятел си взе лъскаво БМВ изглеждащо като ново и създаде ядове.Не се лъжете по външния вид на двигателя чист ли е мръсен ли е ...това от мен пък правете каквото искате ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я вземеш на една добра цена (например 2200лв) според може да се постегне коша и да те вози... Колата е карана от жена и е позанемарена. За 6та купе малкия ВТЕК цената ми се струва добра... а друг е въпроса дали ще стигне от Варна до вкъщи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези цени гледам само 5-та генерация Сивици ;)Според мен бягай надалече от тази кошница .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сметни колко ще ти струва само козметичния ремот на колата за да изглежда така както искаш ;) Кола с подобен вид едва ли е била "гледана" добре. Ако се разровиш малко повече от близо съм сигурен че ще излязат доста неща. За мен цената на колата не е повече от 1800-2000 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...