Jump to content
Se†heriaL

Как да си пристегна спойлера?

Recommended Posts

Въпроса е малко тъп но не знам как става, а ме дразни супер много понеже е разхлабен и дрънчи. Видях две капачки като си вдигна задното стъкло, предполагам е от там обаче ме е страх да ги напъна. Ако някой има и други идеи да споделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3. При пускане на нова тема опитвайте се да бъдете крайно изчерпателни, за да няма куп въпроси отдолу, отправени от други участници. Това е във Ваша полза.Ако до привечер колегата не уточни за каква кола иде реч, темата заминава в коша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, извинявам се за което.Колата е 5г. хеч.Мислех, че ми го пише под аватара но явно съм се заблудил. Моля още веднъж да ме извините.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моя дрънчи на ламарина като си затворя стъклото или блъсна вратата ( а тя шофьорската само с блъскане се затвавя :lol: )но не изглежда да е разхлабен по скоро парченца битум отвътрешната у страна биха го обрали това дрънчене до някъде - вариант :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако го свалиш и максимално без да се вижда му сложиш уплънтение за джам? Кой цват е? Черно има в "Джъмбо". ТОва са т.нар. детски магазини. Само трябва и малко лепило, че това им е слабо. 5м 2лв по спомен. Ако не-силикон ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и това го мислех като вариант. Вчера го разглобих и винтчетата които държат пластмасата към желязния корпус на самото крило превъртат и не могат да го хванат хубаво. А и нещо не мога да разделя двете части. Развъртам ги обаче си стои цял. По натам пак ще го мъча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и това го мислех като вариант. Вчера го разглобих и винтчетата които държат пластмасата към желязния корпус на самото крило превъртат и не могат да го хванат хубаво. А и нещо не мога да разделя двете части. Развъртам ги обаче си стои цял. По натам пак ще го мъча.

Дърпай смело няма какво да счупиш (thumbsup)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...